İPhone'umdan geri alınamayacak şekilde silinen fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?

Yazarı Philippine / 2022-04-01

İPhone'umdan geri alınamayacak şekilde silinen fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?

İPhone'umdan geri alınamayacak şekilde silinen fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?

İPhone'umdan geri alınamayacak şekilde silinen fotoğrafları nasıl kurtarabilirim? Silinen fotoğrafları veya videoları kurtarmak için Fotoğraflar uygulamasını açın ve Albümler sekmesini seçin. Aşağı kaydırın ve “Son Silinenler” albümüne dokunun, ardından “Seç”e dokunun. Kurtarmak istediğiniz fotoğrafları veya videoları seçin veya "Tümünü Kurtar" düğmesine basın.

iCloud Fotoğrafları nerede?

Bir fotoğrafı veya videoyu yanlışlıkla silerseniz, “Son Silinenler” klasörüne gider. Fotoğraflar > Albümler'e gidin ve Yardımcı Programlar'da "Son Silinenler"e dokunun. Eksik fotoğraf veya video bu klasördeyse, Son albümüne geri taşıyabilirsiniz.

Yedekleme yoksa iPhone'umda silinen fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?

Programa girin ve iPhone veri kurtarma sihirbazının akıllı telefonunuzu taramasına izin verin. iOS Aygıt Veri Kurtarma sekmesi, onay kutusunu işaretleyebileceğiniz ve geri yüklemek için "Kurtar"ı tıklayabileceğiniz algılanan dosyaların bir listesini açar. .

iCloud'da saklanan fotoğrafları nerede görebilirim?

iCloud Fotoğraflarına Nasıl Erişilir Fotoğraflar uygulamasını açın. Fotoğrafları görüntülemek için Medya Kitaplığı sekmesine tıklayın. Albümlerim, Paylaşılan Albümler, Kişiler ve Yerler, Medya Dosyası Türleri ve Diğer Albümleri görmek için Albümler sekmesini tıklayın.

Tüm iCloud verilerini nasıl geri yükleyebilirim?

Cihazınızı açın. "Uygulamalar ve" seçeneğini görene kadar kurulum talimatlarını izleyin. veri". « ve ardından « düğmesine basın. Eski haline getirmek. bir kopyadan. iCloud. «. Sisteme girin. iCloud. Apple kimliğinizi kullanarak. Bir yedek seçin.

Kalıcı olarak silinen fotoğrafları nasıl geri yükleyebilirim?

Google'ı açın. Fotoğraflar. “Android telefonunuzda veya tabletinizde. Ekranın altında, “Kütüphane” Çöp Kutusu'na dokunun. Geri yüklemek istediğiniz öğeye dokunun ve basılı tutun… Ekranın alt kısmında, öğesine dokunun. Geri yükle… Fotoğraf. veya video yeniden görünecektir:.

İPhone'umda saklanan tüm silinen fotoğraflar nerede?

Silinen fotoğraflar ve videolar Son Silinenler albümünde 30 gün boyunca saklanır. Bu albümdeki bir fotoğrafı veya videoyu geri yükleyebilir veya tüm cihazlarınızdan kalıcı olarak silebilirsiniz. ve ardından seçenekler listesinden Gizle'ye dokunun. Gizli fotoğraflar Gizli albüme taşınır.

Neden tüm fotoğraflar iCloud'da değil?

Ayarlar > [adınız] > iCloud > Fotoğraflar'a dokunun. "Fotoğraf akışıma yükle" seçeneğinin açık olduğundan emin olun. Bu seçenek görünmezse fotoğrafları ve videoları iCloud'da depolamak için iCloud Fotoğrafları'nı açın. İstediğiniz fotoğrafı çektiğiniz cihazdaki Kamera uygulamasını kapatın.

iPhone'umdaki fotoğrafları ve videoları nasıl geri yükleyebilirim?

Google'ı açın. Fotoğraflar. «iPhone veya iPad'inizde. Ekranın alt kısmındaki Kitaplık Çöp Kutusu'na dokunun. Geri yüklemek istediğiniz öğeye dokunun ve basılı tutun. Ekranın alt kısmında simgesine dokunun. Geri yükle… Fotoğraf. herhangi biri. . video. görünecek. nın-nin. yeni: .

iPhone'umda buluta nasıl ulaşırım?

iCloud.com'a gidin ve Apple Kimliğinizle giriş yapın. İki faktörlü kimlik doğrulama veya iki aşamalı doğrulama ayarladıysanız, ekrandaki talimatları kullanarak kimliğinizi onaylayın: Doğrulanmış cihaza gönderilen kodu girin.

iCloud'da eski fotoğrafları nasıl görebilirim?

İçinde. iCloud. Sürmek. iCloud. .com'da, pencerenin sağ alt kısmındaki "Son Silinenler"i tıklayın. "Tümünü Kurtar"a tıklayın veya kurtarmak istediğiniz dosyaları tek tek seçin ve ardından "Kurtar"a tıklayın.

Fotoğraflarımı bulutta nasıl bulurum?

«Google'ı açın. Fotoğraflar. Android cihazınızda "Google Fotoğraflar". Google hesabınızda oturum açın. Ekranın alt kısmında Ara'ya dokunun. “Son eklenenler” bölümüne girin. Google'a en son yüklenen öğelerin listesi. Görüntüler. nesneler.

iCloud içeriğini iPhone'umda nasıl görüntüleyebilirim?

Mac'inizde kayıtlı dosyaları görmek için Finder > iCloud Drive'ı açın. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Dosyalar'ı açın. "Windows için iCloud" bulunan bir bilgisayarda Dosya Gezgini > iCloud Drive'ı seçin.

Bir iCloud yedeklemesini yeni bir iPhone'a nasıl geri yükleyebilirim?

iPhone'u iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle Yeni iPhone'unuzu veya içeriği silinmiş iPhone'unuzu açın. Dili ve bölgeyi seçmek için ekrandaki talimatları izleyin. "Manuel konfigürasyon"a basın. "iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle"ye dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin.

Bir iCloud yedeklemesi olup olmadığını nasıl anlarım?

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda iCloud yedeklemelerinizi görüntüleyin ve yönetin. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > [adınız] > iCloud > Depolamayı Yönet > Yedeklemeler'e gidin. iCloud Yedekleme'nin açık olduğu cihazları göreceksiniz.

İPhone'umda geri alınamayacak şekilde silinen notları nasıl kurtarabilirim?

İnternet ve Tarama

Uygulamada «. Notlar. iCloud.com'da Not", "Son zamanlarda" öğesini seçin. kaldırıldı. » soldaki... Devamını Oku »

Laverne . 2022-03-05

Fotoğrafları iPhone'umdan Android'e nasıl hızlı bir şekilde aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

App Store'a gidin ve Google Fotoğraflar uygulamasını indirin; Kurulduktan sonra uygulamaya gidin,... Devamını Oku »

Sharity . 2022-05-02

Fotoğrafları iPhone'umdan bilgisayarıma nasıl hızlı bir şekilde aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

Telefonunuzu açın ve kilidini açın. Bilgisayarınızda başlat düğmesine basın ve Fotoğraflar'ı... Devamını Oku »

Jacklin . 2022-03-06

Telefonumdaki silinen fotoğrafları geri dönüşüm kutusunda değilse nasıl kurtarabilirim?

İnternet ve Tarama

Bir öğe geri dönüşüm kutusunda değilse, geri alınamaz. Bu, aşağıdaki durumlarda olabilir:... Devamını Oku »

April . 2021-10-25