WhatsApp tarafından engellenip engellenmediğinizi nasıl anlarsınız?

Yazarı Analiese / 2022-05-09

WhatsApp tarafından engellenip engellenmediğinizi nasıl anlarsınız?

WhatsApp'ta engellenip engellenmediğinizi nasıl anlarsınız?

Birinin sizi WhatsApp'ta engellediğini bilmek ister misiniz? Pek çok kişi, popüler iletişim uygulamasında sizi engelleyip engellemediklerini nasıl anlayacaklarını merak ediyor. Neyse ki, WhatsApp sohbet platformunda engellenip engellenmediğinizi öğrenmeniz için bazı işaretler var. Bu nedenle, Whatsapp'ta bir engellemenin kurbanı olup olmadığınızı öğrenmek için bazı yararlı ipuçlarımız var.

WhatsApp'ta sinyalleri engelleme

  • İkinci onay yok: WhatsApp çökmesinin önemli bir işareti, sohbet ekranının altındaki iki mavi mesaj teslim kontrolünün kaybolmasıdır. İkinci mavi tik yerine tek bir gri tik görüyorsanız bu bloke edildiğinizin göstergesi olabilir.
  • Profil fotoğrafı kayboluyor: Kişinin profil resmi kişi listenizden kaybolursa, bu sizi engellediğinin bir işaretidir.
  • Kişinin durumu kaybolur: Kişilerinizin durumu, kişi listenizden kaybolursa veya "Bu kişinin durumunu göremezsiniz" mesajını görürseniz, bu kişi sizi engellemiş demektir.

WhatsApp'ta engellenmekten nasıl kaçınılır?

  • Mesajları kötüye kullanmayın. Arka arkaya çok sayıda mesaj gönderirseniz, kişi rahatsız olabilir ve numaranızı engellemeye karar verebilir.
  • Rahatsız edici mesajlar göndermeyin, yönlendirildiği kişi için oldukça rahatsız edici olabilir.
  • İnsanları rahatsız etmeyin. Onlara gereksiz mesajlar yerine yardımsever ve saygılı mesajlar gönderin.

Fark etmeden beni WhatsApp'tan engellediklerini nasıl bilebilirim?

WhatsApp'ta engellenip engellenmediğinizi nasıl anlarım Son bağlantı zamanınızı göremiyorum. Genel olarak WhatsApp, kişinizin uygulamaya en son ne zaman bağlandığını söyler, Mesajlarımı almayı bitirmiyor, Sesli arama yapamıyorum, onu bir gruba ekleyemiyorum, O kişi mesajlarınıza cevap vermiyorsa, size mesajlar onu gönderdiyse, sizi engellediği için olabilir. Bu, bir WhatsApp araması yapmaya çalışırsanız ve muhatabınız cevap vermezse de olabilir. Her ikisi de olursa, o kişinin sizi engellediğinden emin olabilirsiniz. Bunu doğrulamanın başka bir yolu da onunla yeni bir grup oluşturmaktır ve kişinin eklenemeyeceğine dair bir hata mesajı alırsanız, engellemeniz var demektir.

2022 yazmadan bir kişinin WhatsApp'ta sizi engellediğini nasıl anlarsınız?

Sizi engelleyen bir kişiye gönderilen herhangi bir mesaj her zaman bir onay işareti görüntüler; bu, mesajın sizin tarafınızdan gönderildiği anlamına gelir, ancak hiçbir zaman çift onay işaretine, yani mesajın teslim edildiğine güncellenmez. Bu, engellenip engellenmediğinizi öğrenmenin en kesin yoludur.

Engellendiğinizi nasıl anlarsınız?

Ancak bunlardan birkaçı yerine getirilirse, şüphesiz engellendiğimiz sonucu çıkacaktır. Kişi asla çevrimiçi olmaz. Kişiyle ilgili hiçbir şey göremiyorsunuz, Profil resminde herhangi bir değişiklik yok, Mesaj almıyorsunuz, Onları arayamıyorsunuz, Bir gruba eklemeniz imkansız.

Birisi sizi WhatsApp'ta engellediğinde, adını görebiliyor musunuz?

Devam etmeden önce, kişinin adının telefon numarasının altında görünüp görünmemesinin, bir kişinin sizi telefon defterinden çıkarması, sizi engellemesi ile ilgisi olmadığını açıkça belirtmek isteriz... . Engellenmiş olsanız da olmasanız da, kişi listelerinde sizi bulunsa da bulunmasa da bu isim her zaman görünmelidir… .

