Tüm arama geçmişimi nasıl silebilirim?

Yazarı Salaidh / 2022-04-05

Tüm arama geçmişimi nasıl silebilirim?

Tüm arama geçmişimi nasıl silebilirim?

Tüm arama geçmişimi nasıl silebilirim?. Android telefonunuzda veya tabletinizde myactivity.google.com sayfasını açın. Etkinlikler listesinin üzerinde öğesine dokunun. Sil. “Her zaman” seçeneğini seçin. Sonrakine tıkla. Sil.

Telefonumun geçmişi nerede?

Google Chrome Mobil Tarayıcı Geçmişi Google Chrome mobil tarayıcı geçmişini görüntülemek için: Ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesini seçerek tarayıcı menüsüne erişin ve ardından Geçmiş'i seçin. Bu size Google Chrome ile ziyaret ettiğiniz siteleri gösterecektir.

Ziyaret ettiğim şeyi nasıl silebilirim?

Google Chrome'da (mobil sürüm) ziyaret ettiğiniz sayfaları kaldırmak için uygulamayı açın ve sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. Açılır menüden "Geçmiş" öğesini seçin. Ardından, ziyaret listesinin üzerindeki "Geçmişi Temizle" düğmesini tıklayın.

Telefonumun geçmişini nasıl silebilirim?

Abre la aplicación Chrome en tu teléfono o tableta Android. Haga clic en el icono «Más» en la esquina superior derecha de la pantalla. Selecciona. Borrar el historial. . En la sección Rango de tiempo:. Seleccione la casilla «. Historial del navegador». Desmarque las casillas junto a los datos que no desea eliminar. Haga clic en Eliminar datos.

¿Cómo puedo evitar que se elimine mi historial de búsqueda?

Vaya a la página de seguimiento de la actividad. Si es necesario, inicie sesión en su cuenta. Coloque el interruptor en la posición OFF junto a los datos que no desea guardar. Seleccione Desactivar.

Her şeyi nasıl silebilirim?

Ayarları aç. "Genel" sekmesini seçin. "Sıfırla" komutunu seçin. “İçeriği ve ayarları sil” üzerine dokunun (gerekirse bir şifre girin).

Telefonumdaki Google geçmişi nerede?

Google hesabınızı yönetin. Veri'ye dokunun ve kişiselleştirin. "Etkinlik İzleme"nin altında, uygulamalarda ve web'de arama geçmişi'ni seçin. Uygulamanın ve web'in arama geçmişini etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

Google arama geçmişimi nasıl silebilirim?

Abre Chrome en tu ordenador. En la esquina superior derecha de su pantalla, haga clic en «Configuración y gestión». Google. Cromo» . Selecciona. Historia… Haz clic en Borrar el historial. . En el menú desplegable, seleccione el período que desea eliminar. datos.

Gereksiz sekmeleri nasıl kaldırabilirim?

Pulse un grupo de pestañas. Mantenga pulsada la pestaña que desea eliminar. Arrastre y suelte la pestaña en el área Eliminar del grupo que aparece en la parte inferior de la pantalla.

Telefonumdan gereksiz siteleri nasıl kaldırabilirim?

Sistem ayarlarını açın. "Uygulamalar" bölümüne gidin. Silmek istediğiniz tarayıcıyı seçin. Deponuza gidin. "Alanı yönet" e tıklayın. Silmek istediğiniz verileri seçin. ve «Sil»e basın.

¿Cómo puedo eliminar una película de mi almacén?

Al hacer clic en el icono de la cruz, se eliminará la película o la serie seleccionada del visionado continuado. Actualice la aplicación KinoSearch a la última versión. En «Continuar viendo» verá un «…» junto a cada película o serie iniciada. Abra el menú avanzado y seleccione «Terminar de ver».

Telefonumda Google arama geçmişini nasıl silebilirim?

Uygulamayı açın. Google. iPhone veya iPad'inizde. Arama çubuğuna tıklayın. Her şeyi göster. İstediğiniz sorguyu bulun. silmek. ve sola kaydırın. Musluk. Sil.

iPhone'umdaki arama geçmişini nasıl silebilirim?

Göz atma geçmişinizi ve tanımlama bilgilerini temizlemek için Ayarlar > Safari'yi ve ardından Geçmişi ve verileri temizle'yi seçin. Safari'den tarama geçmişinin, tanımlama bilgilerinin ve tarama verilerinin silinmesi, otomatik doldurma bilgilerini değiştirmez.

Telefonumun uygulama geçmişini nasıl temizleyebilirim?

Ve a Configuración > Privacidad;. A continuación, vaya a «. Borrar. datos»;. Marque los elementos que desea borrar y luego confirme la operación.

Açık uygulamaların geçmişini nasıl temizleyebilirim?

En su teléfono o tableta Android, abra la. «Ajustes de Google. Datos táctiles y personalización. En «Seguimiento de la actividad», seleccione. Historial de la aplicación. y búsqueda en la web. Activar o desactivar el historial de búsqueda de aplicaciones y de la web.

Tüm Instagram geçmişimi nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Profilinize gitmek için ekranın sağ alt kısmındaki profil resminizdeki veya simgesine dokunun.... Devamını Oku »

Dyna . 2022-04-06

Arama geçmişimi nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Bilgisayarınızda myactivity.google.com sayfasını açın. Ekranı aşağı kaydırarak etkinlikler... Devamını Oku »

Inez . 2022-03-27

Facebook arama geçmişimi nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Haz clic en el icono de la esquina superior derecha de la ventana de Facebook. Haga clic en Configuración... Devamını Oku »

Dyane . 2022-02-08

WhatsApp'ta arama geçmişimi nasıl silebilirim?

İnternet ve Tarama

Açık. Naber. ve Sohbetler sekmesine gidin. Yeni Sohbet'e dokunun. İstediğiniz kişiyi arayın veya... Devamını Oku »

Andra . 2021-10-10