Minecraft'ta sohbet nasıl açılır?

Yazarı Raychel / 2022-07-30

Minecraft'ta sohbet nasıl açılır?


Minecraft'ta sohbet nasıl açılır?, bu harika oyunun çok oyunculu modundaysak sohbeti açabilmek için tuşuna basmak zorunda kalacağız. T ve orada diğer oyuncularla konuşabiliriz ve bunu ayrıca yazmak ve uygulamak Oyuncuların ışınlanma, hatta hava durumunu ve günün saatini değiştirmede yapabilecekleri özel eylemler olan komutlar.

komutlar

Bu modlarda yaygın olarak kullanılan diğer komutlar Çok oyunculu Envanteri görebilmek veya bir nesne talep edebilmek için verilen komutlar, komutlar bizim tarafımızdan konuşabilmek veya bir işlem yapabilmek için çok kullanışlıdır. yarar veya iş arkadaşlarımızın yararına, bu nedenle kullanmak istediğimiz komutlara ve bunları ne için kullanmak istediğimize çok dikkat etmeliyiz ve çok önemli bir şey de kullanmak istediğimiz komutun sizi etkileyip etkilemeyeceğini bilmektir. , çoğu durumda böyle barışçıl emirler olsa da, kimseyi etkilemeyeceğiz.

Komutlar nasıl etkinleştirilir?

Bu çok basit bir şey çünkü sadece etkinleştirme komutları uygulayabilmek için konsol, bir oluşturduğumuzda bu etkinleştirilir. yeni oyun Hayatta Kalma modunda ve seçenekler bölümünü arıyoruz ve ardından sadece sonuna kadar inip Hileleri Etkinleştir seçeneğini etkinleştirmemiz gerekecek.

Ve hazır her türlü yürütebiliriz komuta tarafından kabul edildi Minecraft bir emir gibi, böylece yağmuru durdurmak veya geceden gündüze gitmek gibi şeyler yapabiliriz ve tam tersi, böylece günleri çok daha hızlı geçirebiliriz veya geceleri düşmanlarla savaşmak istemiyorsak.

Komutlarla deneyim nasıl kaldırılır?

Eğer çok seviyeniz varsa ve keşfe çıkmak istiyorsanız ve tecrübe seviyenizi kaybetmekten korkuyorsanız, çok basit bir komutla tecrübe seviyenizi ortadan kaldırma seçeneğiniz var. / XP -10, bu komut aynı zamanda deneyim kazanmak için de kullanılabilir, bunun için sadece sayının önündeki eksiyi kaldırmamız gerekiyor ve bu komut aktif hale getirilebilir.

Komutu uyguladığımızda ayrılacaklarını fark edebileceğiz. 10 seviye deneyim, sayı ne kadar yüksekse, seviye gittiğin çıkarmak komutuyla, bu komut yalnızca kendin, bu yüzden diğer oyunculara karşı kullanamazsınız ve kullanırsanız herhangi bir etkisi olmaz.

/ver komutu nasıl kullanılır?

Bu komutu yapabilmek için çok önemlidir. vermek o vermek bir nesneden seçilecek bir miktar veya başka bir oyuncuya yönelik bir öğe de olabilir, bu komut bir macera dünyası yaratmak istiyorsak veya Küçük oyunlar Diğer oyunculara mini oyunları tamamlamaları veya macerayı tamamlamaları için belirli nesneler verebildiğimizden, komutun farklı kullanımları /vermek Bunlar şunlardır:

  • / oyuncu öğe miktarı veri değeri veri etiketini ver.
  • / Notch ver minecraft:elmas 1 0 {}
  • /bir minecraft ver: yün 3 6 {}
  • /give @r minecraft:skull 1 3 {SkullOwner:»Dinnerbone»}
  • /ver @p minecraft:diamond_sword 1 0 {ench:[{id:16,lvl:5}]}

Bir yabancıyla sohbet yoluyla nasıl sohbet başlatılır?

Öğreticileri Durdur

Her ne kadar modern zamanlarda bu uygulama genellikle biraz tehlikeli, çünkü bir arkadaş olmadıkça... Devamını Oku »

Maribel . 2022-07-30

Minecraft PS4'te sohbet nasıl açılır

Öğreticileri Durdur

Nasıl açılır sohbet en Minecraft PS4 Sen büyük bir hayranısın Minecraft, Mojang'ın popüler... Devamını Oku »

Florenza . 2022-01-01

lol'de sohbet nasıl açılır

İnternet ve Tarama

Cómo Abrir El Chat en LOLLeague of Legends (LOL) es un juego de estrategia multijugador online desarrollado... Devamını Oku »

Jenn . 2022-04-11

Valorant'ta sohbet nasıl açılır?

Öğreticileri Durdur

İletişim, insanın günlük yaşamında önemli bir şeydir, o kadar önemlidir ki, tüm gün mümkün... Devamını Oku »

Millicent . 2022-02-23