Valorant'ta sohbet nasıl açılır?

Yazarı Millicent / 2022-02-23

Valorant'ta sohbet nasıl açılır?


Valorant'ta sohbet nasıl açılır? İletişim, insanın günlük yaşamında önemli bir şeydir, o kadar önemlidir ki, tüm gün mümkün olan her şekilde iletişim kurmak istememiz gerekebilir. Bu, sosyal ağların tam olarak yararlanabildiği bir şeydir.

Ancak, aynı şey oyuncu toplulukları için de geçerlidir, dahası, eğer zevk aldıkları oyunlar ve unvanlar rekabetçiyse. Kazanmak için stratejilerin ve taktiklerin başarılı bir şekilde uygulanmasının anahtarı iletişimdir, Valorant'ta her zaman yapılması gereken bir şeydir.

Valorant'ta sohbet arayüzü nasıl açılır?

İletişim kurmanın, müttefiklerinize kendi veya düşmanınızın bazı hareketlerini bildirmenin veya uygulanacak plan hakkında uyarı sinyalleri veya başka şeyler vermenin ne kadar önemli olduğu nedeniyle, kullanılabilir sohbet komutları Valorant kullanıcıları için.

Sadece zorundasın Enter'a basın ve istediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Tabii ki hızlı olmalısınız, çünkü size saldırabilecekleri hayati bir zaman. Bu sayede ekibinizle iletişim kurabilecek ve aynı zamanda rakiplerinize karşı savaşmaya devam edebileceksiniz.

Valorant oyununda herkes için sohbet nasıl açılır?

Rakiplerinize ve oyunu izleyen veya katılan herkese şans dilemek veya yorum yapmak isterseniz, herkese mesaj göndermenizi sağlayan küresel sohbet adı geçen.

Sadece Ctrl yazmanız ve ardından Enter tuşuna basmanız yeterlidir, bu küçük tuş kombinasyonu ile şunları yapabilirsiniz: mevcut tüm kullanıcılara herhangi bir mesaj gönder. Bununla birlikte, sohbet moderatörlüğü sorunlarıyla karşılaşabileceğiniz için söylediklerinizi veya ne kadar söylediğinizi kötüye kullanmayın.

Valorant'ta belirli bir oyuncuya nasıl fısıldanır?

İstediğin gerçeğinde bir oyuncuya özel mesaj gönder, ona danışmak ya da ona bir şey söylemek ya da başka bir oyun oynamak için buluşup birlikte yapmak için de yapabilirsiniz. Bu, Sekme tuşuna basıp birkaç dakika basılı tutarak yapılır.

Metin pembeye döndüğünde, mesajı göndermek istediğiniz oyuncuyu seçin ve artık söz konusu oyuncuya bir fısıltı veya özel mesaj gönderebilirsiniz. Bir şey hakkında yorum yapmak veya dikkatinizi çeken bir oyuncuyla yeni bir arkadaşlık kurmak istediğinizde kullanışlıdır.

Valorant Sohbetin kuralları ve koşulları nelerdir?

Kesin var Valorant sohbeti kullanırken akılda tutulması gerekenlerBunların arasında Valorant'ın ayrımcılık yapmama ve saldırganlık yapmama politikaları yer alıyor. Bu nedenle Valorant'ta bu iletişim sistemini kullanırken bilinçli ve saygılı olmalısınız.

Bir diğer önemli nokta ise Flood ve Spam, çok fazla mesajı hemen veya tekrar tekrar gönderemezsiniz, çünkü sistem onu ​​spam olarak tanımlayacak ve bunun için sizi cezalandıracaktır.. Bu yüzden daha iyi iletişim için iletmek istediğiniz her şeyi problemsiz veya cezasız olarak tek bir mesajda yazmaya çalışmanız tavsiye edilir.

Bir yabancıyla sohbet yoluyla nasıl sohbet başlatılır?

Öğreticileri Durdur

Her ne kadar modern zamanlarda bu uygulama genellikle biraz tehlikeli, çünkü bir arkadaş olmadıkça... Devamını Oku »

Maribel . 2022-07-30

Valorant'ta tüm ajanların kilidi nasıl açılır?

Öğreticileri Durdur

Bu video oyununun özelliklerinden biri, oyun ilerledikçe ajanların kilidinin açılması gerektiğidir,... Devamını Oku »

Lotty . 2022-03-05

Valorant'ta ajanların kilidi nasıl açılır?

Öğreticileri Durdur

Riot Games'in oyunu Valorant, hem her oyun hem de her oyuncu için birçok faktöre ve tercih seçimlerine... Devamını Oku »

Bonni . 2022-04-20

Valorant na hesap nasıl açılır?

Popüler konular

VALORANT hesap açAdım: Ana sayfada sağ en üstte bulunan "hemen oyna" butonuna tıklayın.Adım:... Devamını Oku »

Dorothea . 2022-03-12