En iyi God of War zırhı nasıl elde edilir

Yazarı Maxine / 2021-12-19

En iyi God of War zırhı nasıl elde edilir


En iyi zırh nasıl alınır God of War. Çok sayıda koruma yöntemi bulacaksınız. Ancak, en iyi Savaş Tanrısı zırhı nedir?

Oyun, oyuncuların hazırlanmasına ve güncelleştirme farklı kalkan türleri, bunların her biri avantajlar içerir ve bunun için araştırmanız gereken yeni becerilerin kilidini açar Niflheim. Ama endişelenme burada seni keşfedeceğiz En iyi God of War zırhı nasıl alınır.

En iyi God of War zırhı nasıl elde edilir

La en iyi savaş zırhı tanrısı set Sis Zırhı (Sis Zırhı). Etkiler, tasarladığınız Sis Zırhının türüne bağlı olarak dalgalanır, ancak genellikle şaşırtıcıdır ve bir oyuncuya savaş sırasında çok yardım et.

Bu zırh, Niflheim krallığıHer birinin üç türü vardır, size farklı avantajlar sağlayacaktır, hangisini seçeceğiniz ihtiyaçlarınıza bağlı olarak size bağlıdır. Bu faydalar şunlar olabilir: sağlık çubuğunuzu iyileştirin Daha fazla parça elde edene kadar düşmanlara karşı savaşırken.

En iyi God of War zırhını almak, en karmaşık seviyelerden biri olan seviye 7'ye ulaştığınızda çok faydalı olacaktır, bunun için ihtiyacınız olacak seviye atlamak Kratos Meh'in Tanrısını Phwoarr Tanrısına teslim etmek. Bu dönüşümü bir an önce yapmanız gerekiyorsa? Burada okumaya devam edin, onu nerede bulacağımızı ve hangisinin en iyisi olduğunu ortaya çıkaracağız.

İlk etapta krallığa erişmek için Niflheim Şifresinin dört parçasını bulun

Daha Niflheim'a gidin, şifrenin tüm parçalarına sahip olmalısınızBu krallıkta edinebilirsin ve Mist Armor'unuzu yenileyin (Sis Zırhı).

Bunlar Şifrenin parçaları tüm harita boyunca birkaç sandıkta dağılmış durumda kafatasları ile mor. Her kod için dört parça vardır, ancak doğrudan göreve gitmelisiniz 'Zirveye DönüşHer birini bulmak için.

Bu görev sırasında ardışık sandıklar bulacaksın, onları dışarıda, başka alanlarda da alabilirsin, ama onları elde etmek çok daha zor olacak. Ek olarak, gerekenden daha fazla sandık var, dördüne de sahip olduğunuzda, geri kalanıyla yalnızca büyü yapabilirsiniz.

Zaten 'Zirveye Dönüş' göreviyle başlamanız gerektiğini biliyorsunuz, en basit olanı, en üstte varır varmaz ilk sandığınızı alacaksınız, girmeye biraz daha yakın olacaksınız. Niflheim krallığı. 'A ulaşmak için oynamaya devam edinJotunheim Yoluburada yapmalısın biraz zincir kır tapınağı döndürmek için. İlk önce, asansöre inin ve her iki kodu da keşfedeceğiniz her odadaki zincirleri kırın, onlara ulaşmak için bazı engelleri ve ölümcül tuzakları aşmanız gerekir. Üçüncü kod, geçebilmek için bazı dönen testereleri atlamanız gereken asansörün solundadır.

Geçtikten sonra göreceksin en son Niflheim kodu ile sandık. Aptalın içine bak "Dünya Yılan ”Mimir'in dikkatini çekmek için, bu görevi tamamlar tamamlamaz sandığa ulaşacak ve dört adet şifre.

Niflheim krallığı

En iyi God of War zırhını elde etmek için Niflheim'da Mist Echoes alın

Şifrelemenin tüm parçalarını elde ettiğinizde, zaten Niflheim krallığı bir akreditasyonu uluslararası tanınırlık sağlayan zehirli bir sisle örtülmüş yer bu seni yavaş yavaş öldürecek. Seni korumak için Ivalidi'nin Atölyesine girin bu bir zindan, burada oturuyor Sindri yapmalısın 500 Sis Yankısı topla ve o sana verecek Ivaldi'nin Atölye anahtarı.

Sindri için 500 Sis Yankısı almak kolay olmayacak, bunun için yapmalısınız sürekli değişen bir labirente girin her yeniden başladığımızda, sandıkları açmayı zorlaştıracak düşmanlar ve tuzaklarla dolu, Bunu yapmanın püf noktası hızlı bir şekilde Sindri'ye geri dönmektir. guardar oyun, çünkü daha önce ölürseniz toplanan her şeyi kaybedersiniz.

Elinizde Atölye Anahtarı ile dokuz adet Ivaldi'nin zırhını toplayacaksınız (set başına üç adet). Şu andan itibaren gerçek oyun başlıyor, gerekli malzemeleri labirent aracılığıyla edinmeniz gerekecek.

