Minecraft PS4'te sohbet nasıl açılır

Yazarı Florenza / 2022-01-01

Minecraft PS4'te sohbet nasıl açılır


Nasıl açılır sohbet en Minecraft PS4

Sen büyük bir hayranısın Minecraft, Mojang'ın popüler sanal alan başlığı ve bu oyundan özellikle kendinize olan güveniniz sayesinde keyif alıyorsunuz Playstation 4. Sık sık çevrimiçi oyunlar oynuyorsunuz ve başlığın diğer oyuncularla konuşmak ve birden fazla eylem yapmak için bir metin sohbeti uyguladığını duydunuz. Ancak, bu özelliği nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsunuz ve bunu yapmak için rehberliğe ihtiyacınız olacak. Merak etmeyin: Bugün tüm şüphelerinizi gidermek için buradayım!

Aslında, bu derste ayrıntılı olarak açıklayacağım. sohbeti şurada nasıl açarım minecraft ps4. Açıkçası, sadece ekranda görünmesi için prosedürü açıklamakla kalmayacağım, aynı zamanda mevcut ana komutlardan giriş yönteminin seçimine kadar bu olasılıkla ilgili her şeyi göstererek konuyu genişleteceğim. Kısacası, etrafında dönen her şeyi analiz edeceğim sohbet Mojang, oyunun PlayStation 4 sürümünde tanıttı.

Ne dersin? Bu özelliği nasıl kullanacağınızı öğrenmeye hazır mısınız? Bence evet, kendinizi rahat hissettiğiniz ve bu kılavuzu ilgiyle okuduğunuz için. Öyleyse sizi birkaç dakikalık boş zaman ayırmaya ve aşağıdaki hızlı talimatları izlemeye davet ediyorum. Öğreticinin hiçbir zaman tamamlanamayacağını garanti edebilirim. Bunu söyledikten sonra, iyi okumalar ve iyi eğlenceler dilemekten başka yapacak hiçbir şeyim kalmadı.

 • Minecraft PS4'te sohbet nasıl açılır
 • Fare nasıl kullanılır ve klavye sohbet etmek

Prosedürün ayrıntılarına girmeden önce Minecraft ps4'te sohbet nasıl açılır, Bence bu olasılık hakkında daha fazla şey öğrenmek ilginizi çekebilir.

Eh, 2019'un sonunda, baz oyunun, uygun olanı Playstation 4kullanma imkanı sohbet. İkincisi açıkça izin verir yazmak diğer oyunculara aynı oyunda mevcut, ama aynı zamanda diğer birçok eylem uygulamak için izin verir.

Aşağıda bazılarını bulun ana olasılıklar, yani yazarak erişilebilir olanlar /.

 • ? - Yardım / komut listesi sağlar;
 • deop - Bir oyuncunun operatör durumunu iptal edin;
 • oyun kuralı - Bir oyun kuralı oluşturun veya talep edin;
 • yardım - Yardım / komut listesi sağlar;
 • liste - Sunucudaki oyuncuların listesi;
 • yo - Kişisel bir mesajı görüntüleyin;
 • msg - Bir veya daha fazla oyuncuya özel mesaj gönderin;
 • en - Belirli bir oyuncuya operatör statüsünü verin;
 • demek - Diğer oyunculara bir sohbet mesajı gönderin;
 • contar - Bir veya daha fazla oyuncuya özel mesaj gönderin;
 • Tellraw - Bir mesaj göndermek JSON oyunculara;
 • w - Bir veya daha fazla oyuncuya özel mesaj gönderin.

Kısacası, sohbeti kullanarak baskı Minecraft PS4, çeşitli durumlarda faydalı olabilir.

Minecraft PS4'te sohbet nasıl açılır

Minecraft sohbetinin sunduğu ana olasılıkları açıkladıktan sonra, harekete geçmeye ve onu nasıl kullanacağınızı öğrenmeye hazır olduğunuzu söyleyebilirim.

Devam etmek için yapılacak ilk şey herhangi bir oyun oluşturmaktır. Henüz müsait bir dünyanız yoksa, hemen başlayın Minecraft ve elementlere art arda basın Tiyatro oyunları, Yeni oluştur mi Yeni bir dünya yaratın.

Ardından, oyuna girdikten sonra, sol üst köşede, sizi düğmeye basmaya davet eden bir yazı fark etmelisiniz. sağ ok denetleyici. İkincisine tıklayın ve ekranda göründüğünü göreceksiniz. sohbet.

Mükemmel, şimdi kullanarak doğrudan sohbet yazabilirsiniz teclado sanal ekranda mevcut. tarafından mesaj göndermek, anahtarı kullanmalısın Cuadrado ped, erişirken ayarlar sadece dişli simgesini. Buradan, etkinleştirme / devre dışı bırakma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. sohbet, etkinleştirin / devre dışı bırakın konuşma sentezi Ve değişim kaynak mi yazı tipi boyutu.

