iPhone 11'i kullanmaya nasıl başlarım?

Yazarı Glenn / 2022-05-02

iPhone 11'i kullanmaya nasıl başlarım?

iPhone 11'i kullanmaya nasıl başlarım?

iPhone 11'i kullanmaya nasıl başlarım? Apple logosu görünene kadar yan düğmeyi basılı tutun. Birden çok dilde bir karşılama mesajı görüntülenecektir. Ekrandaki talimatları izleyin. Görme engelli kullanıcılar için, doğrudan karşılama ekranında VoiceOver'ı veya "Yakınlaştır"ı etkinleştirme seçeneği vardır.

iPhone 11'in bazı özellikleri nelerdir?

A13 Bionic işlemci. Iphone. 11. Yeni nesil işlemciler sayesinde mükemmel performans ve hızlı çalışma sunar. grafik işlemci Geliştirilmiş Yüz Kimliği. Uzun pil ömrü. Geliştirilmiş su direnci. Müzik zamanlayıcı. U1 çipi için destek. Wi-Fi 6 uyumluluğu.

iPhone 11'deki düğmeler ne anlama geliyor?

Ana sayfa düğmesi / Touch ID sensörü Cihazınızın kilidini açmak veya Touch ID ile alışveriş yapmak için ana sayfa düğmesini kullanın. Ana ekrana dönmek için ana sayfa düğmesine bir kez basın. Uygulama değiştiriciyi getirmek için ana sayfa düğmesine iki kez basın.

iPhone 11'de hareketleri nasıl ayarlarım?

* Varsayılan olarak bu özellik devre dışıdır. Açmak için Ayarlar > Evrensel Erişim > Dokun'u seçin ve Kolay Erişim'i açın.

iPhone 11'imi satın aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Sim kartı hazırlayın iPhone, Nano-Sim kullanır. iTunes'u yükleyin. Bir Apple Kimliği oluşturun. Cihazı etkinleştirin (yeniyse). Yazılım sürümünü kontrol edin. iCloud/iMessage/FaceTime'ı ayarlayın. iPhone'umu Bul'u ayarlayın. Şifreyi etkinleştir (Dokunmatik Kimlik).

Satın aldıktan sonra iPhone 11'imi nasıl kurarım?

Basmak ". Ayar. manuel olarak” seçeneğini seçin ve ekrandaki talimatları izleyin. iOS yüklü başka bir iPhone, iPad veya iPod touch'ınız varsa. 11. iPadOS 13 veya daha yenisi için, yeni aygıtınızı otomatik olarak kurmak için Hızlı Başlangıç ​​özelliğini kullanabilirsiniz.

iPhone 11 ile ilgili en iyi şey nedir?

Yüz Kimliği devre dışı bırakıldı. Face ID, cihazınızı davetsiz misafirlere karşı güvenli bir şekilde korur. Yeni lens Telefoto lensin yerini ultra geniş açı aldı. derin füzyon. Gündüz çekimleri özellikle iyidir. Gece modu. Vesika. İnanılmaz özerklik. Doymuş renkler. Dokunsal dokunuş.

iPhone 11'i su altında kullanabilir miyim?

Aşağıdaki modeller, IEC standardı 68 kapsamında IP60529 olarak derecelendirilmiştir (2 dakikaya kadar 30 metre derinliğe kadar): iPhone 11.

iPhone 11 kamerası ne yapabilir?

52x simüle edilmiş optik zoom, '/2 diyafram, altı lensli lens, optik görüntü sabitleme ve 2.0MP sensör ile 12 mm odak uzaklığına sahiptir. iPhone 11 Pro ile çarpıcı filmler çekebilirsiniz. Mümkün olduğunca pürüzsüz ve gerçekçi ve ayrıntılı olarak ortaya çıkıyorlar.

iPhone 11'in yanındaki düğme nedir?

Sesi ayarlamak için iPhone'un yan tarafındaki düğmeleri kullanın. Zil modunda iPhone tüm sesleri çalar. Sessiz modda, iPhone zil sesini, sesli uyarıları veya diğer ses efektlerini çalmaz.

iPhone 11'deki yan düğme ne işe yarar?

Kapatma, Acil arama – SOS, Medicard iPhone X'inizi kapatmak için ses düğmelerinden biriyle aynı anda yan düğmeye basmanız gerekir. Birkaç saniye sonra bir titreşim hissedeceksiniz ve cihazı, acil aramayı ve sağlık kartınızı kapatmak için kaydırıcılı bir ekran belirecektir.

iPhone'umda elmanın yanmasını nasıl sağlayabilirim?

1. Ayarlarda “Evrensel erişim”i seçin ve “Dokun”a tıklayın. 2. “Geri dokunun” seçeneğine ilerleyin ve çift veya üçlü dokunma eylemini seçin.

iPhone 11'deki ana sayfa düğmesi nerede?

Ana Ekran düğmesini gerçekten özlüyorsanız, iPhone 12, 11 ve X serisinde ekranda Ana Sayfa düğmesini görüntüleyebileceğinizi unutmayın. Ayarlar uygulamasının "Özel Özellikler" bölümünde açıktır: Ayarlar > Evrensel'i seçin > Dokun seçeneğine erişin ve ardından AssistiveTouch'ı açın.

iPhone'umdaki düğmeyi nasıl kontrol edebilirim?

Ayarlar uygulamasını açın ve Evrensel Erişim 'Dokunma' Yardımcı Dokunuşuna gidin ve aynı adın anahtarını Açık konumuna getirin. İPhone veya iPad daha sonra merkezde ondan önde gelen dairelerle dairesel bir düğme görüntüler. Bu Yardımcı Dokunma.

Düğme olmadan iPhone'umu nasıl kullanabilirim?

Parmağınızı ekranın altında tutun ve yukarı kaydırın. Bu akıllı telefon özelliğinden bahseden Phil Schiller'e göre, basitliğini ve mantığını ana sayfa düğmesine çift tıklamaktan bile daha çok seveceksiniz.

iPhone'umu kullanmaya nasıl başlarım?

İnternet ve Tarama

Sim kartı hazırlayın iPhone bir Nano-Sim kullanır. iTunes'u yükleyin. Bir Apple Kimliği oluşturun.... Devamını Oku »

Marian . 2022-02-08

Word'de büyük harf kullanmaya nasıl başlarım?

İnternet ve Tarama

Büyük/küçük harf durumunu değiştirmek için, istenen stil görünene kadar SHIFT+F3 tuşlarına... Devamını Oku »

Veriee . 2022-06-08

Amazon'da ticarete nasıl başlarım?

İnternet ve Tarama

Bir işletme kaydedin. Bir niş seçin. Kayıt olmak. Amazon. satıcı olarak. Satışlardan gelen parayı... Devamını Oku »

Charmaine . 2022-06-21

Çocuğumla sayıları öğrenmeye nasıl başlarım?

İnternet ve Tarama

Cuéntale. a. tu. hijo. sobre. cada. número. Definitivamente. vale. la. pena. comenzar. con. una. historia.... Devamını Oku »

Petrina . 2022-04-16