iPhone'umun yedeği yoksa WhatsApp mesajlarımı nasıl geri yükleyebilirim?

Yazarı Anica / 2022-03-12

iPhone'umun yedeği yoksa WhatsApp mesajlarımı nasıl geri yükleyebilirim?

iPhone'umun yedeği yoksa WhatsApp mesajlarımı nasıl geri yükleyebilirim?

iPhone'umun yedeği yoksa WhatsApp mesajlarımı nasıl geri yükleyebilirim? PC'nize veya Mac'inize Tenorshare UltData'yı indirin ve ardından yükleyin. iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın ve yazılımı bilgisayarınızda çalıştırın. Bir sonraki ekran, geri yüklemek istediğiniz içeriği seçmenizi isteyecektir. .

İPhone'umda WhatsApp'ta silinen mesajları nasıl görebilirim?

Adım 1: Mac veya PC'nizde Finder veya iTunes'u açın. Adım 2: Şimdi, ikinci adım olarak iPhone'unuzu PC'ye bağlayın ve “Bu bilgisayara güven” seçeneğini seçin. Adım 3: iPhone'unuz pencerede göründüğünde, onu seçin ve ardından "Yedeklemeyi Geri Yükle".

Yedekleme yapmadıysam WhatsApp mesajlarımı nasıl geri yükleyebilirim?

Sil. Naber. akıllı telefonunuzdan (masaüstünüzden kaldırdığınız uygulama değil, kaldırdığınız uygulama olduğundan emin olun). Google Play'i açın ve uygulamayı tekrar indirin. Hesap ayrıntılarınızı girin. Ardından, hizmet sizden mesajları ve medya dosyalarını buluttan indirmenizi isteyecektir. Tıklamak ". Eski haline getirmek. «.

Tüm WhatsApp mesajlarımı nasıl geri yükleyebilirim?

Yedeklemenizi geri yüklemek için: Yeni Android cihazınızın, yedeklemenizin depolandığı Google hesabına bağlı olduğundan emin olun. WhatsApp'ı kurun ve açın, ardından numaranızı onaylayın. Google Drive'dan sohbetleri ve medyayı geri yüklemeniz istendiğinde SIFIRLA'ya dokunun.

İPhone'umdaki WhatsApp yedeği nerede?

WhatsApp sohbet geçmişi, hizmetin kendi sunucularında saklanmaz, ancak sohbet geçmişinizi yedeklemek ve geri yüklemek için uygulamanın iCloud bulutuna koyduğu yedeği kullanabilirsiniz.

Silinen mesajları iPhone'umda nasıl bulabilirim?

iPhone Backup Extractor'ı açın ve iPhone Backup Extractor'ın solundaki menüden yedeklemeyi seçin. 'Önizleme' Mesajları'nı tıklayın. Silinen mesajlar Bilinmeyen altında görünecektir. Silinen mesajları kurtarmak için sol alttaki »Ayıkla'ya dokunun.

WhatsApp'ta silinen mesajlar nerede saklanır?

Zdziarski'nin açıkladığı gibi, WhatsApp bir girişi silinmiş olarak işaretler, ancak aslında iOS'ta varsayılan olarak silinmeyen SQLite veritabanında saklanır. Mesajlar silindiğinde, basitçe "ücretsiz listeye" taşınırlar ve yeni veri bilgileri yazılana kadar orada saklanırlar.

WhatsApp'ta silinen mesajları nasıl okuyabilirim?

İndirmek. Naber. ve akıllı telefonunuzda açın. Hesabın bağlı olduğu telefon numarasını girin. Yedekten geri yüklemeyi onaylayın ve istediğinizi seçin. Tüm mesajların sıfırlanmasını bekleyin.

Uygulamayı kaldırmadan WhatsApp mesajlarımı nasıl kurtarabilirim?

Whatsapp mesajlarını geri yüklemenin başlıca yolları şunlardır: Bir yedekleme kullanarak (Google Drive'dan veya yerel olarak telefonunuzda kayıtlı olarak) EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazını kullanarak bilgisayarınıza geri yükleyin. Undeleter mobil yardımcı programını kullanarak.

WhatsApp'taki sohbet geçmişi neden sıfırlanmıyor?

WhatsApp yedeklemeleri algılamıyorsa bunun nedeni şu olabilir: Doğru Google hesabında oturum açmadınız. Yedeklemek için kullandığınız telefon numarasını kullanmıyorsunuz. SD kart veya sohbet geçmişi bozuk.

Silinen mesajları kurtarabilir miyim?

Android'de silinen mesajların kurtarılması, sistemin doğası gereği zordur. Silindiğinde, mesajlar Çöp Kutusu'na veya Windows veya macOS'taki gibi diğer geçici depolama konumlarına gönderilmez. Silme işlemini geri alma işlevi de yoktur. Bir mesajı sildiğinizde, mevcut konumu yazılabilir olarak işaretlenir.

Silinen mesajlar nerede saklanır?

Android durumunda, SMS mesajları SIM kartta değil, bir veritabanında saklanır. /data/data/com adresinde bulunur. android. sağlayıcılar.

WhatsApp'ı iCloud'da nasıl bulabilirim?

Yeni bir telefon olması durumunda, WhatsApp messenger'ı yüklemeniz yeterlidir. Telefon numaranızı ve iCloud kimliğinizi kontrol edin. Sohbet geçmişinizi geri yüklemeniz istenecektir. Ardından, WhatsApp mesajlarınızı iCloud yedeklemesinden kurtarmak için "Sohbet Geçmişini Geri Yükle" seçeneğini tıklayın.

iPhone'umda silinen mesajları kurtarabilir miyim?

Önemli bir mesajı yanlışlıkla silmiş ve herhangi bir şekilde geri almak isteyebilirsiniz, ancak ne yazık ki, bir mesajı iOS'ta sildikten sonra anında geri almanın bir yolu yoktur, bu hatayı geri almak için iPhone sallama özelliği bile yoktur.

iPhone'umda silinen Messenger mesajlarını nasıl kurtarabilirim?

Sol kenar çubuğundaki Messenger mesajlarına dokunun ve ardından sağdaki pencerede ayrıntılara göz atın. Ardından, kurtarmak istediğiniz mesajı bulun ve kontrol edin. Sonunda, silinen Facebook mesajlarını kurtarmak için Kurtar düğmesine basın.

iPhone'umun yedeği yoksa WhatsApp mesajlarını nasıl geri yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

WhatsApp'ı akıllı telefonunuzdan kaldırın (uygulamayı masaüstünüzden değil, kaldırdığınızdan... Devamını Oku »

Vivia . 2022-01-02

Yedekleme yapmadıysam WhatsApp mesajlarımı nasıl geri yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

kaldır. Naber. akıllı telefonunuzdan (uygulamayı kaldırdığınızdan emin olun, masaüstünüzden... Devamını Oku »

Margo . 2022-07-08

WhatsApp mesajlarımı yedeklememişsem nasıl geri yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

WhatsApp'ı akıllı telefonunuzdan kaldırın (uygulamayı masaüstünüzden değil, kaldırdığınızdan... Devamını Oku »

Brigitte . 2022-06-02

Yedeklemem yoksa WhatsApp'taki fotoğrafları nasıl geri yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Android için Tenorshare UltData'yı bilgisayarınıza indirip yükleyin ve yazılımı başlatın.... Devamını Oku »

Andy . 2022-06-10