WhatsApp nasıl kurulur

Yazarı Zonnya / 2022-01-01

WhatsApp nasıl kurulur

WhatsApp nasıl kurulur


WhatsApp nasıl kurulur

WhatsApp çok popüler ve kullanımı kolay bir mesajlaşma ve iletişim uygulamasıdır. Arkadaşlarınıza ve ailenize yazılı, sesli ve görüntülü mesajlar göndermenize, resim ve dosya paylaşmanıza olanak tanır. Ücretsizdir, kurulumu kolaydır ve başkalarıyla iletişim halinde kalmanın en kolay yoludur.

Bir Android telefona WhatsApp yükleyin

1 Adım: Android telefonunuzda Google Play Store'u açın ve “WhatsApp” için arama yapın.

2 Adım: Uygulamayı bulduğunuzda, Yükle düğmesine dokunun. İndirme otomatik olarak başlayacak.

3 Adım: İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, kurulumu başlatmak için Aç düğmesine dokunun.

4 Adım: Kurulumu tamamlamak için ekranda görüntülenen talimatları izleyin.

Bir iPhone'a WhatsApp yükleyin

1 Adım: iPhone'unuzda App Store'u açın ve “WhatsApp” için arama yapın.

2 Adım: Uygulamayı bulduğunuzda, indirmek için Al düğmesine dokunun.

3 Adım: İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, kurulumu başlatmak için Aç düğmesine dokunun.

4 Adım: Kurulumu tamamlamak için ekranda görüntülenen talimatları izleyin.

WhatsApp'ı yapılandır

Uygulama başarıyla yüklendikten sonra, kurmak için aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Telefon numarasını girin: hesabı doğrulamak için telefon numarası gereklidir. WhatsApp size kısa mesaj yoluyla bir kod gönderecek.
  • Kontrol: Hesabı etkinleştirmek için doğrulama kodunu girin. Bir Google Voice telefon numarası ayarladıysanız, numarayı doğrulamak için bağlantıyı seçmeniz gerekir.
  • hesabı kurun: Numaranızı doğruladıktan sonra, WhatsApp sizden hesabınızı oluşturmanızı isteyecektir. Bir profil fotoğrafı ekleyin, bir arka plan yükleyin ve bilgilerinizi doldurun. Bu bilgi, kişi listesindeki arkadaşlarınıza gösterilecektir.

Artık WhatsApp'ı kullanmaya hazırsınız. Zevk almak!

WhatsApp ücretsiz ve hızlı nasıl indirilir?

WhatsApp'ı Play Store'dan İndirin WhatsApp'ı akıllı telefonunuza yüklemek istiyorsanız en kolay yol Android uygulama mağazasını kullanmaktır. Ayrıca, Google Play sayesinde, uygulama yeni özellikler ve güvenlik yamalarıyla Android'inizde otomatik olarak güncellenecektir. Bir iOS kullanıcısıysanız, App Store'dan indirebilirsiniz. Bu uygulama tüm kullanıcılar için ücretsizdir.

Cihazınız için WhatsApp'ı indirmenin başka yolları da vardır. Örneğin, Blackberry ve WindowsPhone cihazlarının yanı sıra PC ve Mac sürümleri de dahil olmak üzere uygulamanın web sitesinden.

WhatsApp'ı bir cep telefonuna nasıl kurarsınız?

Google Play Store'a gidin ve WhatsApp Messenger'ı arayın. YÜKLE'ye dokunun. WhatsApp'ı açın ve bir sonraki ekrana geçmek için Hizmet Şartlarımızı kabul edin. Telefon numaranızı kaydedin. Konumunuzu seçin. Bir profil fotoğrafı seçin. Adınızı girin ve İleri düğmesine tıklayın. SMS veya arama yoluyla bir doğrulama kodu göndererek telefon numaranızı doğrulayın. Doğrulandıktan sonra, WhatsApp'ı kullanmaya başlayın.

WhatsApp 2022 nasıl güncellenir?

En yeni özellikleri ve hata düzeltmelerini içerdiğinden, her zaman WhatsApp'ın en son sürümünü kullanmanızı öneririz. Google Play Store'da WhatsApp Messenger'ı bulun ve Güncelle'ye dokunun. Apple App Store'da WhatsApp Messenger'ı arayın ve GÜNCELLE'ye dokunun. Uygulamalar menüsünde JioStore veya Mağaza'ya dokunun. WhatsApp Messenger'ı bulun ve Güncelle'ye dokunun.

WhatsApp Windows'a nasıl kurulur?

WhatsApp'ı Windows'a kurmanın iki yolu vardır. Birincisi, uygulamanızı Whatsapp.com/download adresine giderek resmi web sitesinden indirmektir. Orada, Windows için İndir düğmesine sahip olacaksınız ve ardından indirilen uygulamayı çalıştırmanız gerekecek. İkinci yol, Windows Mağazası'dır. Windows Mağazasını açın, Windows Mağazasında WhatsApp'ı arayın ve kurulumu tamamlamak için talimatları izleyin.

WhatsApp'ı kaldırıp yeniden yüklersem ne olur?

Uygulamayı kaldırdığınızda, sohbet mesajlarınızda önemli bir değişiklik olmaz. Bunları almaya devam edeceksiniz, ancak onlara erişemeyeceksiniz. WhatsApp'ın yerel bir yedeği vardır ve bulutta, siz uygulamayı tekrar yükleyene kadar mesajlarınızın saklanacağı başka bir yedeği vardır. WhatsApp'ı tekrar yükledikten sonra, görüşmenizi geri yüklemenizi isteyecektir. Oradan, tüm mesajlarınız uygulamayı hiç kaldırmamışsınız gibi görünecektir.

WhatsApp grubu nasıl kurulur?

İnternet ve Tarama

Los conjuntos de WhatsApp son uno de esos temas que polarizan a la multitud como la pizza de piña o... Devamını Oku »

Madlen . 2022-01-27

WhatsApp'ta grup nasıl kurulur?

İnternet ve Tarama

La situación que describimos se cuenta en capítulos como la planificación de una asamblea de trabajo... Devamını Oku »

Lorinda . 2022-06-23

WhatsApp Smartwatch'a nasıl kurulur?

Programlar

Akıllı saatler akıllı telefonlar ile saatlerin bir karışımıdır, bu tür bir mutasyon basitçe... Devamını Oku »

Editha . 2022-05-10

WhatsApp akıllı saate nasıl kurulur

Öğreticileri Durdur

nasıl WhatsApp'ı yükle akıllı saatte Yeni bir akıllı saat satın aldınız ve işlevlerini hızlı... Devamını Oku »

Gabriell . 2022-01-19