Savaş tanrısı nasıl oynanır?

Yazarı Vanya / 2021-11-04

Savaş tanrısı nasıl oynanır?


Savaş tanrısı nasıl oynanır? Kratos'un mitolojideki o patlayıcı kan oyununda hayatımıza girmesinin üzerinden 15 yıldan fazla zaman geçti. A on yıl ve biraz daha zamanla bu oyunu pekiştirmeye ve geliştirmeye hizmet etti, bu yüzden size yeni sunumlarının ve remasterlarının her birinin nasıl oynandığını göstermek istiyorum.

God of War: Ascension

Bu oyun ile piyasaya sürüldü Playstation 3 bir başlığın ayarlandığı PS4'ten birkaç ay önce Kratos yanlışlıkla bazı insanları öldürür. Bu hikaye bize bunun sebebinin ne olduğunu anlatıyor. Sparta'nın hayaleti Ares'e isyan etti ve sonra ona ihanet etmeye çalışanlarla büyük bir öfkeyle savaşmaya gitti.

Savaş Tanrısı: Olympus'un Zincirleri

Bu oyunda Kratos misyon hikayeleri 10 yıldan fazla sürmüş ve hizmetinde bulunmuş. Bu, Herkül'ün bir kopyasıydı ve eserlerinde, Charon ve Persephone gibi Yunan mitolojisinden büyük figürlere karşı çatışmalar bulabilirsiniz.

God of War

Bu oyunla her şey başladı PlayStation 2 için orijinal ve en etkileyici oyunlardan biriydi. 10 yıl sonra Tanrılara hizmet eden Kratos, Ares'i öldür onun savaş tanrısı olduğunu ve Athena tarafından yönlendirildiğini ve bir Pandora'nın kutusunu aradığını. dolu bir oyundur bekleyen hesaplar ve minotorları, serberoları, denizanalarını ve birçok büyülü yaratığı bulabileceğiniz savaşlar.

Savaş Tanrısı: Sparta Hayaleti

Bu hikayede bize ne olduğunu anlatıyorlar Ares'i öldürdükten sonra Kratos ve savaş tanrısı olarak yerini aldığında ne oldu. Bu, dövmesinin nasıl yapıldığını ve gözündeki yara izinin kökenini adım adım açıklayan orijinal bir hikayeydi.

Savaş tanrısı II

Bu oyunda Kratos zaten savaş tanrısıdır ve serbest bırakabileceği bir Yeraltı Dünyası bulur. tüm öfkesi Ekibi ve müttefikleri, kendisine ihanet eden tüm tanrılardan intikam almaya çalışacak, içinde bulundukları sorunu bilmiyorlar.

Savaş tanrısı III

Bu oyunda arasında son bir savaş Kratos ve Olympus ve Titanlar ve Zeus'un oğulları. Bu asla unutamayacağınız bir üçleme. Son maçlar çok güçlü. Onlar bir .. sahip müttefik ordu İnsanlığı kaprislerinden kurtarmaya çalışanlar Ve uykusuzluk, onun yok olmasına yol açanlardı.

God of War

Bu son bölüm, bizi halüsinasyonlara sürükleyen bu harika destanda devrim yarattı ve yeniden icat etti. 15 yıldan fazla ve bu sinirlerimizi bozdu Kratos Yunanistan'dan ayrılmak istedi ve bir aile kurmak için geçmişinde olan her şeyi unutmaya çalıştı oğlunu onu bekleyen kaderden koruyor Ama buradan yeni ve unutulmaz bir macera gelecek. asla unutmayacaklar.

En iyi savaş zırhı tanrısı nasıl elde edilir?

Programlar

God of War, SCE Santo Mónica Studio tarafından 3. şahısta geliştirilen bir oyundur. Şuna dayanıyor... Devamını Oku »

Elfreda . 2022-05-22

Savaş Tanrısı adı ne?

Popüler konular

Ares, ana Yunan savaş tanrısı. Yunan mitolojisinde kocası Hephaistos u savaş tanrısı... Devamını Oku »

Elyssa . 2022-04-18

Yunan mitolojisinde kocası Hephaistos u savaş tanrısı Ares le aldatan tanrı kimdir?

Popüler konular

Ares ve Afrodit Savaş tanrısı Ares'in güzellik tanrıçası Afrodit'le olan ilişkisi,... Devamını Oku »

Kellyann . 2022-05-02

Savaş Alanı nasıl oynanır?

İnternet ve Tarama

Savaş Alanı Nasıl Oynanır?Battleground Oynamaya HazırlanmakSteam'den Battleground'u indirinBir... Devamını Oku »

Margaret . 2022-03-07