iPhone'umda Google Haritalar arama geçmişini nasıl temizleyebilirim?

Yazarı Leone / 2022-06-24

iPhone'umda Google Haritalar arama geçmişini nasıl temizleyebilirim?

iPhone'umda Google Haritalar arama geçmişini nasıl temizleyebilirim?

iPhone'umda Google Haritalar arama geçmişini nasıl temizleyebilirim? « uygulamasını açın. Google. iPhone veya iPad'inizdeki Haritalar uygulamasını açın ve hesabınızda oturum açın. Ayarlar'da profil simgenize dokunun. Geçmiş… Silmek istediğiniz girişin yanında. , Daha Fazla simgesini tıklayın.

Telefonumda Google arama geçmişini nasıl silebilirim?

Telefonunuzda veya tabletinizde Chrome uygulamasını açın. Android. . Ekranın sağ üst köşesindeki Daha Fazla simgesine tıklayın.Geçmişi Temizle'yi seçin. . "Zaman çerçevesinde":. " yanındaki kutucuğu işaretleyin. Tarayıcı geçmişi". Silmek istemediğiniz verilerin yanındaki kutuların işaretini kaldırın. . Tıklamak. Sil. veri.

Google'daki son etkinliği nasıl kaldırabilirim?

Android telefonunuzda veya tabletinizde arama çubuğuna dokunun. Google. . Arama çubuğu yoksa uygulamayı açın. Google. . basılı tutun. son. sorgu . Seçmek. Sil.

Etkinlik geçmişimi nasıl silebilirim?

Bilgisayarınızda myactivity.google.com sayfasını açın. Ekranı aşağı kaydırarak etkinlikler listesine gidin. Silmek istediğiniz etkinliği bulun. . Etkinliğin sağındaki “ simgesine dokunun. Sil. » .

Taranan sayfaları nasıl kaldırabilirim?

Google Chrome'da (mobil sürüm) görüntülediğiniz sayfaları kaldırmak için uygulamayı açın ve sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. Açılır menüden "Geçmiş" öğesini seçin. Ardından, ziyaret listesinin üzerindeki "Geçmişi Temizle" düğmesini tıklayın.

Arama geçmişimi nasıl silebilirim?

Android telefonunuzda veya tabletinizde myactivity.google.com sayfasını açın. Etkinlikler listesinin üzerinde Sil'e dokunun. “Her zaman” seçeneğini seçin. Sil.

Her şeyi nasıl silebilirim?

Sistem ayarlarında kişisel verileri temizle Ayarları açın. Genel sekmesini seçin. "Sıfırla" komutunu seçin. “İçeriği ve ayarları sil”e tıklayın (gerekirse şifrenizi girin).

Google sorguları listemi nasıl silebilirim?

Android cihazınızda tarayıcınızı açın (örneğin, Chrome veya Firefox). Web sayfasına gidin. Google. .com. Ekranın sol üst köşesinde menü simgesine tıklayın. "Otomatik tamamlama ile. popüler sorgular "Popüler sorguları gösterme'yi seçin.

Telefonumun geçmişi nerede?

Android telefonunuzda veya tabletinizde Ayarlar uygulamasını ' Google ' Google hesabını yönetin. Veri ve Kişiselleştirme sekmesine gidin. Etkinlik izleme altında, Uygulama Geçmişi ve web aramalarını açın veya kapatın.

Arama geçmişi nerede saklanır?

Google arama geçmişi ve Google hizmetlerindeki işlemler, uygulamalardaki ve web'deki arama geçmişinizin bir parçası olarak Google hesabınızda depolanır. Hizmeti geliştirmek ve daha güncel bilgiler sunmak için Google arama geçmişinizi bu tarayıcıda kullanıp kullanamayacağınızı yapılandırabilirsiniz.

Google'dan nasıl silinir?

Bilgisayarınızda Chrome'u açın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar ve Kontroller simgesine tıklayın. Google. krom» . Hikayeyi seçin. Tıklamak. Tabii ki. Tarih. Açılır menüden, verileri silmek istediğiniz dönemi seçin.

Telefonumdaki Google geçmişi nerede?

Tarayıcı Geçmişi Google Chrome Genellikle Android akıllı telefonlara ve tabletlere yüklenen varsayılan tarayıcıdır. Google Chrome mobil geçmişini görüntülemek için: Ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine dokunarak tarayıcı menüsüne gidin ve Geçmiş'i seçin.

Bilgilerimi çevrimiçi olarak nasıl silebilirim?

Özel bir Google formu açın. İlgili bölüme gidin. “İçeriğin kaldırılması nasıl talep edilir” seçeneğini seçin. Menüdeki kutuları doldurun. Kaldırılacak bağlantıyı belirtin.

iPhone'umun geçmişini nasıl silebilirim?

Göz atma geçmişinizi ve tanımlama bilgilerini temizlemek için Ayarlar > Safari'yi ve ardından Geçmişi ve verileri temizle'yi seçin. Safari'den göz atma geçmişinizi, çerezlerinizi ve göz atma verilerinizi temizlemek, otomatik doldurma bilgilerinizi değiştirmez.

Etkinliği iPhone'umdan nasıl silebilirim?

Sağlık uygulamasını başlatın. Verileri kaldırmak istediğiniz bölüme gidin (.Etkinlik, Farkındalık, Beslenme veya Uyku). Veri sayacına dokunun ve Tüm verileri göster'i seçin. Sağ üst köşedeki Düzenle'yi seçin. Tümünü Temizle'yi seçin.

Apple Haritalar vs Google Maps: Farklar Apple Haritalar ve Google Haritalar Arasındaki Fark

Fark

Google Haritalar Mı? Yandex Haritalar Mı? | Karşılaştırma Apple Haritalar... Devamını Oku »

Janetta . 2022-06-23

Google Haritalar ile Google Earth Arasındaki Fark: Google Haritalar vs Google Earth Karşılaştırıldığında

Fark

Google Earth Kameralarına Yakalanan 10 İNANILMAZ GÖRÜNTÜ Google Haritalar... Devamını Oku »

Rachel . 2022-04-25

Samsung tabletimdeki arama geçmişini nasıl temizleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Abre la página myactivity.google.com en tu teléfono o. tableta. Android. Sobre la lista de acciones,... Devamını Oku »

Isabel . 2022-01-09

Google Haritalar ve Google Haritalar arasındaki fark nedir?

İnternet ve Tarama

Google Maps Go uygulaması, Android Oreo (Go sürümü) çalıştıran cihazlarda varsayılan olarak... Devamını Oku »

Sheryl . 2022-06-04