Facebook fotoğraflarındaki yorumları nasıl devre dışı bırakırım?

Yazarı Gray / 2021-11-15

Facebook fotoğraflarındaki yorumları nasıl devre dışı bırakırım?

Facebook fotoğraflarındaki yorumları nasıl devre dışı bırakırım?

Facebook fotoğraflarındaki yorumları nasıl devre dışı bırakırım? Sayfanızdan gizlemek istediğiniz yorumun bulunduğu gönderiye gidin. İstediğiniz yoruma uzun dokunun ve Gizle'yi seçin. Gizli bir yorumu görüntülemek veya göstermek için bir yoruma uzun dokunun ve Göster'i seçin.

Facebook arkadaşlarımın yorumlarımı görmesini nasıl engelleyebilirim?

Profil altında, Profil Ayarları'na tıklayın. Herkese Açık Olarak Paylaşılan Gönderiler'i tıklayın. Beni kimler takip edebilir altında, Paylaşılan veya Arkadaşlar'ı seçin. Herkese Açık Yorumlar altında, herkese açık yayınlarınıza kimlerin yorum yapabileceğini seçin.

Facebook'ta yorumları nasıl yönetebilirim?

Web sitenizi yeni bir tarayıcı penceresinde açın ve Facebook yorum kutusuna gidin. Denetleme aracı, Facebook yorum kutusunun üstünde görünmelidir. Geliştiriciler için Facebook sayfasına gitmek için denetleme aracına tıklayın. Burada yorumlarınızı yönetebilirsiniz.

Facebook fotoğraflarıma kimler yorum yapabilir?

Herkes: Herkes, size abone olmayanlar bile. Arkadaşlar: Facebook arkadaşlarınız. Bir gönderide başka bir kişiyi etiketlerseniz, o kişi ve arkadaşları tarafından da yorum yapılabilir. Arkadaşların arkadaşları: tüm arkadaşların ve onların arkadaşları.

Birinin fotoğraflarıma yorum yapmasını nasıl önleyebilirim?

Profilinize erişmek için ekranın sağ alt köşesindeki profil resminize veya tıklayın. Ekranın sağ üst köşesindeki simgesine dokunun ve Ayarlar'ı seçin. Gizlilik'e dokunun ve Geri Bildirim'i seçin. Yorumları engelle seçeneğinin yanında, Kişiler'e dokunun.

Bir Facebook grubundaki yorumları nasıl devre dışı bırakırım?

Şeridin solundaki menüde Gruplar'a tıklayın ve uygun olanı seçin. Gruplar seçeneği mevcut değilse, Daha Fazla'yı tıklayın.İstediğiniz gönderiye gidin. Simgeye tıklayın ve Yorumları Devre Dışı Bırak'ı seçin.

Facebook gruplarındaki yorumlarımı kimler görebilir?

Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Herkes tarafından kullanılabilir – herkes, hatta sizinle oturum açmamış olanlar bile. Arkadaşların arkadaşları: tüm arkadaşların ve onların arkadaşları. Arkadaşlar: Facebook arkadaşlarınız.

Facebook kısıtlaması ne anlama geliyor?

Birini "kısıtlı arkadaşlar" listenize eklediğinizde, o kişi Facebook arkadaşı olmaya devam eder, ancak yalnızca sizinle ilgili genel bilgileri (profil bilgileri ve herkesle paylaşılan gönderiler gibi) ve onları beğendiğiniz gönderileri görür. etiketler.

Facebook'taki gönderilerimi kimler görebilir?

Varsayılan ayar Arkadaşlar'dır. Bu, orijinal hedef kitlenizin bir parçası olmasalar bile arkadaşlarınızın Facebook'ta etiketlendiğiniz gönderileri görebileceği anlamına gelir. Yer imlerine eklediğiniz gönderi, orijinal hedef kitlenin yanı sıra seçtiğiniz arkadaşlarınız tarafından da kullanılabilir.

Bir Facebook gönderisindeki yorumları nasıl etkinleştirebilirim?

Gönderideki (iPhone) veya (Android) simgesine dokunun. Yorumları devre dışı bırak veya Yorumları etkinleştir'i seçin. Ayrıca, göndermeden önce yorumları devre dışı bırakabilirsiniz.

Facebook yorumları neden engelliyor?

Aşağıdaki durumlarda Facebook'taki belirli etkinlikleri geçici olarak engelleyebiliriz: Güvenlik sistemlerimiz, mesajlarınızdan herhangi birini şüpheli veya kabul edilemez olarak değerlendirdi. İnsanlar mesajlarınızı veya arkadaşlık isteklerinizi uygunsuz olarak işaretledi. Topluluk politikalarımızı ihlal ettiniz.

Facebook'ta yorumlarımı nasıl görebilirim?

Facebook penceresinin sağ üst köşesindeki simgeye tıklayın ve adınızı seçin. Profil resminizin altına tıklayın ve Etkinlik Günlüğü'nü seçin. Filtre'yi seçin ve ardından etiketlendiğiniz Gönderiler ve Yorumlar'ı veya etiketlendiğiniz Fotoğraflar'ı seçin.

Facebook'ta engellenen bir kişi ne görür?

Engellenen bir profil sahibi şunları yapamaz: Profilindeki gönderileri görüntüleyin. Gönderilerde, yorumlarda ve fotoğraflarda sizi işaretleyin. Sizi etkinliklere veya gruplara davet edin.

Facebook'ta gizliliğimi nasıl ayarlarım?

Ayrıca gizlilik ayarlarınızı görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Facebook penceresinin sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın. Aşağı kaydırın ve Ayarlar'ı tıklayın. Gizlilik bölümüne gidin ve Gizlilik Ayarları'na dokunun.

Facebook'ta kara listeye alınıp alınmadığınızı nasıl anlarım?

Bu kişi artık arkadaş listenizde değil. Artık bu kişinin duvarına gönderi gönderemez veya haberlerini görüntüleyemezsiniz. Artık bu kişiye mesaj gönderemezsiniz. Arama kutusunu kullanarak birinin profilini bulamıyorsunuz.

Facebook 2021'de yorumları nasıl devre dışı bırakırım?

İnternet ve Tarama

Facebook sayfanıza gidin. Ayarlar > Genel'i açın: Yanıtla bölümünde, Sayfamda yorumlara yanıt... Devamını Oku »

Ilise . 2022-03-27

Bir Facebook gönderisindeki yorumları nasıl devre dışı bırakabilirim?

Programlar

Facebook mükemmel bir sosyal ağdır, dünya çapında en iyi bilinen ve en çok kullanılanlardan... Devamını Oku »

Tiphani . 2022-07-04

Facebook hesabımı nasıl devre dışı bırakırım?

İnternet ve Tarama

Pencerenin sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın. Facebook. . Aşağı kaydırın ve Ayarlar... Devamını Oku »

Celine . 2021-10-20

Facebook'ta Messenger'ı nasıl devre dışı bırakırım?

İnternet ve Tarama

Facebook hesabınızın da devre dışı bırakıldığından emin olduktan sonra Messenger'ı açın.... Devamını Oku »

Lory . 2022-02-22