Başka birinin sayfasındaki yorumumu nasıl silebilirim?

Yazarı Malinda / 2022-03-06

Başka birinin sayfasındaki yorumumu nasıl silebilirim?

Başka birinin sayfasındaki yorumumu nasıl silebilirim?

Başka birinin sayfasındaki yorumumu nasıl silebilirim? Abre el sitio web de Instagram en tu navegador y luego haz clic en la publicación para ampliarla. A la derecha verás una sección «. Observaciones. «. Encuentra. el. comentario. que desea. eliminar. y pase el cursor por encima. En la lista de opciones sugeridas, seleccione «. Borrar. «.

Bir Facebook grubundaki bir yorumu nasıl silebilirim?

Ekranın sol üst köşesindeki Filtrele'ye dokunun. Aşağı kaydırın ve Grup Gönderileri ve Yorumları veya Grup Tepkileri'ni seçin. Silmek istediğinizi bulun ve simgesine dokunun. Gönderiyi, yorumu veya tepkiyi silmek için Sil'e veya İşareti Kaldır'a dokunun.

Yorumumu nasıl silebilirim?

Haga clic en el icono que aparece debajo de una entrada o seleccione cualquier comentario. Desliza el comentario hacia la izquierda (iPhone) o tócalo (Android) para eliminarlo. Pulse (iPhone) o (Android).

Facebook'taki tüm yorumlarımı nasıl görebilirim?

Toca el icono en la esquina superior derecha de la ventana de Facebook y luego selecciona tu nombre. Pulse debajo de su foto de perfil y seleccione Registro de actividad. Seleccione Filtro y luego seleccione Publicaciones y comentarios en los que está etiquetado o Fotos en las que está etiquetado.

¿Cómo puedo eliminar un comentario en la página de Facebook de otra persona?

Haga clic en una entrada con su comentario. Haga clic en «Más» debajo de la entrada. Haga clic en. Borrar. y, a continuación, pulse OK.

¿Cómo puedo eliminar una publicación de Facebook de otra persona?

Pulsa Páginas y ve a tu página. Toca una publicación en la línea de tiempo de Pages. Toca el icono en la esquina superior derecha de la pantalla. Pulsa en Eliminar una publicación.

Facebook arkadaşlarımın yorumlarımı görmesini nasıl engelleyebilirim?

Profil altında, Profil Ayarları'na tıklayın. Paylaşılan Gönderiler'i tıklayın. Beni kimler takip edebilir'in altında Herkesle paylaşılan'ı veya Arkadaşlar'ı seçin. Herkese Açık Yorumlar altında, herkese açık yayınlarınıza kimlerin yorum yapabileceğini seçin.

Facebook'tan bir "Beğenmeyi" kaldırabilir miyim?

Daha önce beğendiğiniz bir gönderi, fotoğraf, yorum veya sayfanın işaretini kaldırabilirsiniz. Gönderiye veya fotoğrafa gidin. "Beğen" işaretini kaldırmak için "Beğen" e tıklayın.

Telefonumdaki tüm Facebook gönderilerini nasıl silebilirim?

Tüm Facebook gönderilerinizin bir listesini göreceksiniz. En üstte, yanındaki kutuyu işaretleyin. Herşey. ve ekranın altındaki Çöp Kutusu düğmesini tıklayın. Seçilen girişler Çöp Kutusuna taşınacak ve 30 gün sonra tamamen silinecektir.

İnstagram yorumumu neden silemiyorum?

Bir yorumun silinemeyeceğini söyleyen bir hata mesajı almaya devam ederseniz, yorum zaten sistemimizden kaldırılmış olabilir. Sayfanın daha eski bir sürümünü görüntülüyorsanız yorum yeniden görünebilir.

Facebook'taki tüm yorumlarımı nasıl silebilirim?

descargue la aplicación Agente 307 desde el playmarket. vaya a su página izquierda en la sección «. comentarios. «En el navegador, ve a la página de la que quieres borrar los comentarios, haz clic en los comentarios deseados en la aplicación Agente 307, se abren en el navegador desde tu página, ¡y los borras! feliz).

¿Cómo eliminar tu comentario en Google?

Abierto. Google. Mapas en su ordenador. Haga clic en el icono del menú situado en la esquina superior izquierda de la página. Haga clic en las reseñas de sus impresiones. Junto a la revisión correspondiente, haga clic en el icono de los tres puntos. Seleccione Cambiar revisión o. Borrar Revisión y seguir las instrucciones en pantalla.

Facebook'ta yorumları nasıl ayarlarım?

Ve a tu página. Haga clic en Configuración de la página en la esquina inferior izquierda de la página. En la sección General, haga clic en Calificación de los comentarios. Para activar la clasificación de los comentarios, marque Ver los comentarios más relevantes por defecto, y desmarque para desactivarla.

Facebook'taki yorumlar ne için?

Yorumlar, Facebook'u çekmek için en etkili yöntemdir. Psikoloji de burada devreye giriyor. İnsanlar ne kadar çok yorum görürse, gönderiye katılma olasılıkları ve beğeni ve yorum yapma olasılıkları o kadar yüksek olur. Yani burada bazı taktikler var.

Bir üyenin tüm yorumlarını nasıl bulabilirim?

Bir gruptaki bir kişinin tüm yorumlarını nasıl bulabilirim?

Grubun bir “Tartışmalar” bölümü varsa, VK'nın tam sürümüne gidin (Grup Tartışmaları kelimesine tıklayın), kişinin adını arama çubuğuna girin ve Enter tuşuna basın. VK, kişinin tüm yorumlarını o grubun tartışma başlıklarında bulacaktır.

Başka birinin Facebook sayfasındaki bir gönderiyi nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

. Facebook penceresinin sağ üst köşesindeki profil resminize tıklayın. İstediğiniz gönderiyi... Devamını Oku »

Anestassia . 2021-12-28

Instagram'daki yorumumu düzenleyebilir miyim?

İnternet ve Tarama

Cómo editar un comentario en Instagram Sin embargo, hay una forma más cómoda y sencilla de editar... Devamını Oku »

Marlie . 2022-05-11

Votsap'ta başka birinin mesajlarını nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Wi-Fi ve mobil veri aktarımını kapatın. Akıllı telefon ayarlarınızı açın ve tarihi bir gün... Devamını Oku »

Francine . 2021-12-27

Başka birinin Samsung hesabını nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Adım 1. Ayarlar'ı, ardından Hesaplar ve Dosya'yı açın. Adım 2. Hesapları Yönet'e tıklayın... Devamını Oku »

Kara-lynn . 2022-05-30