Fotoğrafları bir iCloud ile iPhone'dan iPhone'a nasıl aktarırım?

Yazarı Valerie / 2022-02-02

Fotoğrafları bir iCloud ile iPhone'dan iPhone'a nasıl aktarırım?

Fotoğrafları bir iCloud ile iPhone'dan iPhone'a nasıl aktarırım?

Fotoğrafları bir iCloud ile iPhone'dan iPhone'a nasıl aktarırım? Bu sistemin kurulumu çok basittir: iPhone, iPod touch veya iPad'inizde Ayarlar ' Apple Kimliği (üst bölüm) ' iCloud ' Fotoğraflar'ı açın ve "iCloud Medya Kitaplığı"nın yanındaki anahtarı açın.

İPhone zaten kurulmuşsa, tüm veriler bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarılır?

Yeni cihazınızı açın. Wi-Fi ekranı görünene kadar talimatları izleyin. Bağlanmak için Wi-Fi ağının adına dokunun. Apple kimliğiniz ve parolanızla iCloud'da oturum açın. İstendiğinde, yedeklemeyi seçin.

Verileri iPhone'umdan iPhone'uma başarıyla nasıl aktarabilirim?

iOS 11 veya daha yenisini çalıştıran eski iPhone'unuzu diğer telefona yaklaştırın, yeni iPhone hemen verilerinizi aktarmaya hazır olduğuna dair bir bildirim görüntüler. Cihazlar birbirini tanıyacak ve yeni cihaz “Hızlı Başlangıç” fonksiyonu ile ayarları yapmaya davet edilecektir.

Fotoğrafları bilgisayar olmadan iPhone'umdan iPhone'uma nasıl aktarabilirim?

Bluetooth ve Wi-Fi aynı anda her iki cihazda da etkinleştirilmelidir. Kontrol Merkezi'nde AirDrop özelliğini açın. « uygulamasını başlatın. Fotoğraflar. » ve aktarmak istediğiniz görüntüleri kontrol edin.

Fotoğrafları iCloud'dan yeni iPhone'uma nasıl aktarabilirim?

İçinde. iCloud. .com'a tıklayın, ". Fotoğraflar. «. "Seç" e tıklayın ve seçin. Fotoğraf. veya video. Birden fazla fotoğraf veya video seçebilirsiniz. Gelişmiş seçenekler düğmesine basın. “Yükle”yi seçin ve onaylamak için “Yükle”ye basın.

Eski ve yeni iPhone'umu nasıl senkronize edebilirim?

Yeni cihazı açın ve mevcut cihazınızın yanına yerleştirin. Mevcut cihazınız, yeni cihazınızı kurmak için Apple Kimliğinizi kullanmanızı isteyen bir ekran açacaktır. Yeni cihazın ekranında bir animasyonun görünmesini bekleyin.

Verileri eski iPhone'umdan yenisine iCloud olmadan nasıl aktarabilirim?

Her iki iPhone'da da AirDrop'u açmanız, ardından eski iPhone'a aktarmak istediğiniz fotoğrafları seçmeniz ve “AirDrop ile başka bir yeni iPhone'a aktar” seçeneğini tıklamanız gerekir. Sonra diğer iPhone'dan kurtarabilirsiniz.

İPhone'dan iPhone 2022'ye nasıl veri aktarılır?

– Eski iPhone'daki şifreyi yenisine girin; – işlemi onaylayın; – Koşulları kabul edin. Biraz bekleyin ve bu kadar. Ardından, Apple Kimliği hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Biraz bekleyin ve bu kadar.

İki iPhone'u birbirine nasıl bağlayabilirim?

Cihazınızı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın, ardından iTunes'u açın ve cihazınızı seçin. iTunes penceresinin sol tarafındaki "Gözat" düğmesini tıklayın. Seçme ". Senkronize. Wi-Fi aracılığıyla bu [cihaz] ile. "Uygula" düğmesine basın.

Bluetooth kullanarak bir iPhone'dan diğerine nasıl veri aktarabilirim?

Wi-Fi'yi açın ve. Bluetooth. her iki cihazda da birbirine yakın yerleştirin. "Eski" iPhone, "Hızlı Başlangıç" özelliğini açmanızı isteyen bir pencere görüntüler.

Eski iPhone'umdaki verileri yeni 11'ime nasıl aktarabilirim?

iPhone'unuzu iCloud'a yedekleyin. Yenisini açın. iPhone. . iPhone ayarları penceresi göründüğünde, "iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle"yi seçin. Takdim etmek. veri. Apple kimliğinin Ardından, bir dizi hüküm görüntülenecek ve sizden bunları kabul etmeniz istenecektir.

Fotoğrafları bir telefondan diğerine nasıl kopyalayabilirim?

Her iki telefonu da USB üzerinden bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara bağlayın ve dosyaları bir cihazdaki fotoğraf klasöründen diğerindeki aynı klasöre kopyalayın. Akıllı telefonu veri aktarım modunda bağlayın. Klasör farklı bir konumda olabilir, ancak adı DCIM olacaktır. Arayın, tüm fotoğraflarınızı içerir.

Tüm fotoğraflar iCloud'a nasıl aktarılır?

Web sayfasında. iCloud. .com'a tıklayın. Fotoğraflar. «. Seçmek. . Fotoğraflar. Y. videolar. o. istek. yukarı git. Pencerenin sağ üst köşesindeki yükleme düğmesini basılı tutun. "Yükle" düğmesine basın.

Hangi fotoğrafların iCloud'da saklandığını nasıl öğrenebilirim?

iCloud Fotoğraflarına Nasıl Erişilir Fotoğraflar uygulamasını açın. Fotoğraflarınızı görüntülemek için Medya Kitaplığı sekmesine tıklayın. Albümlerim, Paylaşılan Albümler, Kişiler ve Yerler, Medya Dosyası Türleri ve Diğer Albümleri görmek için Albümler sekmesini tıklayın.

Fotoğrafları iCloud'dan nasıl geri yükleyebilirim?

iCloud.com'da Ayarlar'ı açın ve Gelişmiş bölümünde Dosyaları Kurtar'ı seçin. Kurtarmak istediğiniz dosyaları tek tek seçin veya "Tümünü Seç"e tıklayın. "Geri Yükle"ye basın.

Bir iCloud ile fotoğrafları bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

En kolay ve en hızlı yol, iCloud Media Library aracılığıyla aktarmaktır. Her iki cihazda da yapmak... Devamını Oku »

Karine . 2021-10-08

Fotoğrafları iPhone'dan PC'ye nasıl aktarırım?

Öğreticileri Durdur

Fotoğraflar iPhone'dan PC'ye nasıl aktarılır? Genel olarak, depoladığımız cihazlarımızda çok... Devamını Oku »

Bab . 2022-03-24

Fotoğrafları Android'den iPhone'a nasıl aktarırım?

Öğreticileri Durdur

Bir iPhone için bir Android mobil cihazın değiştirilmesi durumunda, bazen biraz sıkıcı veya... Devamını Oku »

Shawnee . 2022-02-01

Fotoğrafları bilgisayardan cep telefonuna nasıl aktarırım?

İnternet ve Tarama

Cómo Pasar Fotos del Ordenador al MóvilPasar fotos desde el ordenador hasta el móvil es algo cada... Devamını Oku »

Opalina . 2022-06-28