Minecraft'ta at nasıl eğitilir?

Yazarı Sharleen / 2022-07-26

Minecraft'ta at nasıl eğitilir?


Minecraft'ta at nasıl eğitilir? Bu video oyunu, kullanıcılarına hayatlarını kolaylaştıracak ve dünyadaki en popüler hayvanlardan biri de dahil olmak üzere seçtikleri biyomlarda mümkün olan en iyi şekilde çalışabilmeleri için çok sayıda araç sunacak. bazı biyomlar atlardır, Bu, karakterlerin bir yerden diğerine daha hızlı hareket etmesini sağlar.

Bunlar, video oyununun tüm biyomlarında mevcut değildir, ancak bulunabilenlerde, onları bulmanın, yetiştirmenin yollarını bilmek en iyisidir, onları evcilleştirin ve elbette eğitin.

biyomlar

Bu video oyunundaki hemen hemen her biyomda atlarla tanışırsın, büyük çoğunluğunda zaten evcilleştirildiler ve onları kasabalarda alabilirsiniz, onları vahşi hallerinde kendiniz yakalamak en iyisidir, çünkü bu size onları eğitme fırsatı verecektir.

Oyunda ortaya çıktıkları andan itibaren atlar en ünlü hayvanlardan biridir ve favori Oyuncular, çünkü iyi bir arkadaşlığa ek olarak, oyundaki en hızlı ulaşım araçlarından biridir ve farklı arazi türlerine uyum sağlarlar, bu da oyuncular için büyük bir avantajdır.

atları bul

Onları evcilleştirmeden önce veya atları bulmak için eğitmek gerekir, bunun için ova biyomuna gitmeniz gerekir, çünkü onları vahşi hallerinde bulacağınız tek yer, onları yakalamak için fazla bilim gerektirmez, sadece yapmanız gerekir. onları sür.

Büyük ihtimalle ilk zamanlar Sizi yere atar, bu yüzden yapmayı bırakana kadar birkaç kez deneyin, daha sonra eğitmeye devam etmeniz gerektiğini unutmayın.

eğitmek için adımlar

Bir kez yapılır atın ele geçirilmesi, onu evcilleştirmek ve eğitmek içindir, bunun için aşağıdakiler gereklidir:

  • karakter Oyunda elmaları alıp ata sunun, beslemek için hayvanın sağ tuşuna basıyorsunuz.
  • At daha fazla elma istemediğinde, onu bindirmek takip eder. at seni yere atar, tekrar monte edin.
  • Fikir şudur: at alışmak karakter ve onu yere vurmayın, bu at küçük kalpler aldığında olur, bu onu evcilleştirdiğimizin işaretidir.

At yetiştiriciliği

Minecraft'ta at yetiştiriciliği onu evcilleştirmek kadar basit, bunun için en sevdiğimiz renklerde iki at bulmak gerekiyor, daha sonra atları zaten evcilleştireceğimiz bir çitle sınırlandırılmış bir padok inşa edilecek.

Daha sonra beslendiler altın havuçlu veya alternatif olarak altın elmalarla, bu oyundaki atların üreme yöntemidir, atların bir üreme ile diğeri arasında en az 5 dakika bekleme süresi olması gerektiğini unutmamak çok önemlidir.

 

Pokemon Go'da Pokemon Nasıl Eğitilir?

İnternet ve Tarama

Cómo Entrenar un Pokemon en Pokemon GoPokemon GO ha creado una nueva forma de vivir la experiencia... Devamını Oku »

Korella . 2022-01-04

horoz nasıl eğitilir

İnternet ve Tarama

Entrenar a un Gallo para el CombateLa entrenamiento de un gallo para el combate es una habilidad que... Devamını Oku »

Martie . 2022-02-04

Bir Süper Kahraman Karakteri Nasıl Eğitilir?

İnternet ve Tarama

Cada personaje de De qué forma criar a un superhéroe trae una lección. Este es la situacion de la... Devamını Oku »

Meridith . 2022-03-28

Bir köpek nasıl eğitilir?

Popüler konular

Bir Köpek Nasıl Eğitilir?Köpek Eğitimi için Hazırlanmak.Genel Eğitim İlkelerini Uygulamak.“Takip... Devamını Oku »

Zorana . 2022-05-30