AirPods Pro'nun orijinal ambalajı nasıl?

Yazarı Annadiane / 2022-02-20

AirPods Pro'nun orijinal ambalajı nasıl?

AirPods Pro'nun orijinal ambalajı nasıl?

AirPods Pro'nun orijinal ambalajı nasıl? Orijinal AirPods ve AirPods Pro, sağlam beyaz karton kutularda satılmaktadır. Ambalaj tasarımı tutarlı: nerede satılırsa satılsın aynı görünüyor. Kutu, kulaklıkların bir çizimini, model kimliğini ve seri numarasını taşır.

Seri numarasıyla AirPods Pro'nun orijinalliğini nasıl doğrulayabilirim?

Aksesuarı buna bağlayın ve Ayarlar -> Temel -> Bu cihaz hakkında bölümüne gidin ve kulaklığınızı seçin. Apple, bu seri numarasına sahip bir cihaz olup olmadığını size gösterecektir.

AirPod'ların orijinal olup olmadığını nasıl anlarım?

Orijinal Apple kulaklıklarının kare kutusunun içinde her şey aynı şekilde özlü: kapağın altında kılavuz, altında özel bir tepside AirPod'lu şarj kutusu, daha da aşağıda Yıldırım kablosu var. Bu arada, kablonun kalitesi her zaman taklitlerde ve tabii ki açık gri "Tasarım Tarafından California'da Apple" yazısıyla zavallıdır.

AirPod'ları seri numaralarına göre sahte olanlardan nasıl ayırt edebilirim?

Zamanınız kısıtlıysa, gerçek bir AirPods'tan sahte olduğunu anlamanın en hızlı yolu, kulaklık kutusunun içindeki seri numarasına bakmaktır. Numarayı aldıktan sonra checkcoverage.apple.com üzerinden çalıştırın. Site eşleşirse, orijinali vardır, değilse sahtedir.

Sahte AirPods Pro'yu kutudan çıktığını nasıl anlarım?

Kutuya gelince: Kaliteli kartondan yapılmış, sıçrama, çarpma veya çeşitli yanlışlıklar olmadan. Görüntü kabartmalıdır ve logo ışıkta parlar. Hata yok: yazım hatası yok, fazladan boşluk yok, net olmayan metin yok.

Orijinal ve sahte AirPod'lar arasındaki fark nedir?

Orijinal kulaklıklardaki hoparlörler, 45 derecelik bir açıyla dokunmuş metal bir ağa sahipken, sahte kulaklıklar bir kumaş ağa sahiptir; orijinal AirPod'lar işaretlenmiştir: sol kulaklık L (sol) ve sağ R (sağ) olarak etiketlenmiştir. Sahteler genellikle işaretlenmez.

iPhone kulaklığımın gerçek olup olmadığını nasıl anlarım?

Şimdi bu verileri web sitesinde kontrol etmeniz gerekiyor https://checkcoverage.apple.com/. Burada şarj kutusu ve kasanın sembollerini tanıtıyoruz. Her şey doğruysa, cihazla ilgili ek bilgilerin yanı sıra ürünün bir resmini göreceksiniz.

AirPods Pro'mun seri numarası nerede?

AirPods veya AirPods Pro kulaklığınız varsa AirPods ve şarj kutusu aynı seri numarasına sahiptir. Bu seri numarası, şarj kutusunun, kablosuz şarj kutusunun veya MagSafe şarj kutusunun kapağının iç kısmında bulunur.

Airpods Pro kulaklıkların fiyatı ne kadar?

27 ruble + 499 tahvil Programın düzenleyicisi: «Svyaznoy Chain Ltd.» (OGRN 244, tel.

Orijinal kulaklıkları sahte olanlardan nasıl ayırt edebilirim?

Barkodların varlığı ile kulaklıkların orijinalliğini kontrol etmek kolaydır. Birden fazla olmalıdır. Ve daha da önemlisi, bunların tümü (veya neredeyse tümü) çıkartmalar olmalı, doğrudan kutuya basılmamalı. Barkodlar varsa, bunları bir barkod tarayıcı ile kontrol etmek kolaydır.

Ayrpod'ları kontrol etmek için hangi web sitesini kullanmalıyım?

Bu seri numarası şu adresten kontrol edilebilir: https://checkcoverage.apple.com/. Gördüğünüz gibi, orijinal Apple kulaklıkları her zaman resmi web sitesinde kontrol edilebilir. Vakaların %99'unda bu noktada AirPod'ları kontrol etmeyi bırakabilirsiniz, ancak birisinin kasayı değiştirmesi ve sahte AirPod'lar koyması mümkündür.

Orijinal Apple AirPods kulaklıklarında ne yazıyor?

Orijinal AirPod'lar şu şekilde etiketlenmiştir: sol kulaklık L (Sol) ve sağ kulaklık R (Sağ) olarak etiketlenmiştir. Bu tür atamalar mevcut olmayabilir. Doğru ve hatasız. Kulaklığın veya marka adının harfleri ters çevrilebilir.

Orijinal AirPods Pro Moskova arasındaki farkı nasıl anlayabilirim?

AirPod'ların orijinalliğini kontrol etmenin en kolay yollarından biri, kasanın kapağına bir el feneri yakmaktır. Orijinal AirPod'lar "iç"in tamamını gösterirken, sahte AirPod'ların içi boş olabilir.

AirPod'ların seri numarası nerede?

iPhone veya iPad'inizde Ayarlar > Temel > Bu Cihaz Hakkında'ya gidin. AirPod'larınızın adına kaydırın. Onlara tıkladığınızda model numarası, seri numarası, donanım yazılımı sürümü ve donanım sürümü görüntülenecektir.

AirPods Pro'nun ne zaman yapıldığını nasıl öğrenebilirim?

AirPods Pro'nuzun ne zaman üretildiğini görün Bunu yapmak için kutuyu alın ve seri numarasının bulunduğu çıkartmanın bulunduğu tarafa bakın. Üretim tarihi, EAC etiketinin hemen altındaki köşede listelenmiştir. Değiştirme programı, Ekim 2020'den önce üretilmiş kulaklıklar için geçerlidir. Yani 10/2020'ye kadar.

Orijinal AirPods Pro'yu seri numarasından nasıl anlayabilirim?

İnternet ve Tarama

Aksesuarı buna bağlayın ve Ayarlar -> Temel -> Bu cihaz hakkında bölümüne gidin ve kulaklığınızı... Devamını Oku »

Anna-diana . 2022-06-08

Bir kopyayı orijinal AirPods 2 2021'den nasıl ayırt edebilirim?

İnternet ve Tarama

Bağlandıktan sonra ayarlar => Bluetooth'a gidin ve cihaz listesinden AirPod'ları seçin. Orijinal... Devamını Oku »

Jeane . 2022-05-15

O'nun ve O'nun arasındaki fark: O'nun O'nunla

Fark

ALLAH VE İNSAN ARASINDAKİ 6 BÜYÜK FARK! / Kerem Önder O'nun kendisi ile O'nun... Devamını Oku »

Tedra . 2022-06-14

Sony Ericsson Xperia aktif ve Xperia arasındaki fark Sony Ericsson Xperia etkin ve Xperia pro Sony Ericsson Xperia aktif ve Xperia pro arasındaki fark - Xperia pro

Fark

Android 4.5G Ayarı Nasıl Yapılır? Sony Ericsson Xperia ve Xperia pro - Tam... Devamını Oku »

Kristi . 2022-01-02