Hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Yazarı Iolande / 2021-12-05

Hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim? “Güvenlik ve oturum açma” menüsünde, “Cihazlardaki işlemler ve hesap güvenliği”ni seçin. "Bağlı Cihazları Görüntüle"ye dokunun. Hesabınızdan çıkış yapmak istediğiniz cihazı seçin. "Erişim kapat" a basın ve yasağı onaylayın.

Hesabımı nasıl silebilirim?

Telefonunuzda Ayarlar uygulamasını açın. Parolalar ve üzerine dokunun. hesaplar. Hesaplar bölümünde, istediğiniz seçeneği seçin. tuşuna basarak işlemi onaylayın. Hesabı silin.

Telefonumda hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Ayarlar uygulamasını açın. basın Hesaplar. . Google'ı seçin. Oyna. fatura. silmek istediğiniz Ekranın sağ üst köşesindeki simgesine dokunun. Hesabı sil'e dokunun. . Hesabı sil'e tekrar dokunun. .

Google hesabımı silersem ne olur?

Hesabınızı silmenin sonuçlarını keşfedin E-postalar, dosyalar, takvimler ve fotoğraflar dahil olmak üzere hesabınızla ilişkili tüm veriler ve içerik kaybolur. Hesabınıza ihtiyaç duyduğunuz Google hizmetlerini (Gmail, Drive, Takvim ve Google Play gibi) kullanamayacaksınız.

Samsung telefonumda hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Adım 1. Ayarlar'ı ve ardından Hesaplar ve Dosya'yı açın. Adım 2. Hesapları Yönet'e tıklayın ve bir hesap seçin. SAMSUNG. . Adım 3. Hesabı Sil'e tıklayın. Adım 4. Tıklayın. Terk etmek. ve hesap şifresini girin. SAMSUNG. . .

iPhone'umda hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Selecciona Configuración > [tu nombre]. Desplácese hasta el final de la página. Pulse «. Salir. «. Introduce la contraseña de tu ID de Apple y selecciona «Desactivar». Habilita los datos de los que quieres guardar una copia en el dispositivo. Pulse «. Salir. «.

Telefonumdan YouTube'u nasıl kaldırabilirim?

Google Play uygulamasını açın. Ekranın sağ üst köşesinde, profil simgesine tıklayın. Uygulamaları yönet ve Cihaz yönetimi'ni seçin. Kaldırmak istediğiniz uygulamanın adına dokunun. Seçmek. Kaldır. .

Her şey nasıl silinir?

Sistem ayarlarında kişisel verileri temizle Ayarları açın. "Genel" sekmesini seçin. "Sıfırla" komutunu seçin. “İçeriği ve ayarları sil”e tıklayın (gerekirse bir şifre girin).

Google hesabımı cihazımdan nasıl kaldırabilirim?

Telefonunuzdan bir Google hesabını kaldırın Akıllı telefonunuzun ayarlarını açın. "Kullanıcılar ve hesaplar"a tıklayın ve "Google"ı seçin. Burada akıllı telefonunuzda oturum açtığınız tüm Google hesaplarının bir listesini göreceksiniz. İstediğiniz hesabı seçin ve ardından alttaki "Sil" düğmesini tıklayın.

Telefonumda hesabımı nasıl değiştirebilirim?

Android cihazınızda Dokümanlar, Tablolar veya Slaytlar uygulamasını açın. Sayfanın sol üst köşesindeki menü simgesine dokunun. E-posta adresinize tıklayın. İstediğinizi seçin. fatura. .

Başka bir cihazda Google hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Yönetim konsolunda oturum açın. Google. . Yönetim konsolu ana sayfasında Cihazlar'ı seçin. Dokunsal uç noktalar. İstediğiniz cihazları seçin. hesabınızdan çıkış yapmak için Kullanıcı adı.

Google'dan nasıl çıkış yapabilirim?

Gmail'i açın. Sağ üst köşede, fotoğrafınıza dokunun. Musluk. Terk etmek. .

Telefonumda Google Play hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Ayarlar'a gidin ve bölümü arayın. Hesaplar. . Telefonunuzda yüklü olan hesaplar arasında Google Play hesabınızı bulun. Google . Hesabı devre dışı bırakmak için sağ üst köşedeki anahtara dokunun.

Şifremi unutursam YouTube kanalımı nasıl silebilirim?

Hesabınıza erişim olmadan böyle bir seçenek yoktur. Tek seçeneğiniz, hesabınıza erişimi geri yüklemek. Bu seçenek mevcut değilse, erişimi geri yüklemek ve ardından kanalın kaldırılması için durumu açıklayarak ve kimlik kanıtı sağlayarak Google desteği ile iletişime geçmek mümkündür.

Bir Google hesabı kaç yıl sürer?

Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra silmeye karar verirseniz, o kişinin herhangi bir verinize erişmesi veya indirmesi için 3 ayı olacaktır. Daha sonra, hesap ve Google platformlarındaki tüm içeriği buluttan tamamen kaldırılacaktır.

Çıkış yapmazsa Instagram hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

İnternet ve Tarama

. Profilinize gitmek için ekranın sağ alt köşesindeki fotoğrafınıza tıklayın. Ekranın sol... Devamını Oku »

Ashleigh . 2022-01-03

Tüm cihazlarımda Google hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

İnternet ve Tarama

Gmail'i açın. Sağ alt köşede, "Ayrıntılar" ı tıklayın. Terk etmek. tümünden. diğerleri.... Devamını Oku »

Agnella . 2022-06-14

Netflix hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

İnternet ve Tarama

Para abrir el menú, vaya a la izquierda y pulse Obtener ayuda. Si no ves la sección Obtener ayuda,... Devamını Oku »

Jodie . 2022-06-03

iPhone'umda Twitter hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

İnternet ve Tarama

En el menú superior, pulse el icono del perfil. Pulse Configuración y Privacidad. Toque en Cuenta... Devamını Oku »

Kristan . 2021-10-22