Google Fotoğraflar'a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Yazarı Wileen / 2022-04-01

Google Fotoğraflar'a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Google Fotoğraflar'a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?


Google Fotoğraflar'a nasıl fotoğraf yüklenir?

Google Fotoğraflar, fotoğraflarınızı depolamak ve paylaşmak için mükemmel bir platformdur, burada açıklayacağız nasıl yüklenir fotoğrafları Google Fotoğraflar'a yükleyin.

bilgisayar kullanmak

Fotoğraf yüklemenin en kolay yolu bilgisayarınızı kullanmaktır:

 1. açılan fotoğraflar.google.com.
 2. Google hesabınız ile giriş yapın.
 3. Düğmesine tıklayın Fotoğrafları yükle ve yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin.
 4. Tıklamak Yükle Sürece başlamak için.

Mobil cihaz kullanma

Fotoğraflarınızı Google Fotoğraflar'a yüklemek için mobil cihazınızı da kullanabilirsiniz.

 • Uygulamayı indirin Google Fotoğraflar App Store veya Play Store'dan.
 • Google hesabınız ile giriş yapın.
 • Düğmesine tıklayın + Fotoğraf eklemek ve yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçmek için
 • Tıklamak Yükle Sürece başlamak için.

İşte bu kadar, artık fotoğraflarınız Google Fotoğraflar'a yüklendi. Google hesabınızı kullanarak herhangi bir cihazda keyfini çıkarabilirsiniz!

Galerideki tüm fotoğraflar Google Fotoğraflar'a nasıl aktarılır?

Google Photos'a herhangi bir görsel nasıl yüklenir Cihazda Fotoğraflar yazısının yanında Tümünü gör'e tıklayın, Resmin olduğu klasöre gidiyoruz, Açıyoruz, Sağ üst köşede üç nokta bulunan butona tıklıyoruz ( veya yukarı kaydırın), Bu fotoğrafın yedek kopyasını oluştur'u seçin, Google Fotoğraflar ve Bağlan'ı seçin. Bu adımlar tamamlandıktan sonra, cihazınızın galerisinde saklanan tüm fotoğraflar Google Fotoğraflar'a yüklenmeye başlayacaktır.

Bir fotoğraf klasörü Google Fotoğraflar'a nasıl yüklenir?

PC'den Google Fotoğraflar'a Klasör Ekleme Bunu yapmak için, photos.google.com adresini ziyaret etmeniz ve Google hesabınızla oturum açmanız gerekir. Ardından, "Yükle"ye gidin ve Google Fotoğraflar'a yüklemek için bilgisayarınızda bir klasör seçin. Yükleme işlemi, yüklemek istediğiniz fotoğraf ve video sayısına bağlı olarak biraz zaman alabilir.

Android'den Google Fotoğraflar'a nasıl fotoğraf yüklenir?

Mobil cihazlarda Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Fotoğraflar uygulamasını açın. Google Hesabınızda oturum açın. Sağ üst köşede, adınızın baş harfine veya hesap profil fotoğrafınıza dokunun. Fotoğraf Ayarları'nı ve ardından Yedekle ve Senkronize Et'i seçin. Etkinleştir.

Android telefonunuzda veya tabletinizde Galeri uygulamasını açın. Yüklemek istediğiniz fotoğrafı seçin. Daha Fazla Paylaş'a dokunun. Google Fotoğraflar uygulamasını seçin. Fotoğrafı hangi klasöre yüklemek istediğinizi seçin. Bitti'ye dokunun.

PC'den de fotoğraf yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, photos.google.com sayfasını açın. Fotoğrafları sayfaya bırakın ve sürükleyin. Ayrıca fotoğrafları seçip Aç'a basabilirsiniz. Cihazı başka biriyle paylaşıyorsanız, önce hesabınızla oturum açın.

Fotoğraflarımın Google Fotoğraflar'a gitmesini nasıl sağlayabilirim?

Yedeklemeyi açma veya kapatma Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Fotoğraflar uygulamasını açın, Google Hesabınızda oturum açın, Sağ üst köşede ilk veya hesap profil fotoğrafınıza dokunun, Ayarlar Fotoğraflar Yedekle ve senkronize et Yedeklemeyi Etkinleştir'i seçin.

Yedeklemeyi etkinleştirdikten sonra, cihazınızda çektiğiniz her fotoğraf otomatik olarak Google Fotoğraflar'a yüklenir. Varsayılan olarak, uygulama tüm fotoğrafları ve videoları orijinal kalitede yükleyecektir. Yerden tasarruf etmek istiyorsanız, “Yüksek çözünürlüklü kalitede yükle” seçeneğini seçebilirsiniz.

Google Fotoğraflar'a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Google Fotoğraflar, fotoğraflarınızı çevrimiçi depolamanın ve paylaşmanın harika bir yoludur. Google Fotoğraflar'a fotoğraf yüklemek istiyorsanız şu basit adımları izleyin:

1. Adım: Google Fotoğraflar'da oturum açın

Şuraya gidin: Google Fotoğraflar giriş sayfası ve Google kimlik bilgilerinizle oturum açın. Giriş yaptığınızda, Google Fotoğraflar'ın ana arayüzünü göreceksiniz.

2. Adım: Fotoğraf ekleyin

Ana arayüzde düğmesine tıklayın "Fotoğraf ekle". Sonra düğmesine tıklayın "Bilgisayarımdan ekle" Fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan seçmek için

3. Adım: Fotoğrafları seçin ve yükleyin

Artık yüklenecek fotoğrafları seçebilirsiniz. Bunu yapmak için şunları yapmalısınız:

 • Fotoğraflarınızı yüklemek istediğiniz konumu seçin.
 • Yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin.
 • Fotoğrafları yüklemek için “Yükle” düğmesine tıklayın.

4. Adım: İnceleyin ve onaylayın

Şimdi, yüklediğiniz fotoğrafların listesini içeren bir pencere göreceksiniz. Tüm fotoğrafların başarıyla yüklendiğinden emin olmak için lütfen bu listeyi inceleyin. Listeden memnunsanız, düğmesine tıklayın "TAMAM" ücretleri onaylamak için.

Adım 5: Bitti!

Ve bu kadar! Fotoğraflarınız artık Google Fotoğraflar bulutunda depolanıyor ve oradan paylaşılabilir ve düzenlenebilir. Zevk almak!

Google Fotoğraflar'dan Fotoğraflar Nasıl Silinir?

İnternet ve Tarama

Cómo borrar fotos de Google FotosGoogle Fotos es una excelente aplicación para almacenar grandes cantidades... Devamını Oku »

Odele . 2022-07-25

Google Fotoğraflar'da yüz algılama ile fotoğraflar nasıl gruplanır?

Öğreticileri Durdur

Bu yayında, Google Fotoğraflar'ın yüzlerini durdurarak fotoğrafları gruplayabilmenin en hızlı... Devamını Oku »

Katti . 2022-02-26

Google Fotoğraflar'dan fotoğraflar ve belgeler nasıl taranır?

Öğreticileri Durdur

Akıllı telefonun fotoğraf uygulaması yalnızca özçekim yapmak için kullanılmaz veya tatiller... Devamını Oku »

Faydra . 2022-06-18

Google Fotoğraflar'daki fotoğraflar ne kadardır?

İnternet ve Tarama

1 Haziran 2021'de yeni bir kural yürürlüğe girecek: Depolama alanınız biterse veya depolama sınırınızı... Devamını Oku »

Almira . 2022-06-23