AirPod'larım iPhone'uma bağlanmıyorsa ne yapmalıyım?

Yazarı Ainsley / 2022-04-06

AirPod'larım iPhone'uma bağlanmıyorsa ne yapmalıyım?

AirPod'larım iPhone'uma bağlanmıyorsa ne yapmalıyım?

AirPod'larım iPhone'uma bağlanmıyorsa ne yapmalıyım? Kulaklıklar iPhone, iPad veya iPod touch'ınıza bağlanamıyorsa. iPhone veya iPod touch'ınızın iOS'un en son sürümüne sahip olduğundan ve iPad'inizde iPadOS'in en son sürümüne sahip olduğundan emin olun. Her iki AirPod'u da şarj kutusuna koyun ve her iki AirPod'un da şarj olduğundan emin olun.

AirPod'larımı nasıl yeniden bağlayabilirim?

AirPod'ları şarj kutusuna koyun ve kapağı kapatın. 30 saniye bekleyin. Şarj kutusunun kapağını açın. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > Bluetooth'a gidin ve AirPods'un yanındaki Ayrıntılar simgesine dokunun.

AirPods kulaklığımı iPhone'uma nasıl kurarım?

Şarj kutusunu açın. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > Bluetooth'u seçin. Kulaklığın yanındaki bilgi düğmesine dokunun. AirPod'lar. . Geçerli ada dokunun. Kulaklık için yeni bir ad girin. AirPod'lar. . “Bitti” üzerine dokunun.

AirPod'larımı bağladığımda neden bir hata alıyorum?

AirPod'larımı bağladığımda "Bağlantı Başarısız" hatasıyla ne yapabilirim?

1 Bluetooth'u kapatıp açın. Bunu ayarlarda veya kontrolleri açarak (aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi) yapabilirsiniz. Ardından AirPod'larınızı bağlantı moduna alın ve tekrar bağlamayı deneyin.

Bluetooth neden AirPod'larımı görmüyor?

AirPod'larınız iPhone'unuza bağlanmıyorsa | Android: Bluetooth'u kontrol edin veya kulaklığı yeniden başlatın ve cihaza yeniden bağlayın. Ayrıca iPhone'unuz AirPod'ları görmüyorsa Bluetooth modülü bozuk olabilir.

AirPod'larım bağlanmıyorsa ne yapmalıyım?

Adım 1: Pil şarjını kontrol edin. Adım 2 Bluetooth bağlantısını kontrol edin. Adım 3. AirPod'lar. ve şarj kutusu. Adım 4. Yazılım güncellemelerini kontrol edin. Adım 5. Kaldır. AirPod'lar. Bluetooth hafızası. Adım 6. Ayarları sıfırlayın. Adım 7.

Kulaklıklar neden bağlanmıyor?

Telefonunuzun Bluetooth kulaklıkları tanımamasının yaygın bir nedeni, Bluetooth parazitidir. Bu, WiFi yönlendiricilerinin, diğer Bluetooth cihazlarının ve hatta mikrodalgaların varlığının Bluetooth sinyallerinin zayıflamasına veya kesintiye uğramasına neden olabileceği anlamına gelir.

Airpod'lar nasıl bağlanır?

Şarj kutusunun arkasında birkaç saniye basılı tutmanız gereken küçük bir düğme var. Kulaklıklar arasındaki gösterge ışığı beyaz renkte yanıp sönmeye başladığında düğmeyi bırakın. AirPod'lar cihazınızın eşleştirme menüsünde görünecek, onları seçin ve diğer talimatları izleyin.

iPod'larımı telefonuma nasıl bağlayabilirim?

Apple AirPod'ları Android cihazınıza nasıl bağlarsınız Işık beyaz renkte yanıp sönmeye başlayana kadar kasanın arkasındaki yuvarlak düğmeyi basılı tutun; Akıllı telefonunuzda Bluetooth'u etkinleştirin; Kullanılabilir cihazlar listesinde AirPods'u seçin.

Kulaklıklarımı ayarlarda nasıl bulabilirim?

Android akıllı telefonlar, Bluetooth kulaklıklarla oldukça kolay bir şekilde eşleşir. Mobil cihazınızın bluetooth'unu açmanız, kulaklık kutusundaki düğmeye basmanız ve Bluetooth ayarlarında mevcut cihazlarda kulaklığı aramanız gerekir.

iPhone'uma kulaklıkları nasıl kurarım?

Ayarlar > Evrensel Erişim > Ses Malzemesi > Kulaklık Bağlantısı'nı açın ve Kulaklık Bağlantısı seçeneğini açın. “Özel Ses Ayarları”na dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin. Veya aşağıdaki ayarlardan herhangi birini manuel olarak ayarlayın.

AirPods'umdaki kontrolleri nasıl ayarlayabilirim?

AirPod'lar bağlandıktan sonra iPhone Ayarları uygulamasına gidin ve Bluetooth bölümünü seçin. Ardından, AirPod'ların yanındaki "i" simgesine dokunun. Açılan menüde sol ve sağ kulaklıklar için çift dokunma eylemini seçmeniz istenecektir.

Telefonum kulaklığa yanıt vermiyorsa ne yapmalıyım?

Cep telefonuna başka bir kulaklık tak, kontrol et. Aksesuar normal çalışıyorsa, telefon konektörü jakı ve pimleri iyidir. Bluetooth kulaklığınız varsa, eşleştirme veya algılama olup olmadığını görmek için başka bir Bluetooth cihazına bağlamayı deneyin.

Telefonum kulaklığı görmüyorsa ne yapmalıyım?

Telefon neden kulaklıkları görmüyor: Kulaklık girişi engellendi. Kulaklık jakındaki oksitlenmiş kontaklar. Kabloda veya sokette hasar. Kısa devre nedeniyle hasar.

Kablosuz kulaklık telefonuma bağlanmıyorsa ne yapmalıyım?

Ses cihazını kapatın ve tekrar açın. Bağlantı girişimini tekrarlayın. Mobil cihazın başka bir Bluetooth cihazına aktif olarak bağlı olmadığından emin olun. Cep telefonunu yeniden başlatın (veya kapatıp açın). Cihaz bilgilerini silin ve tekrar eşleştirmeyi deneyin.

AirPod'larım kulaklarımdayken şarjını nasıl görebilirim?

İnternet ve Tarama

Yukarı kaydırarak kontrol menüsünü açın. Yükleme simgesine kadar kaydırın. AirPod'ların şarj... Devamını Oku »

Shauna . 2022-04-24

Yazıcım ağa bağlanmıyorsa ne yapmalıyım?

İnternet ve Tarama

. Yazıcının açık olduğundan ve cihazınızla aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.... Devamını Oku »

Dori . 2022-07-16

Gamepad'im Xbox One'ıma bağlanmıyorsa ne yapmalıyım?

İnternet ve Tarama

. Gamepad'iniz USB kablosuyla bağlanıyor ancak fişini çektikten sonra bağlantıyı kaybediyorsa,... Devamını Oku »

Beret . 2022-02-23

İPhone'um zaten kurulmuşsa, tüm verileri iPhone'umdan iPhone'uma nasıl aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

Yeni cihazınızı açın. Wi-Fi ekranı görünene kadar talimatları izleyin. Bağlanmak için Wi-Fi... Devamını Oku »

Noelyn . 2021-11-14