PDF'deki bir metni ücretsiz olarak nasıl düzenlerim?

Yazarı Daniella / 2021-12-29

PDF'deki bir metni ücretsiz olarak nasıl düzenlerim?

PDF'deki bir metni ücretsiz olarak nasıl düzenlerim?

PDF'deki bir metni ücretsiz olarak nasıl düzenlerim? 1 Belgeyi seçin. PDF. . Bir belge seçin. PDF. için. Düzenlemek. Bilgisayarınızdan veya Google Drive veya Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetinden indirerek veya dosyayı sürükleyip bırakarak. PDF. indirme alanına. 2 Soda'yı açın. PDF. . 3 Dosyaları düzenleyin. PDF. internet üzerinden.

PDF'nizi ücretsiz olarak nerede düzenleyebilirim?

PDF24 Oluşturucu. Tip: görüntüleyici, yönetici, dönüştürücü. Platformlar: Windows. LibreOffice. Tip: Vizör, Dönüştürücü. Platformlar: Windows, macOS, Linux. Foxit Okuyucu. Tür: Vizör, Dönüştürücü Platformlar: Windows, macOS, Linux, Android, iOS.

Adobe Reader'da ücretsiz PDF nasıl düzenlenir?

Bir PDF dosyasını düzenlemek için “PDF Düzenle” aracını seçin ve “Düzenle” düğmesini tıklayın. Belgedeki tüm metin daha sonra ayrı bloklara bölünecektir. Bir blok üzerinde farenin sol düğmesine tıklayarak bazı metinleri kaldırabilir veya daha fazla bilgi ekleyebilir, hataları ve yazım hatalarını düzeltebilirsiniz.

Düzenleme için bir PDF dosyası nasıl açılır?

Adobe Reader'ın ücretsiz sürümü, PDF belgelerini görüntülemenize olanak tanır, ancak gelişmiş düzenleme özellikleri için Adobe Acrobat sürümü gereklidir.

Bir PDF belgesi nasıl doldurulur?

PDF formlarını doldurun. Acrobat veya Acrobat Reader'da bir PDF belgesi veya formu açın. Sağ bölmede Doldur ve İmzala'ya veya araç çubuğundaki İmza simgesine tıklayın. Doldur ve İmzala'yı tıklayın.

PDF'deki metin nasıl düzenlenir?

PDF belgesindeki metni düzenlemek için Belgeyi Düzenle veya Metni Düzenle aracını kullanarak metin nesnesini seçin. Ardından düzenlemek istediğiniz metin nesnesine çift tıklayın.

Bir PDF'de nasıl değişiklik yapabilirim?

Düzenlemek istediğiniz dosyayı yükleyin. Sol taraftaki sayfa küçük resmine tıklayın. Sayfanın üst menüsünden bir düzenleme aracı seçin. Dosyanın sayfalarına notlar çizin, yazın ve ekleyin. Rengi, yazı tipini, fırça boyutunu vb. değiştirmek için soldaki "Seçenekler" menüsünü açın.

PDF düzenleme programının adı nedir?

Foxit PDF Editor, PDF belgelerinin klasik olarak düzenlenmesi içindir. Bu, metni, grafikleri düzeltebileceğiniz, belge nesnelerini değiştirebileceğiniz, tek tek öğeler ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz anlamına gelir.

Hangi program PDF düzenleme yapar?

Adobe Acrobat Pro DC (7 günlük ücretsiz deneme sürümü mevcuttur). Foxit Hayalet. PDF. (14 gün boyunca ücretsiz). LibreOffice Draw ve Microsoft Word. PDF. Mimar. PDF Sam. PDF24 Oluşturucu. Wondershare PDF öğesi. Çevrimiçi editörler. PDF.

Metni Adobe Reader'da düzenleyebilir miyim?

Metin kutusuna dokunun. (İsteğe bağlı) Metni düzenle, Tümünü seç veya Sil'e dokunun. Düzenleme menüsünden herhangi bir metin aracını seçin. Yazı tipi stilini, boyutunu, ağırlığını, rengini ve hizalamasını değiştirebilirsiniz.

Programsız bir PDF nasıl düzenlenir?

PDF düzenleme için en popüler hizmetlerden biri pdf24.org'dur. Ücretsizdir ve yalnızca dosyaları düzenlemek için değil, aynı zamanda örneğin onları başka bir biçime dönüştürmek veya tek tek sayfaları çıkarmak ve silmek için de kullanabilirsiniz. Bir PDF'yi tamamen düzenlemek için önce metni tanımanız gerektiğini unutmayın.

Bir PDF'yi düzenleyebilir miyim?

PDF dosyalarını çevrimiçi düzenlemek için PDF Düzenleyici Bir PDF'yi Çevrimiçi PDF Düzenleyici'ye sürükleyip bırakın. PDF'ye metin, resim, şekil veya çizim eklemek için önizlemeyi kullanın. "Uygula" yı tıklayın ve düzenlenen PDF dosyasını yükleyin.

Bir PDF dosyasına metin nasıl yazılır?

Sisteminize yüklediğiniz herhangi bir yazı tipini kullanarak bir PDF belgesine yeni metin ekleyebilir veya ekleyebilirsiniz. Araçlar > PDF'yi Düzenle > Metin Ekle'yi seçin. PDF belgesini açın ve Araçlar > PDF'yi Düzenle > Metin Ekle'yi seçin.

Telefonumda bir PDF belgesini nasıl doldurabilirim?

Android cihazınızda Google Drive uygulamasını açın. İstediğinizi seçin. PDF. -Dosya. Ekranın alt kısmında simgesine dokunun. Formu doldur. Verileri girin. PDF. -biçim. Ekranın sağ üst köşesindeki Kaydet'i tıklayın.

Çevrimiçi bir PDF nasıl doldurulur?

Çevrimiçi PDF formları nasıl doldurulur: İlk olarak, PDF formlarınızı silin veya bunları cihazınızdan veya bulut depolama alanından indirin. Form alanlarını doldurun. Kaydet düğmesini tıklayın. Tamamlanmış PDF dosyanızı bilgisayarınıza yükleyin veya doğrudan bulut depolama alanınıza kaydedin.

PDF'deki bir metni Rusça'ya nasıl çevirebilirim?

İnternet ve Tarama

PDF belgesinin sayfasındaki metni vurgulayın. Seçime sağ tıklayın. Çevir'i seçin . Çeviri,... Devamını Oku »

Enriqueta . 2022-05-30

Değilse, bir pdf'deki metni nasıl vurgulayabilirsiniz?

İnternet ve Tarama

Lütfen aşağıdakileri kontrol edin. Metin Seçimi aracı etkin olmayabilir. Araçlar > Metin Seç'i... Devamını Oku »

Darci . 2022-06-29

PDF dosyalarını nasıl düzenlerim?

Popüler konular

PDF dosyalarını düzenleme: Acrobat DC'de bir dosya açın. Sağ bölmedeki "PDF'yi Düzenle"... Devamını Oku »

Lindi . 2021-10-02

PDF'deki metni nasıl düzenleyebilirim?

İnternet ve Tarama

PDF belgesindeki metni düzenlemek için, Belgeyi Düzenle veya Metni Düzenle aracıyla metin nesnesini... Devamını Oku »

Kati . 2021-10-11