Kişinin adı zaten telefon rehberinizdeki o telefon numarasıyla ilişkili olduğu sürece cevap evettir. Kişi sizi daha önce eklemediyse adı yerine telefon numarasını görürsünüz. Yine de, bir kişinin sizi engellediğini gösteren başka görsel ipuçları da vardır. Bunlar şunları içerir: kişinin adı sohbet listesinde görüntülenmez; sohbet açık gri bir arka planla görünür; Kişinin profil fotoğrafı yüklenmiyor; mesaj gönderildiğinde kişi adı görüntülenmez; ve onay işareti çift onay işareti olarak güncellenmez.

WhatsApp tarafından engellenip engellenmediğinizi nasıl anlarsınız?

Çoğu zaman, hayattan geçerken, birisi telefon numaranızı engellemeye karar verebilir. Bu kafa karıştırıcı ve şaşırtıcı bir deneyim olabilir ve durumu açıklığa kavuşturmak önemlidir. Bu kılavuz, WhatsApp'ta engellenip engellenmediğinizi nasıl anlayacağınızı açıklar.

1. Whatsapp kişisinin kişi listenizde görünüp görünmediğini kontrol edin:

Whatsapp kişileri bölümünde kontrol edin. Artık kişi listenizde değilseniz, bu engellendiğiniz anlamına gelir. Kişiyi görebiliyorsanız, ancak güncel olmayan bir çekle, bu aynı zamanda o kişinin sizi engellediği anlamına gelir.

2. Kişi simgesinin güncellenip güncellenmediğini kontrol edin:

Whatsapp'ta mesajlar gönderildiğinde ve alındığında, bir kişinin profil resmi simgesi her zaman güncellenir. Kişinin profil fotoğrafı simgesinin aynı kaldığını fark ederseniz sizi engellemiş demektir.

3. Bir mesaj gönderin ve alınmasında hafif bir gecikme olup olmadığını kontrol edin:

Engellenen numaraya mesaj gönderin. Sinyal alımınızda olağandışı bir gecikme fark ederseniz, bunun nedeni o kişinin bunu engellemesidir. Normalde, mesaj hala teslim edilir, ancak gönderildikten çok sonra.

4. Sesli aramayı test edin:

Yukarıdaki tüm kontrolleri yaptıktan sonra, bloke edildiğini ekarte etmek için iki dijital adım daha var. Engellenen numarayı aramayı deneyin. Arama alıcıya ulaşmadıysa muhtemelen engellenmiştir.

SONUÇ:

Birinin sizi Whatsapp'ta engelleyip engellemediğini belirlemek zor ve belirsiz olabilir. Bu ipuçları şunları öğrenmenize yardımcı olacaktır:

  • Whatsapp kişi listesini kontrol edin
  • Kişi simgesinin güncellenip güncellenmediğini kontrol edin
  • Bir mesaj gönderin ve makbuzda hafif bir gecikme olup olmadığını kontrol edin.
  • Sesli aramayı dene

Bu adımlarla, birisinin sizi Whatsapp'ta engelleyip engellemediğini doğru bir şekilde belirleyebileceksiniz.

WhatsApp'ta engellenip engellenmediğinizi nasıl anlarsınız?

İnternet ve Tarama

Hay 2 teclas afines en un teclado estándar, pero marchan de manera tenuemente diferente en Mac OS.... Devamını Oku »

Lyndell . 2022-07-11

Telegram'da Engellenip Engellenmediğinizi Nasıl Öğrenirsiniz?

İnternet ve Tarama

Telegram no es de esas aplicaciones que te informan si te han baneado, no, en verdad, si lo realiza... Devamını Oku »

Kelly . 2021-10-27

Instagram'da Engellenip Engellenmediğinizi Bilmek İçin Uygulamalar

İnternet ve Tarama

¿Alguna vez te has sentido excluido cuando tus amigos comparten historias en Instagram y tú no puedes... Devamını Oku »

Page . 2022-03-29

Telefonunuzun engellenip engellenmediğini aramadan nasıl anlarsınız?

İnternet ve Tarama

Birinin numaranızı engellediğini nasıl anlarsınız Aramanız kesilmeden önce duyduğunuz zil sayısını... Devamını Oku »

Glynis . 2022-02-09