Sağ oku beğenmezseniz ve bir başka bir anahtar Sohbetin ekranda görünmesi için şu adrese gidin: konfigürasyonları Oyunun sekmesine gidin Kablosuz denetleyici ve değiştir anahtar seçenekle ilgili Sohbeti aç.

Sohbet ekranda görünmezse, oyununuzun çok oyunculu için etkinleştirildiğini doğrulamaya çalışın. Bunu yapmak için ana menüye dönün Minecraftile ucuz Tiyatro oyunları ve seçin kalem simgesi ilgili dünya ile mevcut. Ardından sekmeye gidin Çok ve bu seçeneği kontrol et Çok oyunculu oyun olarak ayarlandı EN.

Alternatif olarak, aşağıdakilerle ilgili bir sorun olabilir: bağlantıya Internet PlayStation 4'te her şeyin doğru olup olmadığını kontrol etmek için düğmesine basın. ev pedin (ortadaki) ve yola gidin Ayarlar> Ağ> İnternet bağlantısını yapılandırınardından ağ türü genellikle kullandığınız (Wi-Fi veya LAN) ve herhangi bir erişim anahtarı, kablosuz ağ durumunda.

Harika, şimdi biri bağlantıyı kontrol etmeye başlayacak ve bunun böyle bir sorun olup olmadığını anlayabileceksiniz. Geri kalanı için Minecraft'ın en son sürüme güncellenip güncellenmediğini de kontrol etmenizi öneririm. Daha fazla ayrıntı için sizi Minecraft PS4'ün nasıl güncelleneceğine ilişkin öğreticime göz atmaya davet ediyorum.

Sohbet etmek için fare ve klavyeyi kullanma

Nasıl söylersin? Kullanmak ister misin Fare ve klavye Minecraft'ın PS4 sürümünün sohbetinde yazmak için giriş yöntemi olarak mı? Sorun değil, nasıl yapılacağını hemen söyleyeceğim.

Peki tek yapman gereken sadece bağlanmak Fare ve klavye PS4'e ve ardından oyun sohbet etmek için bu giriş yöntemini kullanmanıza izin verecektir. USB çevre birimleriniz varsa, bunları USB bağlantı noktası örneğin daha önce olanlara PS4'te mevcut ve hepsi bu.

Bunun yerine çevre birimleriniz varsa Bluetooth yoldan gitmelisin Ayarlar> Cihazlar> Bluetooth Cihazları, başlat eşleme modu bağlamak istediğiniz cihazın X yastığın üstünde cihaz adı. Bir durumunda klavyeSizden bir doğrulama kodu (genellikle 0000, ancak her durumda kılavuzda bulabilirsiniz).

Daha sonra yola giderek fare ve klavye seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Ayarlar> Cihazlar ve elemanlardan birini seçerek Harici klavye mi fare. İlgili tüm bilgiler için, sizi PS4'e bir fare ve klavyenin nasıl bağlanacağı konusunda rehberime başvurmaya davet ediyorum.

Harika, şimdi sadece yapmalısın Minecraft'ı başlat, önceki bölümde anlatıldığı gibi sohbeti açın ve giriş yöntemi olarak fare ve klavyeyi kullanın.

Mojang başlığıyla ilgilendiğinize göre, sitemin Minecraft'a adanmış sayfasına bir göz atmaya ne dersiniz? Orada sizin için uygun olabilecek birçok öğretici bulabilirsiniz. Özellikle Minecraft PS4'ü çevrimiçi olarak nasıl oynayacağıma dair eğitimim ilginizi çekebilir.

Bir yabancıyla sohbet yoluyla nasıl sohbet başlatılır?

Öğreticileri Durdur

Her ne kadar modern zamanlarda bu uygulama genellikle biraz tehlikeli, çünkü bir arkadaş olmadıkça... Devamını Oku »

Maribel . 2022-07-30

Minecraft'ta sohbet nasıl açılır?

Öğreticileri Durdur

, bu harika oyunun çok oyunculu modundaysak sohbeti açabilmek için tuşuna basmak zorunda kalacağız.... Devamını Oku »

Raychel . 2022-07-30

lol'de sohbet nasıl açılır

İnternet ve Tarama

Cómo Abrir El Chat en LOLLeague of Legends (LOL) es un juego de estrategia multijugador online desarrollado... Devamını Oku »

Jenn . 2022-04-11

Valorant'ta sohbet nasıl açılır?

Öğreticileri Durdur

İletişim, insanın günlük yaşamında önemli bir şeydir, o kadar önemlidir ki, tüm gün mümkün... Devamını Oku »

Millicent . 2022-02-23