Bir WhatsApp yedeğini Google Drive'dan iPhone'uma ücretsiz olarak nasıl geri yükleyebilirim?

Yazarı Cinnamon / 2022-01-02

Bir WhatsApp yedeğini Google Drive'dan iPhone'uma ücretsiz olarak nasıl geri yükleyebilirim?

Bir WhatsApp yedeğini Google Drive'dan iPhone'uma ücretsiz olarak nasıl geri yükleyebilirim?

Bir WhatsApp yedeğini Google Drive'dan iPhone'uma ücretsiz olarak nasıl geri yükleyebilirim? Android telefonunuzda uygulamayı indirin. Naber. ve kurun. Kimlik bilgilerinizle giriş yapın ve doğrulama işlemi için kodu girin. Kurulumdan sonra uygulamayı açtığınızda karşınıza işlemi başlatmanızı isteyen bir pencere çıkıyor. eski haline getirmek. Düğmeye bas ". Eski haline getirmek. «.

İPhone'umdaki bir WhatsApp yedeğini nasıl geri yükleyebilirim?

Bir iCloud yedeklemesi olduğundan emin olun. Naber. > Ayarlar > Sohbetler >. Geri. . Son yedeklemenin tarihini ve saatini görürseniz, silin ve yeniden yükleyin. Naber…

WhatsApp yedeklemesini Android'den iPhone'a nasıl geri yükleyebilirim?

Android cihazınızda "iOS'a Aktar" uygulamasını açın ve ekrandaki talimatları izleyin. Her şeyden önce, iPhone ekranında bir kod görünecektir. Devam'a tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyin. Veri aktarım ekranında WhatsApp'ı seçin.

iPhone'uma bir Google Drive yedeklemesini nasıl indirebilirim?

Uygulamayı kurun ve açın. Google. Cihazınızda sürün. iPhone. . Ekranın sol üst köşesindeki menü simgesine dokunun. Ekranın üst kısmında, Ayarlar'a dokunun. Geri. Yedeklemeyi başlat'ı seçin.

WhatsApp yedeklememi Google Drive'dan iCloud'a nasıl aktarabilirim?

İlk olarak, iCloud.com hesabınızda oturum açın. Ardından, “Ayarlar” a gidin ve “iCloud” seçeneğini seçin. "iCloud yedekleme" bölümünü açtığınızdan emin olun. Ardından, WhatsApp verilerinizi iCloud'a taşımak için “şimdi yedekle” seçeneğini seçin.

Google yedeklemesini iCloud'a nasıl taşıyabilirim?

İlk olarak, Google Drive uygulamasında aktarmak istediğiniz dosyaları seçin ve şu adımları izleyin: Aç > Dosyalara kaydet > Kaydet. Ardından, Dosyalar uygulamasına gidin, Google Drive'dan indirdiğiniz dosyaları bulun ve seçin. Kuruluşu seçin & gt; iCloudDrive simgesi. Bu dosyalar iCloud'a yüklendi.

WhatsApp sohbet geçmişi neden iPhone'umda geri yüklenmiyor?

Apple Kimliğinizi kullanan başka bir cihazda iCloud Drive açıksa, iOS 8 veya daha yeni bir sürümü yüklü olmadığı sürece iPhone'unuzdan verileri geri yükleyemezsiniz. Farklı bir ağa, tercihen en sık bağlandığınız ağa bağlanarak kurtarma işlemini gerçekleştirin.

WhatsApp sohbet geçmişimi neden kurtaramıyorum?

WhatsApp yedeklemeleri algılamıyorsa bunun nedeni şunlar olabilir: Doğru Google hesabında oturum açmamışsınızdır. Yedeklemek için kullandığınız telefon numarasını kullanmıyorsunuz. SD kart veya sohbet geçmişi bozuk.

WhatsApp sohbetimi iCloud aracılığıyla nasıl geri yükleyebilirim?

Sil. WhatsApp… Bul. . Tarih. nın-nin. sohbet. içinde. Android. Dosya yöneticisini kullanabilirsiniz. Bireysel yedeklemeler şu şekilde adlandırılır: “msgstore-YYYY-AA-GG. Yeniden yükleyin. Naber. ve "seçeneğini seçin. Eski haline getirmek. «.

Tüm WhatsApp verilerini Android'den iPhone'a nasıl aktarabilirim?

WhatsApp Android'den iPhone'a nasıl aktarılır “WhatsApp'ı cihazlar arasında aktar” seçeneğini seçin. Her iki akıllı telefonu da PC'nize bağlayın: Android'i USB hata ayıklama moduna getirin ve iPhone'un kilidini açın ve "Bu bilgisayara güven" seçeneğini seçin. Her iki akıllı telefonu da bağlayın ve aktarımı başlatın. Bu kadar!

WhatsApp'ı Android'den iPhone 2021'e nasıl taşıyabilirim?

Şuraya Taşı'yı indirin ve yükleyin. iOS. onun için. Android. -akıllı telefon. Hüküm ve koşulları kabul edin, ardından “Kodunuzu bulun” ekranı görünecektir. Ardından, iPhone'unuzu ayarlayın. “Şuradan taşı. Android. «.

WhatsApp verilerimi yeni iPhone'uma nasıl aktarabilirim?

iCloud sunucusu. Naber. şimdi senin . sohbet. Artık hedefinizi alabilirsiniz. iPhone. ve kuruluma başlayın. Naber. ona. İletişim numaranızı girerek giriş yapın. Bağlandığınızda, “Sohbet geçmişinizi alın” seçeneğini göreceksiniz. «.

WhatsApp sohbetlerini Google Drive'dan nasıl indirebilirim?

Yedeklemeyi geri yüklemek için: Yeni Android cihazınızın yedeğin depolandığı Google hesabına bağlı olduğundan emin olun. WhatsApp'ı kurun ve açın, ardından numaranızı onaylayın. Google Drive'dan sohbetleri ve medyayı geri yüklemeniz istendiğinde SIFIRLA'ya dokunun.

WhatsApp'ı iPhone'umda Google Drive'a nasıl yedekleyebilirim?

WhatsApp'ı açın. Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği > Google Drive'a Yedekle'ye dokunun. Asla dışında bir yedekleme sıklığı seçin. Sohbet geçmişinizin yedekleneceği Google hesabını seçin.

WhatsApp yedeklemesini nasıl indirebilirim?

MobileTrans-Transfer WhatsApp'ı indirin. Ardından, WhatsApp sekmesine gidin ve WhatsApp mesajları yedeklemesini seçin. Android telefonunuzu veya iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın ve ardından WhatsApp mesajları yedeklemesini seçin.

Bir Google Drive yedeğini telefonuma nasıl geri yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Google Drive uygulaması > yan menü > Ayarlar > Yedekleri yönet'i açarak sistemin hangi uygulamaları... Devamını Oku »

Caroline . 2022-07-19

Google hesabımdan bir WhatsApp yedeğini nasıl geri yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Yedeklemenizi geri yüklemek için: Yeni Android cihazınızın, yedeklemenizin depolandığı Google... Devamını Oku »

Lusa . 2021-11-18

Google Drive'da bir WhatsApp yedeğini nasıl açabilirim?

İnternet ve Tarama

Sürücüyü açın. Google. .com. Sol alt köşede, depolama bölümünün adının altındaki sayıya... Devamını Oku »

Wynny . 2022-02-13

WhatsApp yedeğini bilgisayarımdan iPhone'uma nasıl aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

“WhatsApp'ı cihazlar arasında aktar” seçeneğini seçin. Her iki akıllı telefonu da PC'nize... Devamını Oku »

Karine . 2021-11-20