Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra dosyaları nasıl geri yükleyebilirim?

Yazarı Hyacinth / 2022-03-22

Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra dosyaları nasıl geri yükleyebilirim?

Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra dosyaları nasıl geri yükleyebilirim?

Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra dosyaları nasıl geri yükleyebilirim? Para restaurar tus datos después de un restablecimiento de fábrica de tu teléfono Android, ve a «Copia de seguridad y restauración» en «Ajustes». Ahora localice la opción «Restaurar» y seleccione el archivo de copia de seguridad que creó antes de restablecer su teléfono Android.

Yedeklemeden sıfırlamadan sonra fotoğrafları nasıl geri yükleyebilirim?

Quizás la mejor manera de recuperar los datos de tu Android después de un reinicio, si no tuviste la precaución de crear una copia de seguridad previamente, es con la utilidad UltData for Android de Tenorshare. Permite recuperar una gama bastante amplia de datos después de un borrado completo: Contactos

Android'deki tüm verilerimi nasıl geri yükleyebilirim?

Descargar UltData. para Android. e instalar el software en su PC. Conecta tu smartphone a él con un cable. Entra en el modo de depuración USB. En el menú del programa verá los tipos de datos. – Por ejemplo, contactos, imágenes, audio. Tras el escaneo, verá una lista de archivos eliminados.

Fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra uygulamaları nasıl geri yükleyebilirim?

Açık ". Ayarlar. » > «Veri yedekleme». "Veri Yedekleme" özelliğinin açık olduğundan emin olun. Veri yedeklemesini bağlamak istediğiniz Google hesabını seçin. Otomatik geri yükleme işlevinin olduğundan emin olun. Uygulamalar etkinleştirildi.

¿Cómo puedo recuperar los archivos borrados después de la recuperación del sistema?

EaseUS Data Recovery Wizard'ı bilgisayarınıza indirip yükleyin. Kayıp verileri bulmak ve kurtarmak için yüklü programı kullanın. Tarama tamamlandığında, sonuç listesinde istenen dosya ve klasörleri bulun.

¿Cómo puedo recuperar los archivos después de haberlos recuperado?

Recuperar archivos de versiones anteriores Recuperar archivos y carpetas borrados o restaurar un archivo o carpeta a su estado anterior. En el menú «Ordenador», seleccione «Ordenador». Busque la carpeta donde tenía el archivo o la carpeta, haga clic con el botón derecho del ratón y luego haga clic en Restaurar versión anterior.

¿Cómo puedo recuperar los datos de la memoria del teléfono?

Android dahili belleğinden silinen dosyaları kurtarmak için önce Android ayarlarını değiştirmeniz gerekir. Ayarlar > Uygulamalar > Geliştirme > USB hata ayıklama bölümüne gidin ve etkinleştirin. İkinci olarak, telefonu bir USB kablosu kullanarak bilgisayara bağlayın. Cihazda USB bağlandı öğesini seçin.

¿Cómo recuperar fotos borradas en el teléfono Xiaomi después de reiniciar?

Geliştirici ayarlarına gidin ve USB hata ayıklamasını açın. Ultdata Android yazılımını bilgisayarınıza indirip yükleyin, başlatın. Akıllı telefonu kabloyla bilgisayara bağlayın. Android için Ultdata'da kurtarmak istediğiniz veri türünü seçin (posta veya medya dosyaları).

Google hesabımla telefon verilerimi nasıl geri yükleyebilirim?

Ayarlar -> Yedekle ve Geri Yükle'ye gidin ve Otomatik veri yedekleme ve geri yükleme kutusunu işaretleyin. Bu şekilde, bir veya daha fazla uygulamayı silerseniz, bilgileri silinir, ancak bir kopyası Google hesabınızda kalır.

Android'de silinen tüm dosyalar nerede?

Fotoğraflar bu kutuda yalnızca 30 gün saklanır, ardından silinir. Telefonunuzda bu seçeneği bulmak oldukça kolaydır: akıllı telefonunuzda “Galeri”ye gidin. Daha sonra altta “Son Silinenler” klasörünü göreceksiniz.

Telefonumdan silinen verileri kurtarabilir miyim?

Recuva ve 7-Data Android Recovery dahil olmak üzere, Android akıllı telefonlarda bir PC kullanarak verileri oldukça hızlı bir şekilde kurtarmanıza izin veren birkaç ücretsiz uygulama vardır.

Android'de silinen dosyalar nereye yerleştirilir?

Cuando un usuario borra imágenes, éstas se colocan en la papelera. Pero hay una condición (el sistema te avisa por separado): las fotos se almacenan en la papelera del sistema durante 30 días. Después, los archivos se eliminan automáticamente. La «papelera» se encuentra en los álbumes de fotos.

Android'de yedekler nerede saklanır?

Cihazınızdaki hangi verileri ve hangi uygulamaların yedeklendiğini görebilirsiniz. Telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasına gidin. Geri. Cihazınızın Yedekleme Ayrıntıları bölümünde yedeklenen verilerin listesini kontrol edin.

Android'de verilerimi nasıl yedeklerim?

İşletim sistemi ayarlarınızı açın ve Google bölümünü bulun. olacak". Geri. Burada “Yedeklemeyi Başlat” düğmesini göreceksiniz. Aşağıda, hesabınıza kaydedilecek verilerin bir listesini göreceksiniz. "Yedeklemeyi Başlat" ı tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin.

Bir Google Drive yedeklemesinden verileri nasıl geri yükleyebilirim?

Ve a conducir. Google. .com. En la esquina inferior izquierda, haga clic en el número que aparece bajo el nombre de la sección «Almacenamiento». En la esquina superior derecha, haz clic. Copias de seguridad. . Seleccione una opción: Para ver los detalles de la copia de seguridad. , haz clic con el botón derecho del ratón sobre él.

MSI dizüstü bilgisayarı fabrika ayarlarına nasıl geri yükleyebilirim?

Öğreticileri Durdur

MSI'nızda bir arıza yaşıyorsanız ve bilgisayarınızın ilk yapılandırmasını geri yüklemeniz... Devamını Oku »

Christi . 2022-02-07

Windows'u fabrika ayarlarına nasıl geri yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

. Utiliza el atajo de teclado [Windows] + [i] para abrir la Configuración de Windows. En la categoría... Devamını Oku »

Sib . 2021-10-10

Windows 10'da fabrika ayarlarına sıfırlama nasıl yapılır?

İnternet ve Tarama

Başlat > Ayarlar > Sistem > Kurtarma'yı seçin. Kurtarma ayarlarını açın. Yanında. Eski haline... Devamını Oku »

Brenna . 2021-11-22

Huawei'de fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini nasıl yapabilirim?

İnternet ve Tarama

Ayarlar > Sistem ve güncellemeler > Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla'ya gidin, Telefon ayarlarını... Devamını Oku »

Sue . 2022-06-28