My Work Life Nasıl İndirilir?

Yazarı Lonni / 2022-07-09

My Work Life Nasıl İndirilir?

My Work Life Nasıl İndirilir?


İş hayatım nasıl indirilir?

Birçok insan istihdam geçmişlerinin farkında olmak ister. Bu, maaş seviyenizi öğrenmek veya işvereninizin maaş gelirinizi doğru bildirdiğini kontrol etmek için olabilir. Neyse ki, belgeleri çevrimiçi olarak almak kolaydır.

1. Adım: İstihdam Siciline Kaydolun

Öncelikle, iyi bilinen Ulusal İstihdam Siciline (RNE) kaydolmanız gerekecektir. Bu ücretsizdir ve verilerinizin indirilmesini istemek için ihtiyacınız olan her şeye erişmenizi sağlar.

2. Adım: Bilgilerinizi talep edin

Kayıt web sitesinde, çalışma hayatı sertifikalarına ayrılmış bir bölüm bulacaksınız. Formu doldurun ve belgelerinizi talep etmek için gerekli adımları izleyin. Sizden adınız, soyadınız ve sosyal güvenlik numaranız gibi bilgiler vermeniz istenecektir.

3. Adım: Bilgileri toplayın ve indirin

Tescil başvurusunu aldıktan sonra, belgeleri alacaksınız. Bu, belgeleri belirli bir konumdan almanız gerekeceği anlamına gelir.

Bilgileri topladıktan sonra, dijital formatta indirebileceksiniz. Belge pdf formatında olacak ve çalışma geçmişinizin tüm ayrıntılarını içerecektir.

4. Adım: Bilgileri saklayın

Çalışma geçmişinizi güncel tutmak için belgeyi güvenli bir şekilde saklamanız önemlidir. Net ve düzenli bir dosya için güvenli bir yerde, ulaşamayacağı bir yerde saklamanızı ve bir belge yönetim aracı kullanmanızı öneririz. Araçların sahip olduğu özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Güvenli depolama: Belge yönetimi araçları, belge bütünlüğünü korumak için güvenli depolama ve dosya şifreleme sunar.
  • Dosyalar Paylaş: İstihdam geçmişinizdeki boşlukları doldurmak için belgeleri geçmiş veya gelecekteki işverenlerinizle paylaşabileceksiniz.
  • Düzenlemek: Bazı araçlar, kullanıcıların belgeleri düzenli tutmak için dijital olarak düzenlemesine olanak tanır.

İstihdam geçmişinizi indirmek ve saklamak, kazançlarınızı takip etmek ve bilgi kaybını veya çalınmasını önlemek için çok önemlidir.

Sonuç

İş hayatınızı indirmek kolaydır ve ihtiyacınız olan verilere her zaman erişmenizi sağlar. Belge yönetimi araçlarından bazılarını kullanarak, bilgileri her zaman elinizin altında olacak şekilde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

İş Hayatı Raporu PDF olarak nasıl indirilir?

Bilgisayarınızdan PDF olarak çalışma geçmişi isteyin Bu Sosyal Güvenlik web sayfasına girin, "Rapor İste"ye tıklayın, [email protected] Permanente ile erişmek için kullanıcı adını ve şifreyi girin, PDF dosyasının bulunduğu yeni bir ekran açılacaktır. çalışma hayatı ile karşımıza çıkacaktır. O zaman güvenle indirin. Bilgileri Çevrimiçi olarak öğrenmek istiyorsanız, kişisel SS hesabınıza erişebilir ve ardından "Çevrimiçi Çalışma Hayatına Danış" seçeneğini seçebilirsiniz. Orada, iş özgeçmişinize karşılık gelen verileri içeren ayrıntılı bir belge göreceksiniz.

5 dakikada çalışma hayatı nasıl olur?

5 Dakikada İş Kaydı İsteyin Bu link üzerinden SGK web sitesine girin, 'Dijital sertifika' seçeneğini seçin, Yapılabilecek farklı prosedürler görünecektir, İçeri girdikten sonra, 'Çalışma hayatını rapor et' seçeneğine tıklayın, ' seçeneğini seçin Rapor iste' ve 'Rapor iste' düğmesini tıklayın. İşlem tamamlandıktan sonra, birkaç dakika içinde çalışma ömrünü alacaksınız.

Mobilden work life nasıl indirilir?

İş geçmişi nasıl indirilir Bunu yapmak için sede.seg-social.gob.es adresine gitmeniz gerekir. İçinde, üstte görünecek Vatandaşlar sekmesindeki Raporlar ve Sertifikalar seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Talep edebileceğiniz tüm raporların listesini göreceksiniz. Bu listede "İş Hayatı" bölümünü bulmalı ve yanında beliren "İstek" düğmesine tıklamalısınız. Oradayken, kişisel verilerinizi girecek ve talebi bir SMS ile onaylayacaksınız. Talep kaydedildikten sonra, belirttiğiniz e-posta adresine talebi onaylayan bir bildirim alacaksınız. Birkaç dakika sonra belirttiğiniz e-postaya bilgi alacaksınız.

Akıllı telefonunuzdan indirmek isterseniz tek yapmanız gereken aynı adrese mobil tarayıcınızdan erişmek ve talep etmek için bilgilerinizi girmek. E-posta ile alındığında, ona danışabilmek için yalnızca cep telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır.

Work Life Nasıl İndirilir?

İnternet ve Tarama

¿Cómo descargar el certificado digital de vida laboral?El certificado digital de çalışma hayatı... Devamını Oku »

Alene . 2021-11-17

Brothers to the Work'te nasıl para kazanılır?

Öğreticileri Durdur

Hermanos a la Obra video oyunu, popüler dizilerAynı adı taşıyan ve bu ünlü kardeşlerin belli... Devamını Oku »

Barry . 2021-12-14

LinkedIn open to work nasıl kullanılır?

Popüler konular

Profil resminiz > Profili Görüntüle'ye dokunun. Profilinizdeki tanıtım kartı (profilinizin... Devamını Oku »

Ysabel . 2021-11-09

Work and Travel başvurusu nasıl yapılır?

Popüler konular

Gelin size Work and Travel başvurusu nasıl yapılır, hangi aşamalardan geçiliyor onları... Devamını Oku »

Blakeley . 2021-10-01