Chanel veya Chanel nasıl dersiniz?

Yazarı Rochelle / 2021-12-16

Chanel veya Chanel nasıl dersiniz?

Chanel veya Chanel nasıl dersiniz?

Chanel veya Chanel nasıl dersiniz? Amerikalılar ayrıca marka adını sonunda sert bir "L" ile telaffuz ederler. Ancak Fransızların kendileri daha yuvarlak ve daha yumuşak bir ses tercih ediyor. Onun örneği takip etmeye değer. "Chanel, işte."

Mihailovna'nın soyadı nasıl telaffuz edilir?

Bir kadının soyadı, Mihaylovna, Micha[ln]a olarak telaffuz edilir - sadece -ov- değil, aynı zamanda iota'nın da düşmesiyle.

Hermes or Erme'nin doğru telaffuzu nedir?

Erme, Hermes veya Hermes?

Doğru telaffuz Ermes'tir.

Burberry veya Burberry nasıl doğru telaffuz edilir?

Burberry:

hala "Burberry" olarak mı telaffuz ediliyor yoksa Tanrı korusun "Burberry" olarak mı telaffuz ediliyor?

Bunu kelime dağarcığınızdan çıkarın yoksa bir dizi moda cahili kalırsınız! Marka adını kurucusu Thomas Burberry'den alıyor ve buna göre telaffuz ediliyor. Yüksek sesle söyle: Burberry.

DKNY nasıl dersiniz?

DKNY. İsmi telaffuz etmenin iki yolu vardır. Birincisi DKNY New York, ikincisi Donna Karan New York. Tam adı tercih ederseniz, tasarımcının adını doğru söyleyin: Donna Karan.

Bvlgari'yi nasıl okuyorsunuz?

☝BVLGARI. Kelimeyle ilgili neredeyse hiç sorun yok, ancak iki "ama" var: aksan ve sesli harf yerine garip V. Marka İtalyan, bu yüzden birçok kişinin telaffuz ettiği gibi “Bulgari” veya “BulgarI” değil, “Bulgari” olarak telaffuz ediliyor.

Nicolaevna'nın doğru telaffuzu nedir?

“Nikolaevna” soyadının nasıl telaffuz edildiğini söyleyebilir misiniz: “Nikolaevna” veya “Nikolavna”?

Patronimik (tam ve kısaltılmış) telaffuz etmenin her iki yolu da edebi normlara karşılık gelir. Ve tam olarak yazılmalıdır: Nikolaevna.

Neden Mikhaylovna değil de Mikhaylovna?

Mikhailovna, ikinci çekim erkeksi adı "Mikhail" in kadınsı bir patroniminin tek doğru yazılışıdır. Köke eklenen -ovna eki ile oluşturulur.

Hugo Boss nasıl telaffuz edilir

Hugo Boss: Doğru telaffuz "hugo boss"tur, ancak daha yaygın olan "hugo boss" da kabul edilebilir.

Nike nasıl telaffuz edilir

Nike. Uzun zamandır bu markanın adını "Nike" olarak telaffuz etmeye alışkınız. Ancak, Yunan zafer tanrıçası Nike'ın adından geliyor. Ve bu yüzden "Nike" olarak telaffuz edilmelidir.

Porsche veya porsche nasıl telaffuz edilir?

"Porsche" veya "Porsche" veya "Porsche"?

Bu durumda, Rusça konuşan araba hayranları, markanın İngilizce telaffuzu olan “Po(r)sh” ile karıştırılabilir. Ancak Almancadan Rusçaya çevriyazı kurallarına göre “e” ünlüsü korunur ve “e” olarak telaffuz edilir.

Furla mı Furla mı?

Furla (Rusça Furla olarak telaffuz edilir) çanta, cüzdan, kemer, eldiven, gözlük, ayakkabı ve saat üreten bir İtalyan şirketidir. Furla bir aile şirketidir, İtalyan Furlanetto ailesinin üç nesli, bugün bir klasik haline gelen Furla stilini yaratmak için çalıştı.

Michael Kors veya Michael Kors nasıl dersiniz?

Michael Kors (9 Ağustos 1959'da New York'ta doğdu) Amerikalı bir tasarımcı, Capri Holdings moda evinin ve giyim, aksesuar ve parfüm markası Michael Kors'un ortak sahibidir.

Liu Jo nasıl telaffuz edilir

Liu Jo (Lew Jo olarak telaffuz edilir) her sezon erkekler, kadınlar ve çocuklar için özgün ve şık takım elbise koleksiyonu sunan bir İtalyan giyim markasıdır.

NYX nasıl doğru söylenir?

Üç harfli kelime veya daha doğrusu, kozmetik markası NYX'in müstehcen bir anlamı yoktur ve basitçe şöyledir: Nicks!

← Önceki

Farklar Ps4 Ps5

Sonraki →

Denise Robinson GTA