LaLiga'yı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Yazarı Phyllys / 2022-06-01

LaLiga'yı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

LaLiga'yı ücretsiz nasıl izleyebilirim?


LaLiga'yı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Tüm futbol taraftarları, ödeme yapmak zorunda kalmadan La Liga maçlarına erişmeyi çok ister. İşte ücretsiz LaLiga düzeltmenizi almak için kullanabileceğiniz kanalların ve uygulamaların bir listesi.

LaLiga yayın yapan kanallar

Avrupa, Latin Amerika ve Asya'daki birçok ülke ücretsiz yayınlarla LaLiga yayınlıyor. Aşağıdaki gibi spor kanallarını bulabilirsiniz:

  • Movistar+: İspanya
  • Fox Sports: Latin Amerika
  • Sky Sports ve BT Sports: Birleşik Krallık
  • BeIN Sports: Orta Doğu ve Kuzey Afrika

LaLiga yayınlayan herhangi bir kanal sunup sunmadıklarını görmek için TV sağlayıcınızı da arayabilirsiniz.

LaLiga'yı sosyal ağlardan ve internetten görün

LaLiga'nın kendi platformu var LaLigaTV. İçinde LaLiga maçlarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca oyunları da izleyebilirsiniz. Facebook Canlı, Twitter Canlı, Youtube Canlı, Instagram Canlı y La Liga TV uygulaması. Bu platformlar, keyfini çıkarmanız için bazı maçlardan ve LaLiga ile ilgili bazı içeriklerden doğrudan sunar.

Engellenen LaLiga içeriğine erişmek için bir VPN ağı kullanın

LaLiga içeriği, özellikle yurt dışından yayınlandığında bazen belirli platformlarda engellenir. Böyle bir durumda, LaLiga kanalının mevcut olduğu ülkedeki bir sunucunun IP adresine bağlanmak için bir VPN bağlantısı kullanabilirsiniz.

Umarız bu yazı, LaLiga'yı ücretsiz izlemenin en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olmuştur. İyi eğlenceler!

Kolombiya Ligi maçları nasıl ücretsiz izlenir?

BETPLAY DIMAYOR LİGİ CANLI Fanatiz'e girin ve RCN Nuestra Tele tarafından canlı, HD ve herhangi bir cihazdan yayınlanan BetPlay Dimayor LIga maçlarının, analiz programlarının ve özetlerinin keyfini çıkarın. Ayrıca, Kolombiyalı takımlarınızın Copa Libertadores* ve Sudamericana*'daki aksiyonu. En sevdiğiniz programlarla eğlenceye ek olarak *.

İspanya ligi maçlarını canlı nasıl izlerim?

2022/23 sezonundan itibaren 2027 yılına kadar önümüzdeki beş sezon için de hakları alınan DAZN üzerinden LaLiga'yı izleyebileceksiniz. Bu sayede üç gün hariç günde beş maç keyifle oynayabileceksiniz, hangi maç yayınlanmayacak. Henüz kayıtlı değilseniz, buradan yapabilirsiniz. Ayrıca perşembe ve cuma günleri maçları Movistar+ üzerinden yayınlayan İspanya ligi “Movistar Liga de Campeones” maçlarını, La 1 (İspanyol Televizyonu) üzerinden İspanya ligi pazar maçlarını izleyebilirsiniz.

Lig maçlarını nereden izleyebilirim?

Lig maçları DAZN ve Movistar Plus üzerinden takip edilebilir. DAZN ve Movistar, birkaç ay önce LaLiga Santander maçlarını 2027-2022 sezonundan başlayarak 2023'ye kadar yayınlama haklarını paylaşma konusunda anlaştılar. Bu platform, evinizin rahatlığında LaLiga Santander maçlarının keyfini çıkarmanıza izin verecek.

Movistar olmadan İspanyol LaLiga nasıl izlenir?

Movistar dışında TV'de nerede futbol izleyeceğinizi arıyorsanız, turuncu teleko LaLiga Santander ve LaLiga SmartBank'ın yanı sıra Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi'nin keyfini çıkarmaya devam etmenin tek alternatifi. Fiyatları 100 ila 150 avro arasında değişiyor ve yalnızca ödemeli TV ile ilişkili fiber ve mobil koşullarında değişiklik gösteriyor.

LaLiga'yı Movistar'sız takip etmenin diğer seçenekleri, LaLiga'yı yasal ve güvenli bir şekilde izlemek için çok çeşitli seçenekler sunan dijital platformlardır. Seçeneklerden bazıları, diğerlerinin yanı sıra Movistar+, FlixOlé, Amazon Prime, Apple TV, YouTube ve Freesports'u içerir. Bu platformlar, tüm bütçeleri tatmin edebilecek değişken fiyatlar uygular. Ayrıca LaLiga maçlarını ödün vermeden takip edebilmemiz için zamanlı abonelik seçeneği de sunuyorlar.

LaLiga'yı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

LaLiga nedir?

LaLiga, Avrupa'nın en eski ve dünyanın en eski ikinci ligi olan bir İspanyol profesyonel futbol ligi. Javier Tebas başkanlığında ve her yıl yarışan 20 takımdan oluşuyor.

LaLiga'yı ücretsiz nasıl izlerim?

Bazı sınırlamalar olsa da LaLiga'yı ücretsiz izlemek mümkündür. İşte LaLiga'yı ödemeden izlemenin bazı yolları:

  • TV operatörünüzle görün. Bazı TV operatörleri LaLiga'yı ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Ligi sunan aynı şirketten bir TV paketiniz varsa bu iyi bir seçenektir.
  • Mobil cihazlarda görüntüle. Akıllı telefonlar ve tabletler gibi birçok mobil cihazda LaLiga'yı ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan uygulamalar bulunur. Bu, hareket halindeyken LaLiga izlemek isteyenler için iyi bir seçenek.
  • Aktarım. LaLiga sunan birçok ücretsiz yayın sitesi var. Bunlar, TV paketi için ödeme yapmak istemeyen veya hızlı bir internet bağlantısı olmayanlar için her zaman iyi bir seçenektir.
  • Yerel TV kanallarında izleyin. Bazı yerel TV kanalları LaLiga'yı ücretsiz olarak yayınlamaktadır. Bu, izole bölgelerde yaşayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Sonuçlar

La Liga'yı ücretsiz izlemek bazı durumlarda zor olabilir, ancak her zaman para ödemeden izlemenin yolları vardır. En iyi yöntemler şunlardır: TV operatörünüzü kullanın, mobil cihazları kullanın, akışlı ve yerel TV kanallarını kullanın.

Meksika'da nasıl ücretsiz olarak çevrimiçi TV izleyebilirim?

İnternet ve Tarama

TubiTV. OVGuide. Share. TV. . Yidio. Popcornflix. TVPlayer. Crackle.Ücretsiz olarak canlı TV izlemek... Devamını Oku »

Sindee . 2022-06-11

İnternet ile ücretsiz olarak nasıl TV izleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Atresplayer. Atresplayer no es como tal una alternativa a LaTelete TV porque no permite. ver. todos... Devamını Oku »

Lila . 2022-01-18

Netflix'te ücretsiz filmleri nasıl izleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Netflix ücretsiz deneme sürümü sunmaz, ancak Netflix'in size uygun olmadığına karar verirseniz,... Devamını Oku »

Ulrika . 2021-11-15

Netflix'te bir diziyi ücretsiz olarak nasıl izleyebilirim?

İnternet ve Tarama

Bunu girin: tarayıcınıza netflix.com/watch-free. Açılan pencerede yukarıdaki resimdeki gibi bir... Devamını Oku »

Meredith . 2021-10-10