Birincil e-posta adresimi Facebook'tan nasıl kaldırabilirim?

Yazarı Sonya / 2022-06-30

Birincil e-posta adresimi Facebook'tan nasıl kaldırabilirim?

Birincil e-posta adresimi Facebook'tan nasıl kaldırabilirim?

Birincil e-posta adresimi Facebook'tan nasıl kaldırabilirim? Facebook penceresinin sağ üst köşesindeki simgesine dokunun. Aşağı kaydırın ve Ayarlar'ı tıklayın. Hesap Ayarları altında, Kişisel Bilgiler'e tıklayın ve İletişim Bilgileri'ni seçin. Kaldırmak istediğiniz e-posta adresine ve ardından Kaldır'a dokunun.

Facebook Sayfamdan iletişim bilgilerini nasıl kaldırabilirim?

Haz clic en el icono de la esquina superior derecha de la ventana de Facebook y selecciona tu nombre. Seleccione Ver información, desplácese hasta INFORMACI»N DE CONTACTO y haga clic en CAMBIAR.

Facebook'un hangi e-posta hesabına kayıtlı olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Facebook penceresinin sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın. Aşağı kaydırın ve Ayarlar'a dokunun. Facebook Bilgileriniz bölümüne gidin ve istediğiniz bilgi türünü tıklayın.

Facebook hesabımı nasıl devre dışı bırakırım?

Pencerenin sağ üst köşesindeki simgeye tıklayın. Facebook. . Aşağı kaydırın ve Ayarlar ve Gizlilik'i ve ardından Ayarlar'ı seçin. Kişisel Veriler ve Hesap Bilgileri'ni seçin. Hesap yönetimine dokunun. Seçmek. Devre dışı bırakmak. ve silin.

Birincil e-posta adresimi nasıl kaldırabilirim?

Posta Kutusu Ayarları > E-posta Adresleri altında, E-posta Adresi Türlerini Yönet bağlantısını tıklayın. E-posta adresleri listesinde, kaldırmak istediğiniz adresi seçin ve Kaldır simgesine tıklayın. Değişikliklerinizi kaydetmek için Kaydet'i tıklayın.

E-postamı nasıl değiştirebilirim?

E-posta adresimi değiştirebilir miyim?

Lamentablemente, no es posible cambiar su dirección de correo electrónico. Cree una nueva dirección de correo electrónico con el nombre requerido y configure el recolector de correos electrónicos del correo antiguo. Todos los correos de allí se enviarán a la nueva dirección.

¿Cómo puedo borrar mis datos de Facebook?

Ayarlar'a gidin, Genel > Depolama > Depolamayı yönet'e dokunun. Facebook'u bulun ve dokunun. Facebook'a dokunduktan sonra uygulamayı kaldırmak için "kaldır"a dokunun. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra Facebook'u yeniden yükleyebilirsiniz.

¿Puedo desvincular mi número de Facebook?

Toca el icono en la esquina superior derecha de la ventana de Facebook. Desplázate hacia abajo y pulsa en Ajustes. En Configuración de la cuenta, haga clic en Información personal y seleccione Información de contacto. Seleccione el número de teléfono que desea eliminar y pulse Eliminar.

Facebook bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Facebook penceresinin sağ üst köşesindeki simgeye tıklayın ve adınızı seçin. Adınızın altında Profili Düzenle'yi seçin. Bilgi eklemek için tıklayın veya düzenlemek istediğiniz bilginin yanındaki DEĞİŞTİR'i tıklayın.

Facebook'ta e-postamı nasıl değiştirebilirim?

Facebook'a gidin, sağ üst köşedeki küçük üçgene tıklayın ve Ayarlar'ı seçin. Genel Hesap Ayarları altında, İletişim > Başka bir e-posta adresi veya cep telefonu numarası ekle'yi tıklayın:

Facebook'ta bağlantılı hesapları nasıl bulabilirim?

Bağlı hesapları eklemek veya kaldırmak için Hesap Ayarları sayfasındaki "Hesap Ayarla"ya gidin. Halihazırda Facebook hesabınıza bağlı tüm hesapların listesini görmek için Düzenle'ye tıklayın.

İkinci Facebook hesabımı nasıl bulabilirim?

facebook.com/login/identify adresindeki "Bir hesap bul" sayfasını açın ve aşağıdaki talimatları izleyin. Daha önce Facebook hesabınıza giriş yapmış olduğunuz bir bilgisayar veya cep telefonu kullanın. Kurtarmak istediğiniz hesabı bulun. Ada, e-posta adresine veya telefon numarasına göre arama yapabilirsiniz.

Facebook hesabımı devre dışı bıraktığımda ne olur?

La gente no verá tu línea de tiempo y no podrá encontrarte. Algunos datos pueden permanecer visibles para otros (por ejemplo, los mensajes que envías). No podrás utilizar tu cuenta de Facebook para acceder a los Productos Oculus o ver información relacionada con la plataforma Oculus.

Hesabımı nasıl devre dışı bırakırım?

Facebook iki şekilde devre dışı bırakılabilir: kalıcı ve geçici. İkinci yönteme deaktivasyon denir. Aradaki fark, içeriğinizi kaybetmeden istediğiniz zaman profilinizi kurtarabilmenizdir. Geçici bir yasak sırasında, sayfanızdaki bilgileri sizden başka kimse göremez.

Hesabımı nasıl silebilirim?

Telefonunuzda Ayarlar uygulamasını açın. Parolalar ve Hesaplar'a dokunun. Bu seçenek mevcut değilse, Kullanıcılar ve hesaplar'a dokunun. Hesabı kaldır'a dokunun.

← Önceki

Ecola GTA

Sonraki →

Kargo Bob GTA

Birincil Facebook e-posta adresimi telefonumdan nasıl kaldırabilirim?

İnternet ve Tarama

. Facebook ekranının sağ üst köşesindeki simgesine dokunun. Ayarlar ve Gizlilik'i ve ardından... Devamını Oku »

Lenore . 2021-11-20

Facebook'ta birincil e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?

İnternet ve Tarama

Facebook'a gidin, sağ üst köşedeki küçük üçgene tıklayın ve Ayarlar'ı seçin. Genel Hesap... Devamını Oku »

Deirdre . 2022-06-07

Birincil e-postamı Facebook'tan nasıl kaldırabilirim?

İnternet ve Tarama

. Facebook penceresinin sağ üst köşesindeki simgesine dokunun. Aşağı kaydırın ve Ayarlar'ı... Devamını Oku »

Mommy . 2021-12-25

Facebook'taki E posta adresimi nasıl kaldırabilirim?

Popüler konular

Bir e-posta adresini kaldırmak için:Facebook'un sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın.Ayarlar... Devamını Oku »

George . 2022-06-20