Zoom'u nasıl açabilirim?

Yazarı Tabina / 2022-05-28

Zoom'u nasıl açabilirim?

Zoom'u nasıl açabilirim?

Zoom'u nasıl açabilirim? Oturum açma ve konferans Oturum açmak için Zoom, Google veya Facebook hesabınızı kullanın. SSO kullanarak da giriş yapabilirsiniz. Bir hesabınız yoksa, Oturum Aç'ı tıklayın. Zoom hesabınız varsa ancak şifrenizi hatırlamıyorsanız, tıklayın.

Parolanızı unuttunuz mu?

Telefonumda Zoom'u nasıl başlatabilirim?

Android cihazlarda uygulama mağazası olan Play Store'u başlatın. Ekranın üst kısmındaki arama çubuğuna dokunun. Sanal klavyede girin. Yakınlaştır. . Uygulamanın bağlantısına dokunun. İlgili düğme ile kurulumu başlatın.

Zoom nedir ve onunla nasıl çalışıyorsunuz?

ZOOM. .US, çevrimiçi video konferans ve HD video web seminerleri için bulut tabanlı bir platformdur. İçin. Başlat. a. kullanmak. . ZOOM. Sadece basit bir kayıt sürecinden geçmeniz ve istemciyi ücretsiz olarak kurmanız gerekiyor. ZOOM. (müşteri. ZOOM.) ücretsiz olarak bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda.

ZOOM nerede?

Görev çubuğundaki Windows simgesine tıklayın. Tüm Uygulamaları getirmek için sol alt köşedeki aşağı oku tıklayın. Yakınlaştır'a ulaşana kadar uygulamalar listesinde ilerleyin ve Yakınlaştırmayı Başlat'ı tıklayın.

Oturum açmadan Zoom'a nasıl erişebilirim?

Bir e-posta daveti veya anlık mesaj mesajı açın. Konferans uygulamasını başlatın. Üstteki mavi bağlantıya tıklayın “Bir konferansa katılın”. 10 basamaklı bir Konferans Kimliği girin ve 'Giriş'i tıklayın. Yazılım sizden bir şifre isteyecektir.

Yakınlaştırma nasıl kullanılır?

Uygulamayı PC'nize veya cep telefonunuza indirmeniz gerekecek. PC'nizde veya telefonunuzda Zoom'u açın ve gerekli e-postayı ve şifreyi girin. "Konferanslar" sekmesine gidin. Halihazırda planlanmış bir konferansınız varsa, onu seçip 'Başlat'ı tıklamanız gerekir.

Telefonunuzda Zoom'a nasıl giriş yapılır?

Kendi hesabınızı oluşturun Kendi ücretsiz hesabınızı kaydetmek için Zoom kayıt sayfasını ziyaret edin ve e-posta adresinizi girin. Zoom'dan bir e-posta alacaksınız ([email protected]). Bu e-postada Hesabı Etkinleştir'i tıklayın.

Telefonuma Zoom'u nasıl yüklerim?

Google Play mağazasını açın. Arama kutusuna " yazın. yakınlaştır. «. Yeşil düğmeye « tıklayın. Düzenlemek. » uygulama adının sağ üst köşesinde. Kurulumun tamamlanmasını bekleyin ve ardından "Aç" ı tıklayın.

Zoom'u ücretsiz kullanabilir miyim?

Koronavirüs salgını nedeniyle Zoom, ücretsiz hizmetlerini genişletiyor ve ücretsiz Zoom Basic lisansındaki 40 dakikalık sınırı kaldırıyor. Daha önce, ücretsiz Zoom Basic lisansında iki katılımcı için sınırsız toplantı süresi vardı.

Yakınlaştırma ne için?

Zoom, diğer insanlarla video, yalnızca ses veya her ikisi aracılığıyla sanal toplantı yapmanıza olanak tanıyan bir video konferans platformudur. Böyle bir video konferansa bilgisayarınızdaki, telefonunuzdaki veya tabletinizdeki bir web kamerası aracılığıyla katılabilirsiniz.

Yakınlaştırma kelimesi ne anlama gelir?

Yakınlaştırma, Rusça'da "ölçek" veya "yakınlık ölçüsü" anlamına gelir. Yakınlaştırma kelimesi İngilizcedir ve "odak" olarak tercüme edilebilir. Yani yakınlaştırma “yakınlaştırma” anlamına gelir ve uzaklaştırma “uzaklaştırma” anlamına gelir.

"Yakınlaştırma" ne anlama geliyor?

Yakınlaştırma: Yakınlaştırma merceği, değişken odak uzaklığına sahip bir mercektir.

Zoom nasıl kurulur?

Zoom'u PC'nize yükleme: zoom.us adresine gidin ve açılan pencerede, Zoom konferans istemcisini resimde gösterildiği gibi "indir" e tıklayın: Bu, ZoomInstaller dosyasını bilgisayarınıza indirecek ve yürütülecektir.

Zoom kullanıcı adımı ve şifremi nasıl öğrenebilirim?

Zoom web portalında hesabınıza erişin. Profil'i tıklayın. Sayfayı Giriş Şifresi'ne kaydırın ve sağdaki Düzenle'yi tıklayın.

Zoom'u bir uygulama olmadan kullanabilir miyim?

Konferansa katılmak için bir hesap oluşturmak gerekli değildir. Ve bir bilgisayar kullanıyorsanız, Zoom kullanmanız bile gerekmeyebilir. Her durumda, önce tarayıcınızda açılacak olan bağlantıya tıklamanız gerekir. Zoom kuruluysa, tarayıcı sizden onu çalıştırmanızı isteyecektir.

Telefonumda Zoom konferansının sesini nasıl açabilirim?

İnternet ve Tarama

Android cihazınızda: Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Uygulama izinleri veya İzin yöneticisi... Devamını Oku »

Dorris . 2021-11-08

Zoom'da bir Zoom Odasından toplantıları nasıl başlatırım?

Öğreticileri Durdur

Zoom'dan bir Zoom Odasından toplantılara nasıl başlanır? Bir Zoom kullanıcısı, bir Zoom Odasında... Devamını Oku »

Fay . 2022-06-29

Zoom'da Zoom Odasına nasıl kayıt yapılır?

Öğreticileri Durdur

Zoom Room'da kayıt yaparken şu dikkate alınmalıdır: Bu eylemi gerçekleştirmek için kontrolörler,... Devamını Oku »

Maurine . 2021-11-19

Zoom'da Zoom Odalarına nasıl kayıt yapılır?

Öğreticileri Durdur

Bu, Zoom uygulamasının kullanıcılarına bu işlev aracılığıyla sunduğu çoklu işlevlerden... Devamını Oku »

Helen . 2022-04-16