WhatsApp'ta nasıl büyük bir video gönderebilirim?

Yazarı Lark / 2021-12-23

WhatsApp'ta nasıl büyük bir video gönderebilirim?

WhatsApp'ta nasıl büyük bir video gönderebilirim?

WhatsApp'ta nasıl büyük bir video gönderebilirim? Büyük bir video (veya bir belgeye ek olarak başka bir medya dosyası) göndermek istediğiniz kişiyle (veya kişilerle) bir sohbet açın. Mesaj çeviricide, bir ataş ile dosya gönder simgesine tıklayın ve beliren menüden "Belge"yi seçin. Medya dosyalarınız listesinde istediğiniz videoyu seçin ve üzerine tıklayın.

WhatsApp'a neden uzun videolar gönderemiyorum?

Telefonunuza önceden kaydedilmiş bir video göndermek istiyorsanız, 16 MB'ı geçemez. Çoğu telefonda bu süre 90 saniye ile 3 dakika arasındadır. 16 MB'den büyük bir video dosyası göndermeyi seçerseniz, göndermeden önce videoyu kırpmanız istenir.

WhatsApp ile 100 MB'den büyük bir dosyayı nasıl gönderebilirim?

Google Drive'ı açın, video veya ses dosyalarını yüklemek için artı simgesini tıklayın. Taşımak. kayıtlar. Yükleme tamamlandığında, tıklayın. Dosya, Arşiv. Açılır mesajı görene kadar Bağlantıyı Kopyala seçeneğini seçin. Kızgınlık. Naber. , kopyalanan bağlantıyı yapıştırın ve bir arkadaşınıza gönderin.

Video büyükse nasıl gönderirim?

Yandex.Disk. Mail.ru bulutu. Google sürücü. DropBox.

WhatsApp tarafından gönderilebilecek maksimum dosya boyutu nedir?

WhatsApp'ta gönderilen veya iletilen tüm fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları için izin verilen maksimum dosya boyutu, 10 MB belleğe sahip cihazlarda 512 MB ve düşük belleğe sahip cihazlarda 5 MB'dir.

Bir videoyu WhatsApp'a göndermek için nasıl kırpabilirim?

Adım 1: Bir sohbet açın. Naber. herhangi bir kişiyle ve ek simgesine dokunun. "Galeri"yi seçin ve kesmek istediğiniz video dosyasını seçin veya . kesmek. Adım 2. seçtikten sonra. video. size bir video düzenleyici verilecektir. WhatsApp… 3. Adımı seçtikten sonra. . video. düzenlemek için. "Gönder"e tıklayabilirsiniz.

İPhone'umdan büyük bir videoyu nasıl gönderebilirim?

Fotoğraflar uygulamasını açın ve fotoğrafı veya öğesini seçin. video. . göndermek istiyorsun. Paylaş simgesine dokunun ve Posta'yı seçin. Posta uygulaması, eki içeren bir e-posta taslağıyla açılır. Musluk. Göndermek…

İPhone'umda WhatsApp için bir videoyu nasıl sıkıştırabilirim?

Clipchamp.com'a gidin. Sıkıştırmak istediğiniz dosyaları seçin. Sıkıştırma ayarlarını yapın. Sıkıştırma ayarlarını seçin. videoyu düzenleyin. . Videonuzu yayınlayın.

WhatsApp ile kaç video gönderebilirim?

WhatsApp'ın yeni sürümü, tüm formatlarda dosya göndermenize izin verir, ancak bir ses sınırı vardır: Android için 100 MB'a ve iOS için 128 MB'ye kadar.

Telefonumdan büyük bir dosyayı telefonuma nasıl aktarabilirim?

Telefon ekranınızın kilidini açın. Cihazı bir USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın. Telefonunuzda, “Cihazı USB ile şarj et…” bildirimine dokunun. USB Çalışma Modu iletişim kutusunda Dosya Aktarımı'nı seçin. . Açılan pencereye dosyaları sürükleyin.

WhatsApp'a nasıl dosya gönderebilirim?

WhatsApp'ın Android sürümünde belge göndermek için sohbete girmeniz ve üst kısımdaki kazıyıcı resme dokunmanız gerekiyor. İlki “Belge” olacak altı düğmeden oluşan bir ızgara içeren bir menü görünecektir. iPhone'da menü, mesaj giriş alanının solundaki ok resmine dokunularak çağrılır.

Telefonumdan telefonuma nasıl büyük bir video gönderebilirim?

Send Anywhere, hem çevrimiçi olarak hem de Windows, macOS, Linux, Android, iOS uygulamaları aracılığıyla kullanılabilen büyük dosyaları (ücretsiz: bağlantı oluşturulurken ve uygulama aracılığıyla herhangi bir kısıtlama olmaksızın 10 GB'a kadar) göndermek için popüler bir hizmettir.

Büyük videoları nereye yükleyebilirim?

yandex. Disk bulut depolama. Google sürücü. Bulut depolama web sitesi: https://drive.google.com/. Mega. Bulut depolama web sitesi: https://mega.io/storage Bulutta posta.Ru. Bulut depolama. OneDrive. Bulut depolama. damla kutusu. Bulut depolama. Her yere gönderin. Dosya paylaşım hizmeti. DropMeFiles. Dosya paylaşım hizmeti.

Videomun boyutunu nasıl küçültebilirim?

Movavi Video Converter'ı indirin ve yükleyin. Video. Videonuzu ekleyin. sıkıştırılacak. Video biçimini ve dosya boyutunu belirtir. Sıkıştırma işlemini başlatın.

İPhone'umda WhatsApp'a kayıpsız bir videoyu nasıl gönderebilirim?

Bunu yapmak için galeriyi açın, fotoğrafı seçin ve “Paylaş” menüsünde “Dosyalara kaydet” seçeneğini arayın. Fotoğrafın kaydedileceği depolama klasörünü seçin. Medya dosyası sıkıştırılmamış olarak gönderilecektir.

Votsap'ta nasıl büyük bir video gönderebilirim?

İnternet ve Tarama

Giriiş:. Adım 1: Git. Naber. ve istediğiniz konuşmayı açın. Videoyu göndermek için . Adım... Devamını Oku »

Dyanne . 2022-07-09

WhatsApp'ta 100 MB'den büyük bir dosyayı nasıl gönderebilirim?

İnternet ve Tarama

Abre Google Drive, haz clic en el icono del signo más para subir archivos de vídeo o audio. Cargar.... Devamını Oku »

Valida . 2021-10-20

WhatsApp'a büyük bir ses dosyasını nasıl gönderebilirim?

İnternet ve Tarama

. Google Drive'ı açın, video veya ses dosyalarını yüklemek için artı simgesini tıklayın. Taşımak.... Devamını Oku »

Cam . 2022-07-16

Büyük video dosyaları nasıl gönderebilirim?

Popüler konular

Büyük boyutlu video dosyaları göndermek için, Gmail'deki Google Drive, Outlook'taki OneDrive... Devamını Oku »

Rianon . 2021-12-26