Telefonumdaki spam e-postayı nasıl silebilirim?

Yazarı Clarabelle / 2022-06-19

Telefonumdaki spam e-postayı nasıl silebilirim?

Telefonumdaki spam e-postayı nasıl silebilirim?

Telefonumdaki spam e-postayı nasıl silebilirim? Google hesabınızı yönetin. Ekranın üst kısmında Veri ve gizlilik'i seçin. Kullandığınız uygulamalarda ve hizmetlerde hangi verilerin depolandığını öğrenin. "Veri indirme ve silme"nin altında Google hizmetini kaldır'ı seçin. Gerekirse hesabınızda oturum açın.

E-posta adresimi nasıl kaldırabilirim?

Posta Kutusu Ayarları > E-posta Adresleri altında, E-posta Adresi Türlerini Yönet bağlantısını tıklayın. E-posta adresleri listesinde, kaldırmak istediğiniz adresi seçin ve Kaldır simgesine tıklayın. Değişikliklerinizi kaydetmek için Kaydet'i tıklayın.

Telefonumdan bir hesabın bağlantısını nasıl kaldırabilirim?

Telefonunuzda Ayarlar uygulamasını açın. Parolalar ve Hesaplar'a dokunun. Bu seçenek mevcut değilse, Kullanıcılar ve hesaplar'ı tıklayın. Hesabı kaldır'a dokunun.

Gmail'i cihazımdan nasıl kaldırabilirim?

Gmail uygulamasını açın. Android cihazınızda Gmail. . Ekranın sağ üst köşesinde profil fotoğrafınıza dokunun. Hesapları yönet'e tıklayın. İstediğiniz hesabı seçin. Ekranın alt kısmında simgesine dokunun. Sil. fatura.

Diğer Gmail hesabımı nasıl silebilirim?

Abra la sección de Datos y Privacidad de la cuenta. Google. Busque la opción Gestionar datos y privacidad. Seleccione más opciones. Eliminar la cuenta. Google. Siga las instrucciones sobre cómo eliminar. la cuenta.

E-posta hesabımı nasıl kapatabilirim?

Bilgisayarınızda e-posta hesabınızdan nasıl çıkış yapılır Gmail'i açın. Sağ üst köşede, fotoğrafınızı tıklayın. Oturumu kapat'ı tıklayın.

Posta kutumu silersem ne olur?

E-postalarınız ve posta ayarlarınız silinecek. Artık Gmail adresinizle posta gönderip alamazsınız (fikrinizi değiştirirseniz, geri yükleyebilirsiniz). Gelecekte hiç kimse e-posta adresinizi kaydedemeyecek.

Telefonumdan Gmail'den nasıl çıkış yapabilirim?

Accede a la configuración de tu cuenta de Google. Abre la sección «Seguridad» y desplázate hasta «Tus dispositivos». Haz clic en «Gestionar dispositivos» para ver todos los aparatos con acceso a tu cuenta. Selecciona el dispositivo del que quieres desvincularte y haz clic en «Desbloquear».

Samsung telefonumdan e-postayı nasıl silebilirim?

Adım 1. Ayarlar'ı ve ardından Hesaplar ve Dosya'yı açın. Adım 2. Hesapları Yönet'e tıklayın ve bir hesap seçin. SAMSUNG. . Adım 3. Basın. Kaldır. fatura. Adım 4. Çıkış'a tıklayın ve hesap şifresini girin. SAMSUNG. .

Telefonumdaki Google hesabımdan silmeden nasıl çıkış yapabilirim?

En el menú Seguridad e inicio de sesión, seleccione Acciones en los dispositivos y Seguridad de la cuenta. Toca «Ver dispositivos conectados». Seleccione el dispositivo con el que desea cerrar la sesión de su cuenta. Pulse «Cerrar acceso» y confirme la prohibición.

¿Cómo puedo desenganchar mi dispositivo de mi cuenta?

Sayfaya git. Fatura. Google hesabı. Gerekirse, lütfen kayıt olun. Güvenlik bölümünde, Oturum aç'ı seçin. fatura. Google hesabı. İki Faktörlü Kimlik Doğrulama'yı tıklayın. "Güvenilir Cihazlar" içinde "Sil" seçeneğini seçin.

Gmail hesabımı listeden nasıl kaldırabilirim?

Hesabın Veri ve Gizlilik bölümünü açın. Google. “Verileri ve gizliliği yönet” öğesini bulun. Daha fazla seçenek belirleyin. Hesabı silin. Google. Nasıl kaldırılacağına ilişkin talimatları izleyin. hesap.

Google hesabımı telefonumdan nasıl kaldırabilirim?

Akıllı telefonunuzun ayarlarını açın. "Kullanıcılar ve hesaplar" üzerine tıklayın. » ve « öğesini seçin. Google. «. İstediğiniz hesabı seçin, ardından alttaki “ üzerine dokunun. Sil. «.

Telefonumda hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Ayarlar uygulamasını açın. Musluk. Hesaplar. . Google'ı seçin. Oyna. fatura. silmek istediğiniz Ekranın sağ üst köşesindeki simgesine dokunun. Hesabı sil'e dokunun. . Hesabı sil'e tekrar dokunun. .

Tüm Gmail'imi telefonumdan nasıl kaldırabilirim?

Abre el Gmail. Aplicación de Gmail en tu dispositivo. Abre la aplicación de Gmail en tu dispositivo Android . toca la foto del remitente (o las letras del círculo) frente a los correos que quieres eliminar. . Pulse el botón «. Borrar. » .

Bir e-postayı nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

İptal etmek ve değiştirmek istediğiniz mesajı açın. İleti sekmesinin Eylemler grubunda Diğer... Devamını Oku »

Ginny . 2022-05-24

Alıcı tarafından gönderilen bir e-postayı nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Ne yazık ki, bir e-postanın gönderilmesini geri almak mümkün değildir. "Gönder"e bastığınızda,... Devamını Oku »

Ronnie . 2022-04-21

Telefonumdaki bir hesabı nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Akıllı telefonunuzun ayarlarını açın. "Kullanıcılar ve hesaplar"a tıklayın ve "Google"ı seçin.... Devamını Oku »

Ruthanne . 2022-06-02

Telefonumdaki dosyaları nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

« uygulamasını açın. Kayıtlar. Telefonunuzda "Dosyalar" uygulamasını açın. Dosyayı seçin.... Devamını Oku »

Tandi . 2022-04-17