WhatsApp'ı Huawei p40 Lite telefonuma nasıl kurabilirim?

Yazarı Ginger / 2021-10-29

WhatsApp'ı Huawei p40 Lite telefonuma nasıl kurabilirim?

WhatsApp'ı Huawei p40 Lite telefonuma nasıl kurabilirim?

WhatsApp'ı Huawei p40 Lite telefonuma nasıl kurabilirim? WhatsApp, en son Honor ve Huawei modellerinde standart AppGallery uygulama mağazası aracılığıyla kurulabilir. Uygulamada, arama kutusuna WhatsApp'ı girin. Önerilen seçeneklerde “WhatsApp-resmi uygulama indirme” seçeneğini arayın, önerilen bağlantıya tıklamak sizi uygulamanın resmi web sitesine götürecektir.

WhatsApp'ı neden indiremiyorum?

Cihazınızda yeterli alan olmadığı için WhatsApp'ı yükleyemiyorsanız, Google Play Store önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyin: Cihazınızın Ayarlar'ını açın, ardından Uygulamalar ve bildirimler > Google Play Store > Uygulama ayrıntıları'na dokunun. Önbelleği temizle.

WhatsApp verilerimi Huawei'ye nasıl taşıyabilirim?

Adım 1: Samsung cihazınızda WhatsApp'ı açın ve ardından mesajlarınızı Google Drive'a yedeklemek için Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği > Yedekle'ye dokunun. Adım 2: Şimdi Huawei cihazınızda, yedeklemek için kullandığınız Google hesabında oturum açın.

WhatsApp'ı nasıl indirebilirim?

WhatsApp'ı yüklemek için cep telefonunuzda whatsapp.com/dl'yi açın. WhatsApp'ı yükleyerek, Hüküm ve Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Sürüm güncel değilse WhatsApp'ı nasıl geri yükleyebilirim?

Tek yapmanız gereken Play Market'e veya App Store'a gitmek ve messenger'ın yeni bir sürümünü indirmek. Daha da iyisi, güncellemeleri otomatik olarak indirecek şekilde ayarlayın ve bunu her seferinde manuel olarak yapmanız gerekmez. İlgili seçenek mağaza ayarlarında bulunur.

Instagram'ı Huawei p 40 light'a nasıl kurabilirim?

Kurun ve bölgeyi seçin. Listeden istediğiniz uygulamayı seçin (örneğin Instagram. ). Uygulamanın indirilebileceği platformlara bağlantılar içeren bir sayfa açılacaktır. İstediğiniz bağlantıyı açın ve uygulamayı indirin.

WhatsApp neden Play Store'da yok?

WhatsApp hizmeti, geliştiriciler sayfasından ve Android uygulama pazarının arama sonuçlarından kayboldu. Bu, WABetaInfo'nun dikkatine sunulmuştur. Artık yalnızca mesajlaşmayla ilgili bir uygulama olan WhatsApp Business mevcut. Başvurunun kamudan kaybolmasının nedeni ise henüz açıklanmadı.

Bugün 2022'de WhatsApp'a ne oldu?

22 Nisan 2022 tarihinden itibaren Ruslar, otomatik silme özelliği ile WhatsApp'ta fotoğraf gönderemeyecek. Geliştiriciler, düzgün çalışmadığını iddia ederek bu seçeneği devre dışı bırakmaya karar verdiler. Ayrıca, yakın gelecekte WhatsApp, 10 cihazda bir profil kullanma yeteneği için ödeme yapmayı teklif edecek.

Uygulamayı indiremezseniz ne yapmalısınız?

Cihaz ayarlarınızı açın. Musluk. Uygulamalar ve bildirimler Uygulama ayrıntıları veya Tüm uygulamaları göster. Google Play hizmetlerini seçin. Depolama Önbelleği temizle'ye dokunun. Önbelleğe almayı temizle Tüm verileri temizle Tamam'ı seçin.

Huawei telefonuma WhatsApp'ı nasıl geri yükleyebilirim?

Telefon numaranızı girin. Telefon numaranıza gönderilen SMS/IVR OTP'yi giriniz. WhatsApp'ın telefon yedeğinizi okumasını bekleyin. Geri yüklemeyi başlatmak için geri yükle düğmesine basın.

WhatsApp'ı Google Drive olmadan nasıl taşıyabilirim?

WhatsApp Ayarları > Sohbetler > Sohbet Yedeği'ne gidin ve yerel bir WhatsApp yedeği oluşturmak için YEDEKLE seçeneğine dokunun. Android telefonunuzdan WhatsApp'ı kaldırın ve yeniden yükleyin.

Telefonuma WhatsApp'ı nasıl geri yükleyebilirim?

Yeni Android cihazınızın, yedeklemenin depolandığı Google hesabına bağlı olduğundan emin olun. Kurun ve açın. Naber. ve numaranızı onaylayın. Sana sorulduğunda. eski haline getirmek. sohbet. ve Google Drive'dan medya dosyalarına dokunun. ESKİ HALİNE GETİRMEK. .

Android'de hangi WhatsApp indirilir?

WhatsApp, akıllı telefonlar için dünyanın en popüler alternatif mesajlaşma aracıdır. Dünya çapında yaklaşık 300 milyon kişi her gün ücretsiz mesaj, fotoğraf ve video göndermek için kullanıyor.

WhatsApp neden bende çalışmıyor?

WhatsApp başlamazsa, internet bağlantınızı kontrol edin. Akıllı telefonunuzun hangi bağlantıyı kullandığı önemli değil. Wi-Fi ise mobil veriye, mobil veri ise LTE'ye geçer. Bu, cihazınızın sistem ayarlarında yapılabilir.

WhatsApp'ı kaldırıp yeniden yüklersem ne olur?

WhatsApp'ı telefonunuza yeniden yüklediğinizde, hesap hala orada olacak ve hepsini olmasa da bazı mesajları (yedektekiler) kurtarabileceksiniz. WhatsApp Kaldırma: WhatsApp hesabınızı silmek, WhatsApp verilerinizi, mesajlarınızı ve telefon numaranızı tamamen silmek anlamına gelir.

Facebook'u Huawei p40 Lite'ıma nasıl indirebilirim?

İnternet ve Tarama

. Facebook uygulaması, en yeni Honor ve Huawei modellerinde standart AppGallery uygulama mağazası... Devamını Oku »

Roobbie . 2022-02-17

Huawei p40 Lite görüntülü arama nasıl yapılır?

Popüler konular

Görüntülü Arama YapmaTelefon uygulamasını açın, ekranın alt kısmındaki Kişiler... Devamını Oku »

Lynne . 2021-10-29

Play Market'i Huawei telefonuma nasıl kurabilirim?

İnternet ve Tarama

Markanın AppGallery'sine gitmeli ve orada Gspace'i bulmalısın, kur. Yüklendikten sonra, bazı popüler... Devamını Oku »

Waly . 2022-05-24

Huawei P40 Lite fiyatı nedir?

Popüler konular

Huawei P40 Lite 128 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat:... Devamını Oku »

Meaghan . 2022-05-22