PS4 için ücretsiz ücretli oyunlar nasıl indirilir?

Yazarı Rubetta / 2022-03-24

PS4 için ücretsiz ücretli oyunlar nasıl indirilir?


PS4 için ücretsiz ücretli oyunlar nasıl indirilir?, biz her zaman denemek için yeni oyunlar arıyoruz ve bu bize benzersiz bir deneyim ve birçok eğlence hikayeleri tamamlayarak, ancak oyunların çoğunu tamamladıktan sonra artık oyunların daha pahalı olduğunu ve dinero Onları satın alabilmek ve bedavaya sahip olmanın bir yolunu arıyoruz ama ne kadar ararsak arayalım bulamıyoruz.

ücretsiz ps4 oyunu

Sizin için bir çözümümüz var, oyunları oynayabilmek için iki seçeneğiniz var. PS4 tamamen ücretsiz, ilki oyunlar aracılığıyla Oynaması ücretsiz, tamamen çevrimiçi bir oyunun diğer oyunlarla savaşabilmemizi ve her gün seviye atlayabilmemizi ve daha iyi olmamızı sağlayan, normalde bu oyunlar genellikle bu türdedir. battle Royale, yani bu tarzdaki çeşitli oyunlarda çok fazla seçeneğiniz yok.

ve ikinci seçenek, PS4 böylece oyunları okuyabilirsiniz USB oyunları tamamen korsan sayfalarda dijital olarak almak bedava. Ve bu şekilde, bu konsolda bugün mevcut olan tüm oyunları oynayabilirsiniz, ancak onu hacklemeniz gerekecek ve bazı işlevleri kullanılamayabilir, bu yüzden akıllıca vermeniz gereken bir karardır.

Oynaması ücretsiz

Ardından, size en güncel başlıkları içeren bir liste göstereceğiz Oynaması ücretsiz bize yeni nesil grafikler ve mükemmel ve çok akıcı oyun ile benzersiz bir deneyim sunacak olan PS4 için var, onlar mükemmel oyun oynamak için saatler harcamak, çünkü bunların çoğu en azından oyunda olacaksın 20 veya 25 dakika tüm hayallerinizi ortadan kaldırabilmek için aksiyon ve çekimlerle dolu olacak düşmanları. Başlıklar aşağıdaki gibidir.

 • Fortnite Savaşı Royale
 • Görev Çağrısı: Warzone
 • Apex Efsaneleri
 • Spellbreak
 • Genshin Etkisi
 • Cezalandır
 • DC Universe Online
 • TERA

Ücretsiz oyunları indirin

Birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılan mükemmel bir alternatif personas Konsolunuzu serbest bırakmak olan oyun dünyasında, bir şekilde oyun oynayabilmek için kullanılır. tamamen ücretsiz dosya indirilirken sel Bu, oyunların bilgilerini kaydetmelerine ve böylece konsoldan daha kolay oynanabilmelerine olanak tanır.

konsolunuzu jailbreak yapın

Başlıca avantajlarından biri konsolunun kilidini aç Ücretli oyunların çoğu web sayfalarında ücretsiz olarak bulunduğundan, web'de tamamen ücretsiz bir milyon başlığa erişebilmenizdir. torrentler Bilmediğiniz bir dilde oynamanıza gerek kalmadan istediğiniz herhangi bir dilde bile oynayabileceğiniz ve hikayeyi bilmeden oynuyorsunuz ve bu nedenlerden dolayı çoğu oyuncu bunun yerine bu oyunları oynamayı tercih ediyor. birçok oyun satın almak zorunda kalacakları için satın alın.

Ardından, size en iyileri içeren bir liste göstereceğiz. sayfalar Bugün oyun indirmek için ne var? PS4 biçiminde sel.

 • org
 • Oyunlar Mega.net
 • Oyun PS2 PS3 PS4
 • oyuntorrentleri

PS4'te ücretsiz oyunlar nasıl indirilir?

Programlar

Günümüzde kullanıcılara oyunlardan keyif alma imkanı veren yüzlerce oyun seçeneği bulunmaktadır.... Devamını Oku »

Cicely . 2022-06-12

Google Play'den ücretli Oyunlar Nasıl ücretsiz indirilir?

Popüler konular

Direk olarak Google Play Store üzerinden uygulamanın orjinalini ücretsiz indirmeye olanak... Devamını Oku »

Adah . 2021-10-06

PS4 ücretsiz oyunlar nasıl oynanır?

Popüler konular

PlayStation Store'da bulunan demoların listesini görmek için PlayStation Store'a gidin... Devamını Oku »

Noella . 2022-01-13

Nintendo 3D'ler için ücretsiz oyunlar nasıl indirilir?

Öğreticileri Durdur

     Nintendo konsolları daha küçük bir formata gitti ve kullanıcılarının rahatını arıyorlar,... Devamını Oku »

Nickie . 2022-07-01