WhatsApp'ta 3 dakikadan uzun bir videoyu nasıl gönderebilirim?

Yazarı Dody / 2022-07-15

WhatsApp'ta 3 dakikadan uzun bir videoyu nasıl gönderebilirim?

WhatsApp'ta 3 dakikadan uzun bir videoyu nasıl gönderebilirim?

WhatsApp'ta 3 dakikadan uzun bir videoyu nasıl gönderebilirim? Büyük bir video (veya başka bir medya dosyası ve ayrıca bir belge) göndermek istediğiniz kişiyle (veya kişilerle) bir sohbet açın. Mesaj yazma çubuğunda, bir ataş ile dosya gönder simgesine tıklayın ve beliren menüden “Belge” seçeneğini seçin. Medya dosyalarınız listesinden istediğiniz videoyu seçin ve üzerine tıklayın.

WhatsApp'a nasıl büyük bir video gönderebilirim?

Giriiş:. Adım 1: WhatsApp'a gidin ve istediğiniz konuşmayı açın. Videoyu göndermek için Adım 2: Belge simgesini açın ve görünen listeden video dosyasını seçin veya diğer klasörlere gidin. Adım 3: öğesini seçin. video. paylaşmak istediğinizi seçin, ardından « öğesine dokunun. Gönder. «. Adım 4.

WhatsApp'a neden uzun videolar gönderemiyorum?

Telefonunuza önceden kaydedilmiş bir video göndermek istiyorsanız, 16MB'tan büyük olamaz. Çoğu telefonda bu süre 90 saniye ile 3 dakika arasındadır. 16 MB'den büyük bir video dosyası göndermeyi seçerseniz, göndermeden önce videoyu kırpmanız istenir.

WhatsApp ile 100 MB'den büyük bir dosyayı nasıl gönderebilirim?

Google Drive'ı açın, video veya ses dosyalarını yüklemek için artı simgesini tıklayın. Taşımak. kayıtlar. Yükleme tamamlandığında, öğesine tıklayın. Dosya, Arşiv. Açılır mesajı görene kadar Bağlantıyı Kopyala seçeneğini seçin. Kızgınlık. Naber. , kopyalanan bağlantıyı yapıştırın ve bir arkadaşınıza gönderin.

Video büyükse nasıl gönderirim?

Yandex.Disk. Mail.ru bulutu. Google sürücü. DropBox.

Büyük videolar nasıl gönderilir?

Send Anywhere, hem çevrimiçi olarak hem de Windows, macOS, Linux, Android, iOS uygulamaları aracılığıyla kullanılabilen büyük dosyaları (ücretsiz: bağlantı oluştururken ve uygulama aracılığıyla herhangi bir kısıtlama olmaksızın 10 GB'a kadar) göndermek için popüler bir hizmettir.

WhatsApp tarafından gönderilebilecek dosyaların maksimum boyutu nedir?

WhatsApp üzerinden gönderilen veya iletilen tüm fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları için izin verilen maksimum dosya boyutu, 10 MB belleğe sahip cihazlarda 512 MB ve düşük belleğe sahip cihazlarda 5 MB'dir.

Telefonumdan büyük bir dosyayı telefonuma nasıl aktarabilirim?

Telefon ekranınızın kilidini açın. . Cihazı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Telefonunuzda, “Cihazı USB ile şarj et…” bildirimine dokunun. USB Çalışma Modu iletişim kutusunda Dosya Aktarımı'nı seçin. . Açılan pencereye dosyaları sürükleyin.

iPhone'umdan büyük videoları nasıl gönderebilirim?

Fotoğraflar uygulamasını açın ve ardından fotoğrafları veya öğesini seçin. Paylaşmak istediğiniz bir fotoğraf veya video seçin. Paylaş simgesine dokunun ve ardından Posta'yı seçin. Posta uygulaması, eki içeren bir e-posta taslağıyla açılır. Musluk. Göndermek…

Bir videoyu WhatsApp'a göndermek için nasıl kırpabilirim?

Adım 1. Bir sohbet açın. Naber. herhangi bir kişiyle ve ek simgesine dokunun. "Galeri"yi seçin ve kesmek istediğiniz video dosyasını seçin veya . kesmek. Adım 2. seçtikten sonra. video. size bir video düzenleyici verilecektir. WhatsApp… 3. Adımı seçtikten sonra. . video. düzenlemek için. "Gönder"e tıklayabilirsiniz.

İPhone'umda WhatsApp için bir video nasıl sıkıştırılır?

Clipchamp.com'a gidin. Sıkıştırmak istediğiniz dosyaları seçin. Sıkıştırma ayarlarını belirleyin. Sıkıştırma ayarlarını seçin. videoyu düzenleyin. Videonuzu yayınlayın.

martinelli nedir?

Martinelli (İtalyanca: Martinelli), İtalyan-İsviçre kökenli bir soyadıdır. Ünlü taşıyıcılar şunlardır: Martinelli, Alfredo (1899-1968) bir İtalyan sinema oyuncusuydu.

WhatsApp ile ne kadar video gönderebilirim?

WhatsApp'ın yeni sürümü, tüm biçimlerdeki dosyaları göndermenize izin verir, ancak bir ses sınırı vardır: Android için 100 MB'a ve iOS için 128 MB'ye kadar.

Telegram ile gönderilebilecek maksimum video boyutu nedir?

2014'ten beri Telegram, boyutu 1,5 gigabayta kadar olan herhangi bir dosyayı göndermenize izin verir. Artık daha fazla seçenek var: artık her dosyanın maksimum boyutu 2 gigabayta kadar.

WhatsApp'a nasıl dosya gönderebilirim?

WhatsApp'ın Android sürümünde belge göndermek için sohbete girmeniz ve üst kısımdaki kazıyıcı resme dokunmanız gerekiyor. İlki “Belge” olacak altı düğmeden oluşan bir ızgara içeren bir menü görünecektir. iPhone'da menü, mesaj giriş alanının solundaki ok resmine dokunularak çağrılır.

WhatsApp'a 3 dakikadan uzun bir videoyu nasıl gönderebilirim?

İnternet ve Tarama

Büyük bir video (veya başka bir medya dosyası ve ayrıca bir belge) göndermek istediğiniz kişiyle... Devamını Oku »

Peggi . 2021-12-12

Bir dakikadan uzun bir videoyu Hikayelere nasıl yükleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Vídeo. Story Splitter Split. YouCut – editor de vídeo, divisor de vídeo. VidTrim. Vídeo. Editor.... Devamını Oku »

Hedy . 2021-12-22

Uzun bir videoyu WhatsApp 2022'ye nasıl gönderebilirim?

İnternet ve Tarama

. Abre el recurso que lo tiene. video . Seleccione el vídeo deseado. Copie el enlace desde la barra... Devamını Oku »

Brett . 2022-05-16

WhatsApp'ta tam bir videoyu nasıl gönderebilirim?

İnternet ve Tarama

Giriiş:. Adım 1: Git. Naber. ve göndermek istediğiniz konuşmayı açın. video. . Adım 2: Belge... Devamını Oku »

Nettle . 2021-11-10