Zırhınız için ihtiyacınız olan malzemeleri elde etmek için labirentin değiştirilebilir olduğu ve tuzaklarla dolu olduğu zaten yorumlanmıştı. dokuz adet Ivaldi'nin zırhı üç parça oluşturmak için yeniden tasarlanabilir göğüs, karın ve bilek zırhı tamamlandı.

Şansınız:

  • Ölümcül Sis Zırhı: Standart Güç, Runik, Savunma, Canlılık.
  • Lanetli Sis Zırhı (Lanetli Sis): Büyük güç, runik, savunma.
  • Endless Mist Armor (Infinite Fog): Büyük Güç, savunma, canlılık.

En iyi God of War zırhı nasıl elde edilir

Eğer bilmek için eğilmen gerekiyorsa En iyi God of War zırhı nasıl alınır, Deadly Mist Armor setidir (Ölümcül Sis Zırhı), sihrinizi bilemeniz gerekmedikçe, Lanetli Sis Zırhını seçin ( Lanetli Sis Zırhı ) yüksek bir runik istatistik için, ancak sağlık çubuğunuzu iyileştirmeniz gerekiyorsa, Endless Mist Armor setini ( zırh Sonsuz Sis ) ve canlılığınızı artıracaktır.

God of War zırhınızı yükseltmek için hangi malzemelere ihtiyacınız var?

Daha God of War'daki en iyi zırhı yükseltin ve kendinizi sisten koruyun, aşağıdaki kaynaklar gereklidir: Haze Weaves, Niflheim Alloys ve Aesirbane.

Bunların tümü, Niflheim labirenti, rastgele oluşturulmuş zindanlarda bulacağınız sandıkları açmalısınız. Yeterli eşyaya sahip olmak ve ekipmanınızı geliştirmek için düşmanlarınızı ortadan kaldırın ve labirenti inceleyin, İlerlemenizi kurtarmak için Atölye veya Sindri'ye gitmeyi unutmayın, çünkü sizi öldürürlerse her şeyi kaybedersiniz..

Unutmayın Muspelheim için Hareketsiz Közler, El değmemiş Maden, Toz ve Diyarın Pulları da zırhınızı güncellemeniz ve daha güçlü olmanız için ihtiyaç duyacağınız kaynaklardır. Saf cevher göğüs parçası, karın için pudra ve bilek zırhı için pul kullanılır. Yerleri Stone Falls, Midgard ve Light Elf Outpost'tur.

en iyi savaş zırhı tanrısı

Zırhınızı tamamlamak için ne kadar ihtiyacınız var?

En iyisi, bir zırh seçip güncellemeler yapmanızdır, bu size avantajlar sağlayacaktır ve zırhınızın üç parçası koordine edilecektir. Tamamen yükseltmek için iki seviye gereklidir. göğüs parçası : 5 Haze Weave, 100 Smoldering Köz, 20500 Hacksilver, 9000 Mist eko ve 5 Niflheim alaşımı.

Geliştirmek için bilek ve karın parçaları, 5 Niflheim alaşımı, 3 Haze Weave, 1 Aesirbane, 5 Greater Crest of Flame, 15400 Hacksilver ve 7000 Mist Echoes ihtiyacınız olacak.

Çok fazla yatırım olduğunu düşünmeyin ve her şeyi saymazsanız, her zaman yapabilirsiniz. menü sekmesinde kaynaklarınızı kontrol edin.

Öyleyse özet nedir? En iyi God of War zırhı nasıl elde edilir ? İdeal olan tek bir zırh seti yoktur, hepsi takip edilecek oyun tarzına bağlıdır.

Bu kılavuzda, hedefe ulaşmak için gerekli unsurları nereden ve nasıl elde edeceğinizi anlattık. Sis Zırhı (Sis Zırhı) hangisi bir bütün olarak en iyisi olabilir.

Call of Duty: Black Ops Cold War'da saldırı tüfekleri nasıl elde edilir Call of Duty: Black Ops Cold War'da saldırı tüfekleri nasıl edinilir?

Öğreticileri Durdur

Call of Duty: Black Ops Cold War'da saldırı tüfekleri nasıl edinilir? Call of Duty'de düşmanlarınızı... Devamını Oku »

Johannah . 2022-04-12

En iyi savaş zırhı tanrısı nasıl elde edilir?

Programlar

God of War, SCE Santo Mónica Studio tarafından 3. şahısta geliştirilen bir oyundur. Şuna dayanıyor... Devamını Oku »

Elfreda . 2022-05-22

Assassin's Creed: Odyssey'de kahramanın Yunan zırhı nasıl elde edilir?

Öğreticileri Durdur

Assassin's Creed: ODYSSEY, onun harika 'efsanevi zırhı', katılımcının ' içinde bulabileceği... Devamını Oku »

Cristionna . 2021-11-13

God Of War Şeref koltuğundaki en iyi video oyunu!

Programlar

Bu makale boyunca, bunun neden En İyi Video Oyunu için God of War, belki tarihten ve destanın en iyi... Devamını Oku »

Courtnay . 2021-11-16