HD Widget'lar ile ana ekrana widget'lar nasıl eklenir?

Yazarı Anni / 2022-04-26

HD Widget'lar ile ana ekrana widget'lar nasıl eklenir?


HD Widget'lar ile ana ekrana widget'lar nasıl eklenir? HD Widget'ları kullanmaya başladığınızda, görevlerimizi ve günlük yaşamımızı optimize edebileceğiniz ilgili bilgileri ve simgeleri yönetebileceğinizi göreceksiniz. HD Widget'ların ortaya çıkmasıyla birlikte birçok kullanıcı, widget'ları ekranda görüntülemek için gerçekten temiz bir alternatif buldu.

Şimdi, bu bakış açısıyla, bu makalede bunun nasıl mümkün olduğunu görmeye başlayacağız. akıllı telefonumuzun ana ekranına widget'lar ekleyin, HD Widget'ları kullanarak. Bunu yapmanın iki yolunu göreceğiz, her zaman sizin için daha kolay olan seçeneği seçebilirsiniz. Buna göre, aşağıdaki adımları izlememiz yeterlidir:

Akıllı telefonunuzun ekranına basın

HD Widget'lar ile ana ekrana widget ekleme konusunda göreceğimiz yollardan ilki cihazdaki masaüstümüzün ekranındandır. Boş bir alana basılı tutun ve birkaç seçeneğin göründüğünü göreceksiniz. Onların arasında, Widget Ekle. Bu kutuya tıklarsanız, HD Widget'lardan seçim yapacaksınız.

Bundan sonra, gireceksiniz uygulamada bulunan widget'ların listesi. Ayrıca, aramalar yoluyla yeni widget'lara erişebilirsiniz. En popüler olanlardan biri olan hava durumu widget'ları elbette bilgi sağlama açısından son derece çok yönlü ve doğru bir widget olduğu için.

HD Widget'ların özellikleri

İkinci yönteme geçmeden önce akıllı telefonumuzun ekranına yeni widget'lar ekleyin, biraz HD Widget'lardan ve bu tür uygulamalar arasında neden bu kadar popüler olduğundan bahsedelim:

  • Tamamen derinleştirilmiş ve geliştirilmiş çok çeşitli widget'lar sunar.
  • Diğer renk ve tema seçeneklerinin yanı sıra, widget'ların görünümünü veya temasını değiştirebilirsiniz.
  • Uygulamanın iyi bir şekilde çalışmasını sağlamanın mümkün olacağı sürekli güncellemelerde ve widget simgelerini kullanmanın yeni yollarında tutulur.
  • Widget'ların boyutunu seçebilirsiniz.
  • Son derece çok yönlüdür ve akıllı telefonunuzun geliştirilmesini sağlar.

Kendimizi daha özdeş hissedebileceğimiz bazı özellikler var. Ama yapabilmek önemli uygulamayı indir. Uygulama mağazasından son derece basittir.

HD Widget'lara Erişin

Simge üzerinden uygulamaya girdiğinizde, başlamak için mevcut olan tüm seçenekleri göreceksiniz. HD Widget'ların avantajlarını kullanın. Bu nedenle, widget ekleme seçeneğini seçeceksiniz ve bundan sonra akıllı telefonunuz için mevcut olanların kitaplığını göreceksiniz. Her şey ayrıca Android sürümüne ve uygulamanın güncellemesine bağlı olacaktır.

HD Widget'lar: mobil ekranlarınızı kişiselleştirmenin iyi bir yolu

Henüz HD Widget'ları denemediyseniz, uygulamayı indirmeye karar verebilirsiniz. Bu widget paketi ile etkileşime girdiğinizde, bunun son derece sezgisel bir uygulama olduğunu göreceksiniz. akıllı telefonunuzun masaüstünü kişiselleştirin.

Ana ekrana nasıl widget ekleyebilirim?

İnternet ve Tarama

. Ana ekranda boş bir alana dokunun ve basılı tutun. simgesine tıklayın. Widget'lar. » . Bir widget'a... Devamını Oku »

Martie . 2022-07-10

İOS 15'te ekranlarınıza Widget'lar nasıl eklenir?

Öğreticileri Durdur

Yeni Apple işletim sistemi iOS 15'in sunduğu en büyük avantajlardan biri, Widget'ları ana ekranımıza... Devamını Oku »

Alexine . 2021-12-26

Ana ekrana uygulama nasıl eklenir?

Popüler konular

Uygulamaya dokunup sürükleyin. Ana ekranların resimlerini görürsünüz. Uygulamayı istediğiniz... Devamını Oku »

Loise . 2022-02-03

YouTube nasıl ana ekrana eklenir?

Popüler konular

Uygulamaya dokunup sürükleyin. Ana ekranların resimlerini görürsünüz. Uygulamayı istediğiniz... Devamını Oku »

Jessalin . 2022-03-31