Instagram hikayemin arka planını nasıl değiştirebilirim?

Yazarı Pennie / 2021-11-16

Instagram hikayemin arka planını nasıl değiştirebilirim?

Instagram hikayemin arka planını nasıl değiştirebilirim?

Instagram hikayemin arka planını nasıl değiştirebilirim? Çizim aracına (dalgalı çizgi simgesi) gidin ve orada vurgulayıcıyı bulun. Seçin, aşağıdaki paletten istediğiniz rengi seçin (damlalık kullanabilirsiniz) ve yarı saydam bir dolgu görünene kadar ekranı parmağınızla sıkıştırın. Prensip şeffaf arka planla aynıdır, sadece burada sıradan bir işaretleyici kullanıyoruz.

Bir rapor için nasıl fotoğraf arka planı yapabilirim?

Hikaye için sağlam bir arka plan kullanın. Hikayenize gidin ve herhangi bir fotoğrafı seçin, ardından çizim aracını (üstteki dalgalı çizgi simgesi) tıklayın. Görünen simgelerden, alt panelde bir işaretleyici ve istediğiniz rengi seçin ve ardından parmağınızla ekranı sıkıştırın. Tamamlandı!

Hikayelere nasıl arka plan ekleyebilirim?

galeriyi aç; herhangi bir fotoğrafa tıklayın; boya paletinden bir renk seçin (paleti açmak için Hikayeler'de bulunan renklerden birine tıklayın) veya damlalık aracını kullanın; ekranı birkaç saniye sıkıştırın ve işte!

Fotoğrafımın arka plan rengini Hikayeler'de nasıl değiştirebilirim?

Hikayelere nasıl resim eklenir, fırça için herhangi bir renk seçin, ekrana dokunun ve basılı tutun - artık tek renkli bir arka plan var.

Hikayeleri yeniden yayınlarken arka planını nasıl değiştirebilirim?

Yeniden yayınlamak için herhangi bir fotoğrafı seçin, alttaki kağıt uçak simgesine dokunun; Arka planı bir süreliğine değiştirmek için mobil tarayıcınızı açın, storylerden birine gidin ve beğendiğiniz görselleri PNG formatında (videoda gösterildiği gibi) indirin.

Hikayelerin arka planını nasıl yarı şeffaf hale getirebilirim?

Arka planı doldurun İsterseniz arka planı bir renkle doldurabilir veya yarı şeffaf hale getirebilirsiniz. Bunu yapmak için, düzenleme modunda istediğiniz rengi belirtmeniz, ardından “Kalem” aracını seçmeniz ve parmağınızı yaklaşık üç saniye ekranda tutmanız gerekir. Gerekirse hikayeye önceden fotoğraf veya görsel eklenebilir.

Bir fotoğrafın arka planını nasıl değiştirebilirim?

Orijinal görüntüyü açın Fotoğrafı Aç'a tıklayın. (+ işareti) programın sol üst köşesinde. Araç çubuğunda istediğiniz sekmeye tıklayın. İstediğiniz nesneleri seçin ve. . arka fon. . arka fon. kesmek. Değişiklikleri uygulayın ve kaydedin.

iPhone'umun arka planını nasıl değiştirebilirim?

Yöntem 1: "Ayarlar"ı açın, "Ekran ve Parlaklık"ı bulun ve tasarım temasını Açık'tan Koyu'ya değiştirin. Yöntem 2: Denetimleri açın, ekran parlaklığını değiştirmek için kaydırıcıya uzun basın. Görünen pencerede Temayı değiştir düğmesini tıklayın. Yöntem 3: Denetim Masası'na özel bir düğme ekleyin.

Hikayelerde arka planı nasıl bulanıklaştırabilirim?

Uygulamayı açın:. “Bulanıklaştırma” simgesine tıklayın:. Bir resim seçin, istediğiniz formatı seçin ve kırpın, «Bitti»ye tıklayın:. "Ters" tuşuna basılırsa, görüntü bulanıklaşır:. «Efekt»e basın, burada görüntünün bulanıklık derecesini düzenleyebiliriz.

Makaralarda arka planı nasıl değiştirebilirim?

Makaralar yaparken Instagram*'ın yeşil ekran özelliğini kullanabilirsiniz: Bunu yapmak için aynı isimli butona tıklayın ve arka plan olarak ayarlamak için bir fotoğraf veya video seçin.

Hikayeler 2020'de metin arka planını nasıl ayarlarım?

Metninizin altında renkli bir arka plan görünmesi için ekranın sol üst köşesindeki “A” harfi ve yıldızların bulunduğu simgeye tıklayın. İpucu: Yüklediğiniz bir sonraki fotoğraf veya videoda neler olduğunu öğrenmek için bu modu seçebilirsiniz. Canlı. Bu modda, video doğrudan Storytimes beslemenize gidecektir.

Storyz'de yeni bir gönderiyi nasıl güzel gösterebilirim?

Yapmak. yeniden yayınlamak Hikayelerde. Arka planı Çıkartma işleviyle açın. Bir parmağınızla altını sıkıştırın, ardından diğer parmağınızla sıkıştırın. ve serbest bırakın. Yakıt ikmali yap. İlk katmana geçtiğinizde, arka planı istediğiniz boyuta taşıyın.

Hikayelerde bir videonun arka planını nasıl değiştirebilirim?

Instagram Hikaye Oluştur'da bir hikayenin arka planı nasıl değiştirilir. Düzenleme menüsünde yılan aracına tıklayın. Ardından uygun bir renk seçin. Bunu yapmak için, üst menüdeki ilk simgeye ve ardından istediğiniz tona tıklayın.

İPhone'unuzdaki Hikayelerde arka plan bulanıklığı nasıl yapılır?

O çok basit. Konunuza nişan alın, gerekirse servis sizden telefonunuzu ona yakınlaştırmanızı veya uzaklaştırmanızı isteyecek ve ardından deklanşöre basacaktır. Sonuç, arka planı bulanık olan bir fotoğraf olacaktır.

Instagram'da arka planı nasıl bulanıklaştırabilirim?

Bunu yapmak için "Ayarlar"ı açın, "Ekran ve Parlaklık"ı seçin ve temalar arasında geçiş yapın. Ayrıca kontrole özel bir düğme ekleme seçeneği de vardır; Bunu yapmak için aynı konfigürasyonda “Kontroller”e gidin ve joystick'i kontrollere ekleyin.

Instagram hikayemin başlığını nasıl değiştirebilirim?

İnternet ve Tarama

Pulse el icono (iPhone) o (Android) sobre una foto o un vídeo. Seleccione Editar. Edita, elimina o... Devamını Oku »

Marcela . 2022-06-29

Instagram fotoğrafımın arka planını nasıl değiştirebilirim?

İnternet ve Tarama

Bir Instagram hikayesinin arka planı nasıl değiştirilir Düzenleme menüsünde yılan aracına tıklayın.... Devamını Oku »

Margarita . 2022-05-03

Android'imin arka planını nasıl değiştirebilirim?

İnternet ve Tarama

Pixel veya hisse senedi Android'inizdeki duvar kağıdı nasıl değiştirilir Ana ekranın boş bir... Devamını Oku »

Ann-marie . 2022-03-29

Bir fotoğrafın arka planını nasıl değiştirebilirim?

İnternet ve Tarama

Orijinal görüntüyü açın Aç düğmesine tıklayın. (+ simgesi) programın sol üst köşesinde.... Devamını Oku »

Latisha . 2022-07-17