iPhone'uma nasıl satın alma kartı ekleyebilirim?

Yazarı Judy / 2022-05-22

iPhone'uma nasıl satın alma kartı ekleyebilirim?

iPhone'uma nasıl satın alma kartı ekleyebilirim?

iPhone'uma nasıl satın alma kartı ekleyebilirim? App Store'dan ücretsiz Pass2U Cüzdan uygulamasını indirin. Uygulamayı başlatın ve yeni bir tane eklemek için “+” tuşuna basın. kart. iPhone kamerasına erişim izni verin. Eklenen kartın QR kodunu veya barkodunu tarayın.

Cüzdan uygulamasına manuel olarak nasıl kart ekleyebilirim?

Uygulamaya banka kartı eklemek için Cüzdan ana ekranındaki “artı”ya dokunmanız, “Banka kartları” sekmesini açmanız ve kart bilgilerini girmeniz veya NFC üzerinden okumanız gerekir.

Cüzdan uygulamasında kartlar nasıl aktarılır?

uygulamayı açın. «. El çantası. akıllı telefonunuzda;. paylaşmak istediğiniz kartı açın; Cüzdan uygulamasının sağ üst köşesindeki "Paylaş" simgesine dokunun. paylaşmak;. Ekranın sağ üst köşesindeki «Paylaş» simgesine dokunun. . uygulama. Bağlantıyı göndermek için kullanmak istediğiniz uygulama. veya sadece «Kopyala»ya basın;

Haritaları telefonuma nasıl indirebilirim?

Google Cüzdan uygulamasını açın. Ekranın alt kısmındaki « simgesine dokunun. Portföye ekleyin. Ödeme kartını seçin. Yeni kredi veya banka kartı'na dokunun. Ekranın alt kısmında Kaydet'i seçin. Yayıncının hüküm ve koşullarını okuyun ve Kabul Et'i tıklayın.

Mağaza kartlarını iPhone'umda nerede tutabilirim?

Cüzdan uygulaması tüm kartlarınızı uygun bir şekilde saklar ve hızlı bir şekilde açar. Aşağıdakileri ve daha fazlasını Cüzdan uygulamasında saklayabilirsiniz: Apple Card ve Apple Cash gibi Apple Pay Kartları; bkz. “Kartların saklanması”.

Mağaza kartlarını iPhone'umda nasıl saklayabilirim?

App Store'dan ücretsiz Stocard uygulamasını indirin. Uygulamayı başlatın ve eklemek için bir şablon seçin. mağaza kartı. . Barkodu okuyun. kartın. iPhone kamerasını kullanarak veya sayıları manuel olarak girin.

Cüzdan uygulamasını bir mağazada nasıl kullanabilirim?

Satış noktasında uygulama ile ödeme yapın (Wallet Pay) Bir indirim kullanmak veya ekstra tasarruf elde etmek için müşterinin kartı uygulamadan açması ve kasada ibraz etmesi gerekir. Mağaza yetkilisi telefondan barkodu tarar veya barkod yoksa kart bilgilerini manuel olarak girer.

Cüzdan uygulaması hangi kartları destekler?

Cüzdan uygulaması Visa ve Mastercard ile uyumludur. Hizmet, Mir sahipleri tarafından kullanılamaz. Tüm kartlar eklenemez, yalnızca hizmetle işbirliği yapan 47 bankadan biri tarafından verilen kartlar eklenebilir. Bunlar arasında: Alfa-Bank, VTB, Vostochny, Gazprombank, MTS-Bank, Promsvyazbank, Rosselkhozbank, Tinkoff, vb.

Cüzdan uygulaması üzerinden yaptığım alışverişlerin ödemesini nasıl yapabilirim?

Akıllı telefonunuzu hazırda bekletme modundan çıkarın. Akıllı telefonunuzu temassız bir ödeme terminaline yakın tutun. Akıllı telefon ekranında bir mesajın görünmesini ve terminalin yanıt vermesini bekleyin.

Cüzdan hangi bankaları destekler?

Raiffeisenbank*. Rosselhozbank*. RosDorBank*. RusUniversalBank*. Rus standartı. Banka. *. Rossbank*.

Cüzdan'da kartımı nasıl doğrularım?

İçin. kartınızı onaylayın. , üzerine dokunun ve « öğesine dokunun. Onaylamak. » ekranın alt kısmında. Neden. onaylamak. . kart. ?

Bir kez tıkladığınızda “. Onaylamak. «, uygulama verilerinizin satıcının veritabanında olup olmadığını kontrol eder.

Cüzdana Magnit kartı nasıl eklenir?

Kullanıcılar Magnit sadakat kartını Cüzdan uygulamasına iki şekilde ekleyebilirler: önceden lamine edilmiş kartın her iki tarafının da fotoğrafını çekerek veya katalogdan yeni bir kart çıkartarak, hemen mobil formatta, plastik olmadan.

Mağaza kartları için uygulama nedir?

GooglePay. AppleWallet. El çantası. Stok kartı. QIWI Bonusu. PINbonus – indirim kartları. GetCARD. Pass2U cüzdanı.

Mağazalardan yaptığım alışverişlerin ödemesini telefonumdan nasıl yapabilirim?

Kart bilgilerinizi cep telefonunuza veya ödeme işlevini destekleyen bir cihaza ekleyin. ödeme yaparken. Terminalde temassız ödeme sembolüne bakın. seninkini getir. telefon. herhangi biri. cihaz. a. Doğu. sembol. için. ödemek.

Kartları telefonuma nasıl kaydederim?

AppleWallet. Akıllı telefonla ödeme yapmanın yanı sıra indirim kartlarını saklamanıza olanak tanıyan iPhone için markalı bir uygulama. GooglePay. Google tarafından Android cihaz kullanıcıları için oluşturulan önceki uygulamaya benzer. Stok kartı. El çantası. PINbonus. QIWI Bonusu. İndirim. kartlar. cep-mobil. Pass2U cüzdanı.

İPhone'uma nasıl ücretsiz bir zil sesi ekleyebilirim?

İnternet ve Tarama

GarageBand iOS uygulamasıyla iPhone'unuza nasıl zil sesi eklenir? GarageBand, herhangi bir ses dosyasını... Devamını Oku »

Miof-mela . 2021-10-24

iPhone'uma nasıl yeni bir widget ekleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Ana ekranda, basılı tutun. Araç. veya uygulamalar sallanmaya başlayana kadar boş alan. Düğmesine... Devamını Oku »

Christiane . 2021-10-07

iPhone'uma nasıl resim widget'ı ekleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Bunu yapmak için, ana ekranın arka planında, simge hareket moduna girene kadar parmağınızı basılı... Devamını Oku »

Teriann . 2021-12-31

Telefon numaramı iPhone'uma nasıl ekleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Ve a appleid.apple.com e inicia sesión. En «Inicio de sesión y seguridad de la cuenta», haga clic... Devamını Oku »

Rochette . 2021-11-01