kasa nasıl açılır

Yazarı Kerri / 2022-01-14

kasa nasıl açılır

kasa nasıl açılır

Kapsamlı kasa seçeneklerimizde, mekanik kasalar gelenekseldir. Bu tip kasalar bir kadran ile girilen gizli şifre ile açılır ve ardından bir tuş ile aktif hale getirilir.

Bu kutularda elektronik olmaması, bu açma sisteminin, yüksek nem ve güherçilenin elektronik devrelerin ömrünü kısalttığı nehir kıyısı bölgelerinde çok beğenilmesini sağlar; %XNUMX mekanik olan bu kasalarda bu sorun görülmemektedir.

Kendinizi Vishing'den Nasıl Korursunuz?

Herkes bu tür bir dolandırıcılığın kurbanı olabilir. Çoğu durumda notlarımız (isim, adres, telefon numarası, DNI…) internette çalışan şirketlerin veritabanlarındadır. Ve her zaman bir hack sayesinde çalınma ve sızdırılma tehlikesi vardır, böylece bilgiler açığa çıkabilir ve yanlış ellere geçebilir. Ve oradan, tacizcilerin bizi ısırıp ısırmadıklarını öğrenmek için "bastonu düşürmeye" çalışmak için çok az övgüye değer bir savunma yapmaları gerekecek.

Bu nedenle, mağdur olmamak için aşağıdaki yöntemi izlemeniz önerilir:

Kasaların açılması

Halkayı geçtikten sonra, perforasyonun köşesini saatin merkezine doğru eğin; Öyleyse kasaya girmenin bir yolunu bulalım. Elektronik aksamın arkasını kasada bulun. Kasanın arkasında veya altında küçük delikler veya açıklıklar olup olmadığına bakın. Aralarından bir el feneri geçirin ve kontrol panelinin arkasına bakın. Mümkünse, kasayı bir beslenme kaynağına bağlayın. Kasanızda bir USB veya güç kablosu konektörü varsa, kasaya uyan güç kablosunu veya pili takın.

Herhangi bir tehdidi algılaması için sensörlere bol bol yer verin

Sensörleri monte etmek için bir konum seçerken, bu sensörlerin nasıl çalıştığını, örneğin bir hırsızın veya davetsiz misafirin herhangi bir giriş noktasına nasıl saldırabileceğini göz önünde bulundurun.

Sensörler, ikincil giriş noktaları veya darboğazlar gibi güvenlik kameralarının düzgün çalışamayacağı yerlere yerleştirilebilir.

Dijital kasa nasıl açılır?

İnternet ve Tarama

Cómo Puedo Abrir Una Caja Fuerte DigitalEn el mundo moderno, muchos optan por usar cajas fuertes digitales... Devamını Oku »

Heloise . 2022-01-20

Bir kasa nasıl açılır

İnternet ve Tarama

Estos son varios de los fallos recurrentes que cometen la gente al procurar abrir una caja fuerte digital.... Devamını Oku »

Cosetta . 2021-11-11

Elektronik kasa kilidi nasıl açılır?

Popüler konular

Anahtar deliğine bir bıçak sok ve kilidi açmak için salla. Dijital kasanda bir anahtar... Devamını Oku »

Bevvy . 2022-05-06

Yazar kasa nasıl doğru şekilde kullanılır?

İnternet ve Tarama

. Makineyi açın, makbuz yazıcısında kasiyer bandı olup olmadığını kontrol edin. Bir vardiya... Devamını Oku »

Bethina . 2022-01-05