En iyi savaş zırhı tanrısı nasıl elde edilir?

Yazarı Elfreda / 2022-05-22

En iyi savaş zırhı tanrısı nasıl elde edilir?

En iyi savaş zırhı tanrısı nasıl elde edilir? God of War, SCE Santo Mónica Studio tarafından 3. şahısta geliştirilen bir oyundur. Şuna dayanıyor kratos'un maceralarıMitolojik yaratıklar, tanrılar, ilkel tanrılar, kahramanlar ve titanlarla yüzleşen Spartalı bir yarı tanrı. God of War: Betrayal Android için piyasaya çıkana kadar PlayStation konsol serisine özel bir oyundu.

Bu destan, tarafından dağıtılan en başarılı üç hikayeden biri oldu. Sony Computer Entertainment. Şirket rakamlarına göre, 2020 yılına kadar God of War oyunları dünya çapında 50 milyondan fazla kopya topladı.

God of War oyunlarının her birinde Kratos, bunun için ihtiyaç duyduğu her türlü varlıkla, elindeki eşya ve silahlarla karşı karşıyadır. olağanüstü yetkiler vermek. Bunların arasında zırhtan bahsedilebilir. Tüm oyunlarda birbirinden avantajlı farklı zırh tasarımları bulacaksınız. Ama hepsini geçebilecek bir zırh elde etmek mümkün mü?

En güçlü zırh

lamentably, "En iyi" olarak kabul edilen tek bir zırh yok, ancak daha ziyade üç tür zırh vardır. Bunun nedeni, oyunun, belirli parametrelerden birini veya bazılarını başkalarının zararına yükseltmenin veya sadece bazılarını artırmanın ve diğerlerini artırmanın yollarını bulduğunuz bir seviye sistemine dayanmasıdır.

Buna rağmen, oyuncunun buna rağmen üç zırh bu diğerlerinden öne çıkabilir. Yeter ki onları geliştiren güçlü büyüler edinebilsin. Ancak bunu yapmak patronları, normal düşmanları yenmeyi veya sandıkları açmayı içerir.

Bu zırhlar aynı zamanda en iyisi olarak kabul edilir, çünkü her birinin, Üçüncü seviye.

Bunlar God of War'ın en güçlü dört zırhı

  • Ivaldi'nin Sonsuz Sis Zırhı: onun güç parametreleri yoğunlaşmıştır güç, canlılık ve savunma. Yaşamı yenileme yeteneğine sahiptir. Onu elde etmek için Niflheim görevlerindeki materyalleri ve şemaları edinmelisiniz.
  • Ivaldi'nin Lanetli Sis Zırhı: onun parametreleri yoğunlaşmıştır savunma, runik ve güç. Ayrıca yaşamı yenileme yeteneğine sahiptir ve Niflheim görevlerini tamamlayarak elde edilir.
  • Ivaldi'nin Ölümcül Sis Zırhı: güç parametreleri canlılık, güç, savunma ve runik üzerine odaklanır. Hem özel etkisi hem de bunu elde etme yolu, yukarıda açıklanan zırhla aynıdır.
  • Valkyrie Zırhı: Özellikle öncekilerden farklı olarak altın bir tasarım sunar. Güç parametreleri şu alanlarda yoğunlaşmıştır: cooldown, runik, güç, savunma ve canlılık.

Bu zırhın özel etkisi de öncekilerden farklı. Serbest bırakma yeteneğine sahiptir çok güçlü ve durdurulamaz bir aura Kratos'un sunduğu her vuruşta.

Onu elde etmek için Valkyries'i yenerken taşlarını rastgele toplamanız gerekir. bu mümkün çeşitli valkyries sana her bir parçayı ver ya da tek bir Valkyrie hepsini ver.

En iyi God of War zırhı nasıl elde edilir

Öğreticileri Durdur

En iyi zırh nasıl alınır God of War. Çok sayıda koruma yöntemi bulacaksınız. Ancak, en iyi... Devamını Oku »

Maxine . 2021-12-19

Assassin's Creed: Odyssey'de kahramanın Yunan zırhı nasıl elde edilir?

Öğreticileri Durdur

Assassin's Creed: ODYSSEY, onun harika 'efsanevi zırhı', katılımcının ' içinde bulabileceği... Devamını Oku »

Cristionna . 2021-11-13

Savaş tanrısı nasıl oynanır?

Öğreticileri Durdur

Kratos'un mitolojideki o patlayıcı kan oyununda hayatımıza girmesinin üzerinden 15 yıldan fazla... Devamını Oku »

Vanya . 2021-11-04

Savaş Tanrısı adı ne?

Popüler konular

Ares, ana Yunan savaş tanrısı. Yunan mitolojisinde kocası Hephaistos u savaş tanrısı... Devamını Oku »

Elyssa . 2022-04-18