Assassin's Creed: Odyssey'de kahramanın Yunan zırhı nasıl elde edilir?

Yazarı Cristionna / 2021-11-13

Assassin's Creed: Odyssey'de kahramanın Yunan zırhı nasıl elde edilir?


Assassin's Creed: Odyssey'de kahramanın Yunan zırhı nasıl elde edilir? Assassin's Creed: ODYSSEY, onun harika 'efsanevi zırhı', katılımcının ' içinde bulabileceği en iyi ve yenilikçi giysilerden biridir.Assassin's Creed Odyssey'.

Bunların tümü, altınla kaplanacak ve bunların her biri için size belirli 'bonus' avantajlar sunabilecekler, bu durumda yalnızca bir tanesinin kilidini açabilecekler ve başlangıçta kendinizi zaten donatmışsanız. genel olarak bir dizi için gerekli tüm parçalar.

Böyle sayısız varefsanevi zırh onları bulmak çok kolay değil, ancak yine de ve bu bölüm aracılığıyla bunların çoğunu zorluk çekmeden bulabileceksiniz. Büyük destek olacağını umduğumuz bazı genellemeleri belirterek 'Assassin's Creed: Odyssey'deki kahramanın Yunan zırhını alın' zamanında.

Assassin's Creed: Odyssey'de Kahramanın Yunan Zırhını Almak nasıl çalışır?

ASSASSIN'S CREED ODYSSEY'de sayısız ´efsanevi zırh her oyuncunun görevlerini tamamlayarak, uygun şekilde adlandırılmış belirli patronları yenerek veya sadece belirli alanlarda doğru sandıkları açarak elde edebileceği.

Eksiksiz bir serinin elde edilmesi ve donatılması 'efsanevi zırh' oyunculara belirli avantajlar sağlayarak, bazıları 'Odyssey' becerilerine nasıl yaklaştıkları da dahil olmak üzere yolculuklarının gidişatını tamamen değiştirebilir.

1.- 'assist's creed: odyssey'in geleneksel kıyafetlerini nasıl edinirsiniz?

SNAKE SET, 'zırh' adından da anlaşılacağı gibi, zehrinden dolayı çok fazla hasar verme özelliğine sahip, yılanların 'zırh' takımını temsil eder. Çeşitli kompozit parçalar şunlar olabilir: Zararlı Ayakkabılar, Zehirli Eldivenler, Kayar Kayış, Kaba Göğüs.

Setin tamamı kalın giysiler, çeşitli dişler ve sürüngen zarından yapılmış bir maskeden oluşuyor.

Çoğu zaman bunlar zehrin verdiği hasarı arttırır ve her bir parçayı tedarik ederseniz, zehirin verdiği hasarın %10'undan fazlasını alırsınız ve bir tükenme sonucu alırsınız.

Bu bağlantıyı elde etmek için 'Eye of Kosmos' adlı tarikata ait görevlerin her birini tamamlamanız gerekecek.

2. Assassin's Creed'in agamemnon'uyla bağlantılı: odyssey

'Agamemnon' seti için bu, tüm yangın hasarını artıracaktır. Takma isim, herkesin bildiği gibi, "Homer" tarafından kutlanan saldırıda "Truvalılar"a karşı savaşan "Yunan mitolojisine" ait geleneksel Miken hükümdarı ile ilgilidir. Kralın fizyonomisi ile süslenmiş cilalı espalierler tarafından düzenlenir, 'Troya savaşı ve iki büyük tüylü bir miğfer' ile ilgili eylemlerin yer aldığı merkezi bir giysidir.

"Assassin's Creed: odyssey"den Spartalı savaş karakteri seti

Buna karşılık olarak, Spartan 'Savaş Kahramanı' seti, Atinalı rakiplerinize kendi hasarınızı verecek. Bu set, kırmızı kumaş parçalarından oluşan parlak bir kıyafet ve büyük bir kırmızı tüy içeren bir kasktan oluşur. Tüm seti sağlarsanız, savaşçı becerileriniz için '%15' bonus alacaksınız.

Assassin's Creed: Odyssey'deki son sır nasıl açılır?

Öğreticileri Durdur

ASSASSIN'S CREED: ODYSSEY artık kesinlikle tüm video oyunu elektroniklerimizde mevcuttur ve ayrıca... Devamını Oku »

Tonia . 2021-10-18

Assassin's Creed: Odyssey'de Atlantis nasıl bulunur?

Öğreticileri Durdur

ATLANTIS, kurmacalar ve masallar arasında kaybolan ünlü şehir. Diziler, filmler, televizyon yayınları... Devamını Oku »

Bill . 2022-06-22

Assassin's Creed Odyssey'de nasıl hızlı bir şekilde deneyim kazanılır?

Öğreticileri Durdur

nasıl kazanmak Assassin's Creed Odyssey'de hızlı bir deneyim yaşayın. Bu oyun bir RPG deneyimi... Devamını Oku »

Donia . 2022-06-17

Does Assassin's Creed Odyssey ever end?

Popüler konular

As a result, beating Assassin's Creed Odyssey's main campaign--Kassandra or Alexios' story--and... Devamını Oku »

Elli . 2021-10-03