Instagram 2020'de özel bir profili nasıl görebilirim?

Yazarı Alexi / 2022-02-11

Instagram 2020'de özel bir profili nasıl görebilirim?

Instagram 2020'de özel bir profili nasıl görebilirim?Özel Instagram Profili Nasıl Görüntülenir 2020

Özel Instagram Profili Nasıl Görüntülenir 2020

Özel bir Instagram profilini görüntülemenin en iyi püf noktaları nelerdir? 2020'de Instagram'ın gelişiyle birlikte, birçok kullanıcı gizliliği artırmak için özele yöneliyor. Bu, özel bir kullanıcının içeriğini görmek için alternatifler bulmanız gerektiği anlamına gelir.

Özel Instagram Profilini Görüntüleme Yöntemleri

  • Ona sor: Kullanıcıyı tanıyorsanız, özel bir Instagram profilini görüntülemenin en iyi yollarından biri, ondan içeriğini görüntülemenize izin vermesini istemektir.
  • Arama Adı: Bazen kullanıcıların gerçek profil adıyla eşleşen kullanıcı adları olabilir. Bu, kullanıcının adını bir internet arama motorunda bulabileceğiniz ve Instagram profilini bulabileceğiniz anlamına gelir.
  • Üçüncü Taraf Araçları: Özel bir Instagram profilini görüntülemek için kullanılabilecek birçok harici araç vardır. Instagram'ın ve bizim bu araçları kullanmanızı önermediğimiz doğru olsa da deneyebileceğiniz birkaç seçenek var.

Sonuç

Gizli bir Instagram profilini görüntülemek için birkaç yöntem bulabilseniz de bunların hepsi güvenli değildir. Kullanıcıların bilgileri başkalarının görüşüne maruz kalabileceğinden, harici araçların büyük bir özenle kullanılması her zaman tavsiye edilir. Bu nedenle ihtiyatlı olun ve bilgilerinizin gizliliğiyle ilgili endişeleriniz olduğunda, güvenliğin her zaman önce geldiğini unutmayın.


Instagram'da gizli bir profilin fotoğraflarını nasıl görebilirim?

InstaLooker, en başından beri, özel Instagram hesaplarının fotoğraf görüntüleyicisini sunan iyi bilinen bir web platformudur, çok basittir ve ayrıca hesaba girmeyi deneyebilir, mobil cihazınız veya bir bilgisayar aracılığıyla kullanabilirsiniz. "Şimdi Casusla" seçenek düğmesine basın.

2020'de özel bir Instagram profili nasıl görüntülenir?

Özel bir Instagram profilini görüntülemek, özellikle 2020'de zor bir iş olabilir. Ancak bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Bunlar bazıları:

1. Doğrudan kullanıcıya sorun

Özel bir Instagram profilini görüntülemenin en doğrudan yolu, kullanıcıdan erişim istemektir. Bu her zaman işe yaramaz, çoğu zaman kullanıcı izinleri reddetmeyi seçer.

2. Üçüncü taraf bir araç kullanın

İnternette çeşitli bulabilirsiniz üçüncü taraf araçları Bu, özel Instagram profillerini görüntülemenizi sağlar. Bu araçlardan bazıları şunlardır:

  • kurulum.com
  • privateviewerig.com
  • viewinsta.net

3. Akıllı teknikler kullanın

Özel Instagram profillerini görüntülemek için bazı akıllı teknikler var. Bunlar genellikle kullanıcının profilinde sahip olduğu gizlilik düzeyine bağlı olarak çalışır. İşte kullanabileceğiniz bazı teknikler:

  • Profili görüntülemek için kullanıcının bir arkadaşından yardım isteyin.
  • Daha düşük takipçi limiti olan farklı hesaplardan profile giriş yapmayı deneyin.
  • Doğrudan bir soru sorduktan sonra kullanıcının içeriğini görüntülemeyi de deneyebilirsiniz.

Özel bir Instagram profilini görüntülemek başınızı ağrıtabilir, ancak bu ipuçlarını izleyerek kesinlikle başarılı olabilirsiniz.

Kişiyi takip etmeden gizli bir Instagram hesabını nasıl görebilirim?

Uygulamalar. Özel bir hesabı 'izleme' sözü veren uygulamalar bölümünde, diğerlerinin yanı sıra 'Spyzie', 'Instanspy', 'Private Photo Viewer' veya 'Instalooker'ı buluyoruz. Teorik olarak, bunlar, istenen Instagram hesabına inerek, etkileşimde bulunmadan yayınlanan ve kaydedilen içeriği incelemeye izin veren bir veya daha fazla aracı sunucudan yararlanır. Bu uygulamalar çoğu zaman ücretlidir, dolayısıyla bunları kullanmadan önce bankacılık bilgilerinizin güvenliğini ve gizliliğini değerlendirmelisiniz.

Öte yandan, bir hesabın içeriğini o kişiyi takip etmeden görmenin basit bir yolu, Hikayelerine ve Öne Çıkanlarına doğrudan bağlantılar olacaktır. Bunlar yabancılar tarafından korunmaz, bu nedenle her yerden sorunsuz bir şekilde görülebilirler.

Buna rağmen, içeriğe veya kullanıcılara yönelik bu doğrudan bağlantılar çok düzensizdir, çünkü onlara Instagram'a girmeden ulaşmanın garantili bir yolu yoktur. Bu şekilde, birisinin bu hesaplara ulaşması nadir olduğundan, kullanıcılar bazen bu sosyal ağda daha fazla mahremiyete sahip olurlar.

Instagram'da kara listeye alınmış bir profili nasıl görebilirim?

İnternet ve Tarama

Sizi engellediği varsayılan kişinin profilinin hala var olup olmadığını kontrol etmek için,... Devamını Oku »

Jannelle . 2021-12-17

Özel Instagram profili nasıl görüntülenir?

Programlar

Instagram anın sosyal ağlarından biri. Her gün daha fazla kullanıcı, görsel-işitsel içeriklerini... Devamını Oku »

Lura . 2022-01-18

Bir cep telefonundan veya bilgisayardan bir Instagram hesabı veya şirket profili nasıl kalıcı olarak devre dışı bırakılır veya silinir

İnternet ve Tarama

... Devamını Oku »

Dyanna . 2022-02-28

Bir instagram profili nasıl hacklenir?

Programlar

En Instagram Herhangi bir sosyal ağda olduğu gibi, hesabınıza erişirken herhangi bir dizi sorunla... Devamını Oku »

Odessa . 2021-10-11