Telesekreter nasıl kaldırılır

Yazarı Meggi / 2021-12-04

Telesekreter nasıl kaldırılır

Telesekreter nasıl kaldırılır


Telesekreter nasıl kaldırılır?

Birçok kişi, sağladığı rahatlık için telesekreterli bir telefonu seçmiştir. Ancak, sesli mesaj bulmanın biraz garip olduğu ve hatta telesekreter yanıt vermediğinde gereksiz gürültüye neden olabileceği durumlar vardır.

Telesekreteri telefonunuzdan çıkarmak istiyorsanız şu basit adımları uygulamanız yeterlidir:

1. Otomatik yanıt düğmesini bulun

  • Yazma kodları: Birçok telefon, bir kod yazarak telesekreteri etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza izin verir. Bu nedenle, telefonun, telesekreteri etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için kodların neler olduğunu gösteren talimatlarla birlikte gelip gelmediğini kontrol edin. Bu talimatları bulamazsanız, uygun kodlar için markanın web sitesine bakmalısınız.
  • Menü aracılığıyla: Birçok telefonun, özellikle gelişmiş modellerin bir seçenekler menüsü vardır. İstenmeyen mesajlardan kaçınmak için telesekreterin nasıl kapatılacağını öğrenmek üzere bu menüdeki mevcut seçenekleri gözden geçirin.

2. Telesekreteri kapatın

  • Telesekreteri kapatın: Telesekreter anahtarını bulduktan sonra, bu özelliği buradan kapatın.
  • Cihaz ayarlarını değiştir: Bazı telefonlar, telesekreteri cihaz ayarlarından devre dışı bırakma seçeneği sunar. Telesekreterin gerçekten kapalı olduğundan emin olmak için bu seçeneği işaretleyin.

3. Değişiklikleri doğrulayın

  • Telefonunuzu test edin: Yukarıdaki adımları doğru bir şekilde uyguladıysanız, telesekreter devre dışı bırakılmalıdır. Emin olmak için, telesekreterin cevap vermeyeceğinden emin olmak için başka bir telefondan arama yapın.
  • Mesajları kontrol edin: Telesekreteri kapatmadan önce hala telesekretere gönderilen mesajları görüyorsanız, diğer kullanıcıların duyamayacağından emin olmak için önceki tüm mesajları silin.

Telesekreterinizi zaten sildiniz. Telefonunuzu istenmeyen sesli mesajlardan kurtarmanın verdiği huzurun tadını çıkarın.

Android'de sesli mesaj nasıl kaldırılır?

Bir iPhone ve Android'de sesli mesaj nasıl devre dışı bırakılır Telefon uygulamasını açın, Klavye'ye tıklayın, #004# yazın ve Ara'ya tıklayın, Sesli mesajın devre dışı bırakıldığını onaylamak için bir mesaj görünecektir, Kapatmak için üzerine tıklayarak işlemi bitirin. Android'de devre dışı bırakma şu şekilde yapılır: Ayarlar> Hızlı Arama'ya gidin, Sesli mesajı devre dışı bırakmak için numarayı seçin, #004# yazın ve arama yapmak için yeşil tuşa tıklayın. Devre dışı bırakmayı onaylarken, seçeneklerin kaydedildiğini doğrulamak için Ayarlar> Hızlı Arama menüsüne dönmelisiniz.

Sesli mesajı nasıl devre dışı bırakabilirim?

Size daha önce de söylediğim gibi, telefon şirketiniz ne olursa olsun, akıllı telefonunuzdaki sesli mesajı tamamen devre dışı bırakmak istiyorsanız, cep telefonunuzdaki arama simgesini açmanız ve aşağıdaki kodu yazmanız yeterlidir: ##002#. Ardından ara tuşuna basın. Sesli mesajınız devre dışı bırakılacak.

Telesekreter 02 nasıl kaldırılır?

Öğreticileri Durdur

Belki birçok kullanıcı için mobil telesekreterin etkinleştirilmesi veya devre dışı bırakılması... Devamını Oku »

Modestine . 2022-04-05

Turuncu telesekreter nasıl kaldırılır?

Öğreticileri Durdur

Biz ne zaman turuncu müşteriler Orange telesekreterini ücretsiz kullanma olanağına sahipsiniz,... Devamını Oku »

Jacki . 2021-11-22

Vodafone telesekreter nasıl kaldırılır?

Öğreticileri Durdur

Hepimizin bildiği gibi, mobil ve sabit ekipmanların büyük çoğunluğu beraberinde telesekreter... Devamını Oku »

Kynthia . 2022-07-19

Movistar telesekreter nasıl kaldırılır?

Öğreticileri Durdur

¿ Bu soruyu kendinize daha önce sormuş olabilirsiniz, çünkü çoğu zaman insanlar telefon hatlarında... Devamını Oku »

Jacki . 2022-02-10