Tüm fotoğraflarımı bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim?

Yazarı Juliana / 2022-07-24

Tüm fotoğraflarımı bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim?

Tüm fotoğraflarımı bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim?

Tüm fotoğraflarımı bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim? Yanıt: Bir Apple iPhone'dan başka bir iPhone'a fotoğraf aktarmak için iTunes senkronizasyonunu, iCloud'da Fotoğraf Yayınım'ı veya Dropbox veya Google Fotoğraflar gibi bir üçüncü taraf hizmeti kullanarak bulut senkronizasyonunu kullanabilirsiniz. İTunes'u resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

Fotoğrafları yalnızca iCloud ile iPhone'dan iPhone'a nasıl aktarabilirim?

Bu sistemin kurulumu çok basittir: iPhone, iPod touch veya iPad'inizde Ayarlar ' Apple Kimliği (üst bölüm) ' iCloud ' Fotoğraflar'ı açın ve "iCloud Medya Kitaplığı"nın yanındaki anahtarı açın.

İPhone zaten kurulmuşsa, tüm veriler bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarılır?

Yeni cihazınızı açın. Wi-Fi ekranı görünene kadar talimatları izleyin. Bağlanmak için Wi-Fi ağının adına dokunun. Apple kimliğiniz ve parolanızla iCloud'da oturum açın. İstendiğinde, yedeklemeyi seçin.

Fotoğrafları bilgisayar olmadan iPhone'umdan iPhone'uma nasıl aktarabilirim?

Her iki cihazda da Bluetooth ve Wi-Fi'yi aynı anda açın. Kontrol Merkezi'nde AirDrop özelliğini açın. « uygulamasını başlatın. Fotoğraflar. » ve aktarmak istediğiniz görüntüleri kontrol edin.

Verileri iPhone'umdan iPhone'uma başarıyla nasıl aktarabilirim?

iTunes'daki verilerinizin bir kopyasını kullanın "Uygulamalar ve Veriler" ekranında, "iTunes'un bir kopyasından geri yükle"yi tıklayın. Akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes cihaz menüsünde iPhone'u seçin. "Bir kopyadan geri yükle"yi tıklayın ve tarihe göre istediğiniz kopyayı belirtin.

İCloud fotoğraflarını yeni iPhone'uma nasıl aktarırım?

İçinde. iCloud. .com'a tıklayın, ". Fotoğraflar. «. "Seç" e tıklayın ve seçin. Fotoğraf. veya video. Birden fazla fotoğraf veya video seçebilirsiniz. Gelişmiş seçenekler düğmesine basın. “Yükle”yi seçin ve onaylamak için “Yükle”ye basın.

İki iPhone'u nasıl bağlayabilirim?

Ayarlar > iCloud > Saklama ve Yedekleme'ye gidin. "iCloud'a Kopyala" seçeneğini açın. "Kopya Oluştur" u tıklayın. Yedeklemenin tamamlanmasını bekleyin.

Fotoğrafları bir telefondan diğerine nasıl kopyalayabilirim?

Her iki telefonu da USB üzerinden bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara bağlayın ve dosyaları bir telefondaki fotoğraf klasöründen diğerindeki aynı klasöre kopyalayın. Akıllı telefonu veri aktarım modunda bağlayın. Klasör farklı bir konumda olabilir, ancak adı DCIM olacaktır. Arayın, tüm fotoğraflarınızı içerir.

Eski ve yeni iPhone'umu nasıl senkronize edebilirim?

Yeni cihazı açın ve mevcut cihazın yanına yerleştirin. Mevcut cihaz, yeni cihazı kurmak için Apple Kimliğinizi kullanmanızı isteyen bir ekran açacaktır. Yeni cihazın ekranında bir animasyonun görünmesini bekleyin.

Verileri eski iPhone'umdan yenisine iCloud olmadan nasıl aktarabilirim?

Her iki iPhone'da da AirDrop'u açmanız, ardından eski iPhone'a aktarmak istediğiniz fotoğrafları seçmeniz ve “AirDrop ile başka bir yeni iPhone'a aktar” seçeneğini tıklamanız gerekir. Sonra diğer iPhone'dan kurtarabilirsiniz.

İPhone'dan iPhone 2022'ye nasıl veri aktarılır?

– Yeni iPhone'da şifreyi girin; – işlemi onaylayın; – Koşulları kabul edin. Biraz bekleyin ve bu kadar. Ardından, Apple Kimliği hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Biraz bekleyin ve bu kadar.

Fotoğrafları iPhone 8'den iPhone 13'e nasıl aktarırım?

Bir USB kablosu alın, eski iPhone'unuzu bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes'u başlatın. Adım 1: Şimdi “Cihaz” sekmesini seçin ve ardından “Fotoğraflar”ı açın. Adım 2: “Fotoğrafları Senkronize Et” seçeneğini seçin ve ardından “Fotoğrafları Kopyala” seçeneğinden fotoğrafları aktarmaya devam edin.

Bluetooth kullanarak bir iPhone'dan diğerine nasıl veri aktarabilirim?

Wi-Fi'yi açın ve. Bluetooth. her iki cihazda da birbirine yakın yerleştirin. "Eski" iPhone, "Hızlı Başlangıç" özelliğini açmanızı isteyen bir pencere görüntüler.

Kaliteyi kaybetmeden iPhone'umdan iPhone'uma nasıl fotoğraf gönderebilirim?

EklerHD komutunu indirin; Göndermek istediğiniz görselleri iPhone veya iPad'inizde kalite kaybı olmadan işaretleyin ve "Paylaş"a tıklayın; Açılır pencerede "Hızlı Komutlar"ı seçin; Paylaşmak istediğiniz dosyaya bir ad verin ve gönderileceği uygulamayı seçin.

Eski iPhone'umdaki verileri yeni 11'ime nasıl aktarabilirim?

iPhone'unuzu iCloud'a yedekleyin. Yenisini açın. iPhone. . iPhone ayarları penceresi göründüğünde, "iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle"yi seçin. Takdim etmek. veri. Apple kimliğinin Ardından, bir dizi hüküm görüntülenecek ve sizden bunları kabul etmeniz istenecektir.

Tüm fotoğraflarımı iCloud'dan iPhone'uma nasıl aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

Web sayfasında. iCloud. .com'a tıklayın, ". Fotoğraflar. «. "Seç"i tıklayın ve bir fotoğraf... Devamını Oku »

Lauren . 2022-05-01

Bir iCloud ile fotoğrafları bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

En kolay ve en hızlı yol, iCloud Media Library aracılığıyla aktarmaktır. Her iki cihazda da yapmak... Devamını Oku »

Karine . 2021-10-08

Kişileri iCloud olmadan bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

Tek yapmanız gereken iPhone'unuzu bilgisayarınıza bağlamak, iTunes'u başlatmak ve “Bilgi” sekmesine... Devamını Oku »

Jazmin . 2022-02-02

Kişileri bir iPhone'dan diğerine nasıl aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

2) Vaya al menú «Ajustes» ‘ «iCloud» ‘ «Copia de seguridad» y pulse el botón «Copia de... Devamını Oku »

Alisun . 2022-02-02