samsung s7 nasıl açılır

Yazarı Allyce / 2022-03-18

samsung s7 nasıl açılır

samsung s7 nasıl açılır


Samsung S7 telefon nasıl açılır

Samsung S7'ye sahip olmak benzersiz bir deneyimdir ve bu nedenle birçok kişi onu açmanın yollarını arıyor. İşte telefonunuzu nasıl açacağınızla ilgili bazı ipuçları.

Ekranın kilidini açın

Samsung S7'nizin kilidini açmanın en yaygın yolu, bir yazma düzeni kullanmaktır. Deseni açmak için aşağıdan yukarıya, ardından soldan sağa kaydırabilirsiniz. Deseni başarıyla tamamladığınızda, telefonun kilidi açılacaktır.

Parmak iziyle kilidi açın

Samsung S7'nizin kilidini açmanın başka bir yolu da parmak izinizi kullanmaktır. Ana ekranda parmak izi simgesini arayın, ardından parmağınızı okuyucuya dokundurun. Telefonu orijinal olarak kaydetmek için kullandığınız aynı parmak izini kullanırsanız, telefonun kilidi açılır.

şifre ile kilidini aç

Samsung S7'nizin kilidini bir parola kullanarak da açabilirsiniz. Bu, ekran kilidine basarak ve ardından seçtiğiniz şifreyi yazarak yapılır. Doğru şifreyi girerseniz, telefonunuzun kilidi açılacaktır.

Kredi kartı ile kilidini aç

Kredi kartınızı kullanarak da telefonunuzun kilidini açabilirsiniz. Bunun için öncelikle ekran kilidi butonuna basmanız ve ardından kartı telefonun sensörüne yerleştirmeniz gerekecek. Kartı başarıyla okuduktan sonra, telefonun kilidi açılacaktır.

Kurtarma modunda kilidini aç

Yukarıdaki seçeneklerden hiçbiri işe yaramazsa, telefonunuzun kilidini açmak için her zaman kurtarma modunu kullanabilirsiniz. Bu, telefon kurtarma moduna girene kadar güç düğmesine ve ses kısma düğmesine aynı anda basılarak yapılır. Oradan, menü seçenekleri arasında gezinmek için düğmeleri kullanabilirsiniz. Bu, telefonunuzun kilidini açmanıza izin verecektir.

Son ipuçları

Bir telefonu açmak, Samsung S7 gibi bir telefonda bile nispeten kolay bir işlemdir. Bu makalede telefon açmanın en yaygın yöntemlerinden bazılarını bir araya getirdik, böylece artık bu konuda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ancak, bu yöntemlerden herhangi birini kullanmaya çalışmadan önce kullanım kılavuzunu okumanızı önemle tavsiye ederiz.

  • Ekranın kilidini açın – Bir yazı kalıbı kullanın
  • Parmak iziyle kilidi açın – Kayıtlı parmak izi kullan
  • şifre ile kilidini aç – Seçtiğiniz şifreyi kullanın
  • Kredi kartı ile kilidini aç – Kartı sensöre yerleştirin
  • Kurtarma modunda kilidini aç – Güç ve ses düğmelerine basın

S7 aktifini nasıl sıfırlarsınız?

2. Güvenli moddan çıkmak için Güç düğmesini basılı tutun. "Yeniden Başlat"ı seçin. Bu işlevselliğe yönlendirilmediyseniz. cihaz yeniden başlayana kadar güç düğmesini basılı tutmaya devam ederler.

Samsung Galaxy S7 nasıl açılır

Samsung Galaxy S7, özellikleri ve tasarımı sayesinde en popüler telefonlardan biridir. Doğru kullanım ve tüm özelliklerine erişim için onu nasıl açacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Telefonu açma adımları

  • Telefonu kapat. Telefonu açmaya çalışmadan önce kapalı olduğundan emin olmak için Güç Açma/Kapama düğmesini kullanın.
  • Pil kapağını çıkarın. Telefonun arka tarafında sağ alt köşede küçük bir çentik bulunuyor. Pil kapağını kaldırmak için bir tornavida kullanın ve pili kaydırarak telefondan çıkarın.
  • SIM kartı takın. Şimdi, SIM kartı telefonun yuvasına yerleştirin. Sıkıca yerine oturduğundan emin olmak için SIM kartı aşağı doğru bastırın.
  • Pili değiştirin. Pili tekrar yerine koyun ve pil kapağını sıkın.
  • Telefonu aç. Son olarak, telefonu açmak için güç düğmesini kullanın. Telefon açıldıktan sonra kullanıma hazırdır.

Sonuç

Samsung Galaxy S7'yi açmak zor bir iş değil. Yukarıdaki adımları izledikten sonra telefon kullanıma hazır olacaktır. Telefonun mükemmel şekilde çalıştığından emin olmak için tüm üretici talimatlarına uyduğunuzdan emin olun.

Motorola Pro ve Samsung Galaxy S II arasındaki fark (Galaxy S2, Model GT- i9100) Motorola Pro ve Samsung Galaxy S II (Galaxy S2, Model GT-i9100) Motorola Pro ve Samsung Galaxy S II (Galaxy S2), modelleri arayan kullanıcılara iyi seçenekler sunuyor.

Fark

Play store nasil yüklenir. Motorola Pro ve Samsung Galaxy S II (Galaxy S2, Model... Devamını Oku »

Nelia . 2022-01-07

Samsung notu Samsung cep telefonlarında nasıl kullanılır?

Öğreticileri Durdur

Samsung cep telefonlarında Samsung notu nasıl kullanılır?? 50 yılı aşkın süredir Güney Kore... Devamını Oku »

Carolin . 2022-04-09

Tüm verilerimi ve uygulamalarımı Samsung'umdan Samsung'uma nasıl taşıyabilirim?

İnternet ve Tarama

Sitelerde Smart Switch uygulamasını bulun. Gökada. veya Oynat'ı seçin. Uygulamayı her iki telefonda... Devamını Oku »

Alysia . 2022-07-14

Bir Samsung'dan başka bir Samsung'a nasıl veri aktarabilirim?

İnternet ve Tarama

Her iki telefonda da Smart Switch uygulamasını açın ve ilgili cihazda "Veri Gönder" veya "Veri... Devamını Oku »

Miran . 2022-06-23