AirPods Pro kulaklığımı nasıl kapatırım?

Yazarı Rena / 2022-06-20

AirPods Pro kulaklığımı nasıl kapatırım?

AirPods Pro kulaklığımı nasıl kapatırım?

AirPods Pro kulaklığımı nasıl kapatırım? iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > Bluetooth'u seçin. Cihaz listesinde AirPods kulaklıkların yanındaki "Diğer" düğmesine dokunun. “Gürültü Azaltma”, “Asetat” veya “Kapalı”yı seçin.

AirPods Pro'yu başka birinin telefonundan nasıl ayırırım?

Aygıtın Bluetooth aracılığıyla Mac'inize bağlı olduğundan ve kapsama alanı içinde olduğundan emin olun. Konum bulma uygulamasını açın. Cihazlar sekmesini açın. Kaldırmak istediğiniz cihazı seçin.

AirPod'ları iPhone'umdan nasıl çıkarabilirim?

Cihazınızı kapatın veya kulaklığınızı çıkarın. AirPod'lar. Durumda. Uygulamada «. iPhone'u bulun. » iCloud.com'da Tüm Aygıtlar'ı tıklayın ve kaldırmak istediğiniz aygıtı seçin. "Hesaptan kaldır" ı tıklayın.

Airpod'larda dokunmayı nasıl devre dışı bırakırım?

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > Bluetooth'u seçin. Cihaz listesinde AirPods kulaklığının yanındaki bilgi düğmesine dokunun. “AirPods Dokun ve Tut” altında, Sol veya Sağa dokunun ve “Gürültü Yönetimi”nin seçili olduğundan emin olun.

AirPods 2'yi nasıl devre dışı bırakabilirim?

1. AirPods'u iPhone veya iPad'inizden ayırın. Bunu yapmak için mobil cihazınızda Ayarlar uygulamasını başlatın ve Bluetooth bölümünü seçin. AirPods sırasının sağındaki "i" düğmesine ve ardından "Bu Cihazı Unut" düğmesine dokunun.

İPhone'umdaki kulaklıkları nasıl devre dışı bırakabilirim?

iPhone'unuzda kulaklık özelliğini devre dışı bırakmak için, kulaklık bağlıyken telefonu kapatın. Ardından telefonu açın, ses açma veya azaltma düğmesine basın. Kulaklıkları çıkarın ve sesi tekrar değiştirin.

Airpod'ları bulunmamaları için nasıl yeniden başlatılır?

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > Bluetooth'a gidin ve AirPods'un yanındaki Ayrıntılar simgesine dokunun. (AirPod'lar Ayarlar > Bluetooth menüsünde görünmüyorsa sonraki adıma geçmeniz yeterlidir.) "Bu Cihazı Unut"a dokunun ve ardından onaylamak için tekrar dokunun.

Bulunan AirPod'ları ne yapacağım?

iPhone, iPad veya Mac'inizde Locator uygulamasını açın veya bağlantıyı takip edin. Alt paneldeki Cihazlar sekmesine tıklayın. Cihazlar listesinde bulun. AirPod'lar. ve onları haritada görün. Kayıp Olarak İşaretle altında Etkinleştir'i seçin. Ekrandaki talimatları izleyin.

AirPod'ları çalabilir miyim?

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Locator uygulamasını açın. Cihazlar sekmesine gidin ve AirPods kulaklıklarını seçin. "Eksik Olarak İşaretle"ye gidin ve "Aç"ı seçin. Eksik AirPod'ların iletişim bilgilerini görüntülemek için ekrandaki talimatları izleyin.

Kulaklıklarımı başka bir cihazdan nasıl çıkarırım?

Akıllı telefonunuzun Bluetooth ayarlarını açın ve bağlantısını kesmek istediğiniz kulaklığın yanındaki dişli simgesine dokunun. Bu, ayarlar penceresini açacak ve altta “Unpair” düğmesine tıklayın. Kulaklıkların telefonla bağlantısı kesilecek ve bunları başka herhangi bir cihaza bağlayabilirsiniz.

AirPod'ları konumlandırıcıdan nasıl çıkarabilirim?

AirPods veya Beats kulaklığınızı Locator uygulamasından kaldırmak için, cihazlarınızın her birinin Bluetooth ayarlarında eşleştirmeyi kaldırmanız ve ardından cihaz listesinden kaldırmanız gerekir.

Kulaklığımı iCloud'dan nasıl çıkarırım?

Kulaklıkları iCloud'dan ayırmaya gerek yoktur. AirPods'unuzdaki "tüm belleği sıfırlamak" ve birden fazla cihaza yapılan önceki tüm bağlantıları unutmalarını sağlamak istiyorsanız, donanımdan sıfırlama yeterlidir.

AirPod'larımdaki düğmeleri nasıl devre dışı bırakabilirim?

Örneğin, AirPods, bir sonraki parçaya atlama, Siri'yi arama, bir parçayı duraklatma/oynatma gibi çift dokunma eylemleri gibi dokunmatik düğme özelliklerini devre dışı bırakamaz.

Airpods Pro'da dokunmayı nasıl devre dışı bırakabilirim?

iPhone veya iPad'inizde Ayarlar > Bluetooth'a gidin. AirPods Max'inizi veya her iki AirPod'unuzu takın ve cihaz listesinde AirPods kulaklıkların yanındaki "Diğer" düğmesine dokunun. Gürültü yönetimi modları arasında geçiş yapmak için Gürültü Azaltma, Şeffaflık veya Kapalı'ya dokunun.

Kutu neden turuncu renkte yanıyor?

Yanıp sönen turuncu bir ışık şunu gösterir: AirPod'larda bir tür bağlantı sorunu var: yeniden bağlanmaları gerekiyor. AirPod'lar sıfırlanıyor.

AirPods pro kulaklığımı android üzerinde nasıl senkronize edebilirim?

İnternet ve Tarama

Apple AirPods'u Android'e bağlayın Cihazın Bluetooth ayarlarında mevcut cihazları aramaya başlamanız... Devamını Oku »

Candida . 2021-12-05

Bluetooth kulaklığımı telefonuma nasıl bağlayabilirim?

İnternet ve Tarama

Aç. Bluetooth. telefonunda. Kulaklığı açın. Bu genellikle cevap ve ses düğmelerini 15-20 saniye... Devamını Oku »

Shel . 2021-11-13

Bir kulağım çalışmıyorsa kulaklığımı nasıl tamir edebilirim?

İnternet ve Tarama

Bir emme kulaklığı çalışmıyor İçerideki kirli filtreyi çıkarın; Hoparlörün kendisini ve... Devamını Oku »

Tommy . 2022-06-14

Kılıfım yoksa kulaklığımı nasıl şarj edebilirim?

İnternet ve Tarama

Los usuarios han escrito que algunos modelos de auriculares inalámbricos tienen un conector especial... Devamını Oku »

Vera . 2021-11-09