Sesli mesajlarımı nasıl silebilirim?

Yazarı Nicolea / 2021-11-07

Sesli mesajlarımı nasıl silebilirim?

Sesli mesajlarımı nasıl silebilirim?

Sesli mesajlarımı nasıl silebilirim? Ses uygulamasını açın. SMS, Çağrılar veya Sesli Posta sekmesini açın. Silmek istediğiniz sohbete, aramaya veya sesli mesaja dokunun. . Musluk. Sil… Onaylamak için Anladım onay kutusunu seçin ve tuşuna basın. Sil.

Sesli postayı devre dışı bırakabilir miyim?

“Sesli Mesaj (Temel)” hizmetini devre dışı bırakmanın aşağıdaki yolları vardır: cep telefonunuzda *111*2919*2# tuşlayın; 29190 metinli bir SMS'i 111 numarasına gönderin; Kişisel Alanı kullanın.

Telefonumda sesli mesajı nasıl devre dışı bırakabilirim?

Sadece ##002# tuşlayın ve MTS abonesiyseniz “Ara”ya veya velcom abonesiyseniz *441*1# ve “Ara”ya basın. Bu, sesli postayı devre dışı bırakacaktır. Hayat için daha kolay :) aboneler – operatör sesli mesajı onlar için otomatik olarak etkinleştirmez, abonenin bilinçli olarak kendisini bağlaması gerekir.

¿Dónde en el buzón de voz del teléfono?

Pulse el icono del buzón de voz en la parte inferior de la pantalla. Si este icono no está presente, llame a su servicio de buzón de voz.

¿Cómo desactivo el buzón de voz?

O'key'i kapatın, Google Akıllı telefonunuzda Google uygulamasını açın. Sağ alt köşede, üç yatay çizgili simgeye dokunun ve Ayarlar'ı açın. Ardından, “Dil – Sesli Arama”yı seçin. Kapatmak için "Tamam, Google Tanıma"nın yanındaki mavi düğmeye dokunun.

Sesli posta yönlendirmeyi nasıl kapatırım?

Bağlayın: *121#. Bağlantıyı kes. : *121*1#.

Sesli mesaj neden etkinleştirildi?

Karşı tarafın telefonu kapalı veya boş. Arayan kişi zaten başka bir kişiyle konuşuyor. Arayan kişi arama kara listesindedir. Arayanın arama kara listesinde olup olmadığını kontrol etmek için arayanın numarasını başka bir SIM karttan arayabilirsiniz.

Neden sesli mesaja ihtiyacım var?

Sesli posta, telefon sesli mesajlarını kaydetmek, depolamak ve iletmek için (bazen kullanıcıları izlemek ve uyarmak için) elektronik bir sistemdir.

Sesli mesaj nedir?

El buzón de voz es un servicio que se presta con un número de teléfono virtual. Una llamada perdida a un cliente equivale a una pérdida. No siempre es posible responder a una llamada entrante: la línea telefónica está ocupada, el número no está disponible o la llamada llega fuera de horario.

¿Cómo puedo eliminar mi buzón de voz en A1?

şirketin çağrı merkezini 150 numaralı telefondan arayarak; topluluk aracılığıyla gönderilen standart bir talebe dayalıdır. А1. Belarus, Viber veya e-posta yoluyla. [email protected] A1. ile;.

¿Qué es el reenvío de mensajes de voz?

Desvío de llamadas al buzón de voz o a otro número El desvío de llamadas suele desviarlas al buzón de voz o a otro número distinto al del teléfono móvil de la persona que llama. Cuando se configura el desvío de llamadas en Lync, todas las llamadas entrantes se desvían automáticamente a la persona seleccionada.

Xiomi'de sesli postayı nasıl devre dışı bırakırım?

Configuración del correo de voz Vaya al menú de configuración de la aplicación Teléfono. Vaya a «Ajustes avanzados» -> pestaña «Otros ajustes». Seleccione «Configuración del correo de voz» y la tarjeta SIM, si tiene dos instaladas. En «Servicio de buzón de voz» seleccione su operador, si puede elegir.

Sesli posta mesajlarım ne kadar süreyle saklanır?

Tu buzón de voz puede contener hasta 20 mensajes, cada uno de ellos de hasta 30 segundos. El periodo de almacenamiento de los mensajes es de 7 días. Las notificaciones por SMS sobre los mensajes de voz dejados se almacenan durante 24 horas.

Bu numara 0861 nedir?

Bir sesli mesajı dinlemek için 0861 kısa numarasını çevirin (Rusya içindeki aramalar için). Uluslararası dolaşım yapıyorsanız, +79122410861 numarasını kullanın. Sesli mesajınızı, yeni bir sesli mesajın SMS uyarısında görüntülenen bir bağlantı aracılığıyla da dinleyebilirsiniz.

Sesli mesajlar nerede saklanır?

Si se trata de un smartphone con sistema operativo Android, existe una carpeta «Recorder» en la memoria interna del dispositivo. Contiene el directorio de «llamadas», y contiene todas las conversaciones que el usuario ha guardado con otros interlocutores.

Tüm Facebook mesajlarımı bir kerede nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Facebook'a giriş yaptıktan sonra "Tüm Gönderileri Sil" düğmesini tıklamanız yeterlidir, gerisini... Devamını Oku »

Paula . 2022-07-23

Messenger mesajlarımı her ikisinden nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Facebook Messenger'ın yeni işlevini bir mobil cihazda kullanmak için bir mesaja uzun basın ve iki... Devamını Oku »

Penelopa . 2022-04-09

Messenger'daki tüm mesajlarımı hızlı bir şekilde nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Vea su. correspondencia en la pestaña Chats . Desliza el dedo hacia la izquierda sobre las conversaciones... Devamını Oku »

Ilyse . 2021-12-20

Messenger'daki tüm mesajlarımı bir kerede nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Konuşmalarınızı sekmede görün. sohbet. . Silmek istediğiniz mesajı sola kaydırın. . Basmak... Devamını Oku »

Rozella . 2022-05-01